Welinie Welinie komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Hodně jsem se vžila do hlavních hrdinů a knihu zhltla velmi rychle. Trochu jsem se bála, že se kniha ke konci nepovede a celkove jsem byla dosti skeptická. Při dočtení jsem měla husí kůži a to normálně u knih nemám, takže jsem prostě musela dát 5 hvězdiček! ⌒.⌒

27.08.2017 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Parádní detektivka, mám ráda Sherlocka a jeho záhady.

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Krimi román mezi mnichy. I když je v knize mnoho latinských výrazů ani to nebylo překážkou. Děj jsem si náramně užila, ale radím - nekoukat na film.

Jak poznat psí duši Jak poznat psí duši Rudolf Desenský

Docela mě překvapilo s jakou suverenitou je tahle kniha napsaná. Samozřejmě nechybí snůška skvělých rad, jak pochopit psa, ale i sebe. V tom však panu Desenskému nemohu upřít, jakým povýšeným dojmem jeho vyprávění působí a snaha tak křehčí povahu něco naučit, může spíše odradit.

20.08.2020

Kuchařka pro dceru Kuchařka pro dceru Jana Florentýna Zatloukalová

Nejlepší kuchařka pod sluncem ????

01.01.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Svižná, poutavá, napínavá.. SUPER!

16.01.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Parádní! Fakt jsem si čtení užila. Dej rychle odsýpal. Zadne zdržovaní, žádná hluchá místa. Uz se těším na další díl.

21.11.2017 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Kniha mě úplně pohltila, kdybych měla cas, přečetla bych jí naráz. Hned musím pro další díly! ^^

23.09.2017 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Ja jsem si to užila, a moc mě mrzí, že zatím není pokračování :( !

26.08.2017 4 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Popravdě.. Nuda. Jedna velká nuda. A abych Marii nekřivdila. První asi tři články byly celkem vtipný. Jinak to přečíst pro mě bylo utrpení ):

11.04.2017 2 z 5

Achjo. Nevím čím to přesně bylo, ale na tak opěvovanou knihu klidne dám dopustit. Nuda nuda nuda a zase nuda. Vůbec jsem se nesmála :-\ Ani mi to nepřišlo nijak jinak humorné. Navc to je téměř to samé, jako Analfabetka. Škoda.

19.02.2017 2 z 5

Povídky z jedné a druhé kapsy Povídky z jedné a druhé kapsy Karel Čapek

Líbily se mi povídky z jedné kapsy a povídky z druhé už mi šly číst pomaleji. Každopádně provedení knihy s otočením bylo taky moc pěkné :)

10.01.2017 4 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Asi 150x přečtené a jelikož mám malé dítě, tak bude ještě dalších 150 čtení :D

10.01.2017 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Chci být dračí jezdec a mít Safiru jako svého draka :)

10.01.2017 4 z 5

Nekonečno vítá ohleduplné řidiče Nekonečno vítá ohleduplné řidiče Rob Grant

Přečteno až po shlédnutí seriálu, ale ten byl milionkrát lepší!

10.01.2017 3 z 5

Malí bohové Malí bohové Terry Pratchett

No to jsem se tlemila až jsem se za břicho popadala. Opravdu hlasitě se směju málo kdy u knihy ale tady to opravdu nešlo jinak.

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

(SPOILER) Pro mě nejslabší. Hodně jsem se utápěla v dlouhých popisech. Málo akce. Ale i tak se mi kniha líbila. A chyběl mi Bergman.

01.08.2022 3 z 5

Má temná Vanessa Má temná Vanessa Kate Elizabeth Russell

Nějak nedokážu autorce uvěřit v úvodu její nabádání, ze příběh se nestal. Ze je tohle všechno vymyšlený. Mám z románu zvláštní pocit a jako fikce se mi nezdá. O malinko horší je, že jsem si dosadila do hlavních postav své konkrétní lidi a o to hůře se mi celé dílo četlo. Přeci jen ubíram hvězdičku za některé utahané a nudné pasáže.

05.03.2021 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

S Colleen je to sázka na jistotu. Čtení jejích knih ve mně vzbuzuje tolik emocí. Nejinak tomu bylo u Odvrácené tváře láska. I slza ukápla.

26.12.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Nemůžu se zbavit dojmu, že mi tahle detektivka připomíná Deset malých černoušků. Každopádně pro mě zatím nejlepší kniha od této autorky. Konečně jsem nebyla tolik zklamaná.

15.11.2020 3 z 5