Warty Warty komentáře u knih

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další povedený případ Kim a jejího týmu s velmi spletitou zápletkou. Závěr jako vždy strhující.

24.07.2021 4 z 5

Svědek na zabití Svědek na zabití Jaroslav Kmenta

Zajímavé čtení a doplnění celé trilogie.

23.10.2020 4 z 5

Velmi zajímavé. Zejména jak politika zasahuje do fungování policie.

18.10.2020 4 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Možná trochu překombinované, ale jinak se to čte dobře.

13.06.2020 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Nemám slov v dobrém slova smyslu. Naprosto jsem se od příběhu nemohla odtrhnout. Už se mi dlouho nestalo, abych četla do noci, abych knihu dočetla. Pět hvězdiček jak této knize, tak celé sérii.

30.05.2020 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Musím říct, že ze začátku jsem se musela hodně přemáhat, abych četla dál. Přišlo mi to takové utahané a nezajímavé. Až posledních cca 150 stran opravdu stálo za to.

11.05.2020 3 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Velmi napínavé a čtivé. Rozhodně stojí za přečtení.

01.05.2020 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Dobře napsané, zajímavá a napínavá zápletka.

14.12.2019 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Strhující, jak jinak ;-)

17.08.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Napínavé od začátku až do konce. Do poslední chvíle jsem neměla tušení, kdo je vrah, takže rozuzlení pro mě bylo celkem překvapivé. Určitě si přečtu i další díly.

04.05.2019 4 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Jedním slovem úžasná. Plná zvratů, závěr zcela nečekaný :-) Všem vřele doporučuji.

21.12.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Neurazí, nenadchne...Není to sice špatné - takové vcelku pohodové čtení; nic moc napínavého nebo něco, co člověku na dlouho utkví v paměti, možná kromě postav, neboť ty jsou do jedné poměrně zvláštní.

29.09.2018 2 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi čtivě napsané a napínavé až do konce.

19.08.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Knihu celkově hodnotím třemi hvězdami. Nijak zvlášť mě nenadchla, ale ani neurazila. V příběhu mi vzhledem k obálce knihy chybělo trochu víc napětí (třeba odhalení pachatele bylo takové nijaké). Pro mě taková běžná detektivka.

29.11.2017 3 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Dobře napsané. Napínavé až do konce. Rozuzlení jako vždy nečekané. Vřele doporučuji.

17.11.2017 5 z 5

Krkonošská pohádka Krkonošská pohádka Božena Šimková

Jak večerníček, tak kniha super.

03.09.2017 5 z 5

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Ken Follett je prostě skvělý. Člověk hltá každé slovo, každou větu. Jedna z těch knih, od kterých je velice těžké se odtrhnout, protože člověk prožívá s hlavními hrdiny každý okamžik. Kniha skutečně vtáhne člověka do atmosféry středověké Anglie.

01.09.2017 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Skvělá kniha. Jak to bývá obvyklé, mnohem lepší než film (i když i ten byl velice dobrý). Mohu pouze doporučit k přečtení.

18.08.2017 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Naprosto strhující kniha, přečetla jsem ji v podstatě jedním dechem. Výborně napsané, mohu jen doporučit, i když závěr knihy mě upřímně řečeno trochu zklamal. I tak si zaslouží plný počet hvězdiček :-)

18.08.2017 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Další skvělá detektivka, od které je těžké se odtrhnout. Carter prostě umí.

04.04.2024 5 z 5