Ywonek Ywonek komentáře u knih

Probudím se na Šibuji Probudím se na Šibuji Anna Cima

Hodne zajimava knizka, ktera vtahne do deje a jen tak nepusti.

05.01.2020 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Další skvělá knížka od české autorky. Nejsem zrovna odborník na psaní recenzí. Takže prostě jen...... mohu doporučit.

19.12.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Uzasne. Ten konec jako vzdy takovy zrychleny, ale nemohla jsem se odtrhnout a celou dobu byla napnuta jak toto dopadne.

18.05.2018 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

První knížka od tohoto autora a musím říct, že určitě ne poslední.

03.11.2017 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Úžasná kniha o lidské síle a odhodlání. Dala bych i deset hvězdiček. Doporučuji.

16.05.2016 5 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Nádherná knížka o lásce k dítěti. Už dlouho se mi nestalo že bych u knížky plakala. U této to jinak prostě nešlo.

31.03.2016 5 z 5

Dýchej za mě Dýchej za mě Eva Kollerová–Střihavková

Skvělá

20.03.2024 5 z 5

Doupě Doupě Jakuba Katalpa (p)

Skvela kniha. Ale chtela jsem vedet co bude dal . Strasne to chci vedet.

29.05.2023 5 z 5

Shuggie Bain Shuggie Bain Douglas Stuart

Skvele i kdyz smutne.

23.05.2023 5 z 5

Tak hodně štěstí Tak hodně štěstí Kristan Higgins

Zrovna jsem docetla tuto nadhernou a milou knizku, ktera pojednava predevsim o pratelstvi a prijeti sebe sama. Opravdu je vaha v dnesnim svete tolik dulezita? Jsou hubeni a stihli lide lepsi nez ti oplacani? Maji lepsi zivot, vic pratel?Rozhodne doporucuji. Budu na ni myslet hodne dlouho

13.11.2022 5 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Skvele

02.01.2021 5 z 5

Zbav nás od zlého Zbav nás od zlého Věra Fojtová

Dalsi kniha, ktera ny mela byt povinnou cetbou.

26.05.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Tak tohle byla skvela knizka. Nemohla jsem se odtrhnout.

27.01.2020 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Kdybych dala na komentate, asi knizku ani nezacnu cist. Ale jsem rada, ze jsem na ne nedala. Moc se mi libila. Ctiva, napinava. Mozna trosku pritazena za vlasy, ale o tom knihy jsou ne?Za me super ????

23.01.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Krasna knizka u ktere jsem po dlouhe dobe plakala a zaroven se hrozna bala, ze se hlavni hrdinka spatne rozhodne. Doporucuji.

19.10.2018

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Po všech těch pozitivních komentářích jsem se na knížku opravdu hodně těšila. Ale nevím no...musela jsem se do čtení vyloženě nutit. Bylo mi líto ji odložit, když už jsem si ji koupila. Nevím možná nebyla ta správná nálada na ni. Neříkám , že se mi vyloženě nelíbila, ale tak nějak normál. Ale možná to bude i tím, že nejsem určená věková skupina už ;)

03.08.2018 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

To bylo neco. Nedalo se prestat cist a najednou byl konec.

16.02.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Asi nejlepsi z cele serie. Super

06.01.2018 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Nádherná kniha.

16.07.2017 5 z 5

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Moje druhá Kingovka. Úplně jinej styl než ta první, ale líbila se mi moc. Sice jsem ji četla hodně dlouho, ale mám ji aspoň pěkně zažitou. ;)

02.05.2017 5 z 5