Sametové objetí

Sametové objetí https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/4958/sametove-objeti-4958.jpg 4 111 8

Brie Carringdonová to věděla od prvního okamžiku, kdy ho spatřila ve dveřích svého pokoje: Dominic Serrault patří k mužům, kteří jsou zvyklí získat vše, co chtějí. Když se kochal pohledem na její zlehka zahalené křivky, měl oči jako led, a když ji pohladil, jeho dlaň žhnula jako oheň. Brie se zmohla jen na rozkošnický vzdech, a pak nezvaného návštěvníka rozechvěle odstrčila. Ano, zajisté mu poskytne úkryt před zuřící bouří, ale její pohostinnost rozhodně nezahrnuje i teplo vyhřáté postele! Dominic si potěšeně prohlížel neznámou krásku a tvář mu zářila příjemným očekáváním. Žádná slušná žena by přece netrávila noc v opuštěné lovecké chatě. Nepochybně je to něčí milenka, ale ten, na něhož čeká, uvízl v bouři. Dominic se ale ochotně postará, aby nemusela onu temnou a děsivou noc strávit samotná. Během chvilky si dokázal představit její kadeře rozprostřené na polštáři, její roztoužené tělo a její ruce, které jej svírají v sametovém objetí...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

Velvet embrace , 1987

katkaq
19.04.2021 3 z 5

První část knížky byla skvělá, parádně napsaná, skvělé postavy: urozená dívka vlastnící stáje a sebevědomý mladý muž, který ani netuší koho má před sebou. Trochu mě mrzí, že autorka se tomu konceptu nevěnovala déle. Příjemná oddechovka a i když druhá část už byla úplně jiná, stále to bylo zajímavé a trochu odlišné od jiných příběhů červené knihovny. Spokojenost. 3,5 *

Barbora H
03.12.2018 4 z 5

Nebyla špatná, ale nějak mě zrovna nenadchla...

Terisek99
06.09.2018 2 z 5

Kniha se mi líbila, ale byli zde i pasáže které me moc nebavili, tak jsem je dala přeskočila.

zinon
29.08.2018 5 z 5

Bylo to vážně dobré....plné vášně a temperamentu. Příběh byl krásně vykreslený a rozhodně nebyl nudný. Jen teda ke konci mi už hlavní hrdinka přišla více jak temperamentní spíš hysterka...to už bylo přehnané. Byla bych raději, kdyby si zachovala hrdost. Pro toho, kdo si rád přečte červenou knihovnu, ráda doporučuji :)

karamelka57
27.08.2017 5 z 5

fúúúha!!!! tak to bolo niečo, to som si zgustla. Nádherný príbeh!!! a ten Dominik, no uf!!! :D :D :D

havrmoni
02.05.2016 5 z 5

Ještě jsem nepřečetla všechny knihy od této (chybí mi přečíst4) autorky,ale tato je asi nejlepší. Hodnotím knihy vysoko,protože pokud splňují to co od nich čekám,jsem spokojená. U téhle jsem byla maximálně spokojená. Kdybych měla porovnávat s ostatními této autorky,musela bych všem ubrat *. Jenže je hodnotím jednotlivě,takže když mají ode mne 5* téhle bych dala 8*. Opravdu nádherný příběh.

miruska1
22.07.2014 5 z 5

Pekne,veľmi pekne. Moja prva kniha od tejto autorky a rozhodne nie posledna

Roninka
24.06.2013 5 z 5

Naprosto exelentní knížka, nejlepší co jsem od autorky četla, a že jsem toho přečetla spoustu...Po této knížce mám teda docela problém najít další, která by dosahovala úrovně této knihy.

19. století romance historické romance

Nicole Jordan