Krkonošská pohádka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběhy o hezké, ale hubaté Anče, jejím milém Kubovi, nenasytném a nepřejícím Trautenberkovi a spravedlivém Krakonoši, který nenechá žádnou sousedovu podlost bez potrestání, známé z televizního Večerníčku.

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28845/krkonosska-pohadka-28845.jpg 4.6100
Žánr
Literatura česká, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, King
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Krkonošská pohádka

Přidat komentář
petulik330
12. ledna

Naprostá česká klasika. Kdo by tento večerníček neznal.
Knihu jsem četla cca před 17 lety a nedávno jsem se k k ní vrátila s mými dětmi. Kniha se mi líbila stejně jako tenkrát. Možná proto, že zlo vždy prohrálo s dobrém. Šaty konkrétně s Krakonošem.

petraj30
25.10.2020

Další z mých nejoblíbenějších večerníčků. Je to stará česká a hlavně hodně dobrá klasika.
Teď to patří mezi oblíbené večerníčky mého syna, ale asi bude po mně, protože stejně jako já, fandí Trautenberkovi, ale vždycky na konci přišel Krakonoš a všechno nám pokazil:-):-):-)


m_martina
28.06.2020

Řekla bych, že tohle byl nejlepší Večerníček všech dob. A kniha je také nádherná. Četla ji už moje dcera a nyní se chystám, že ji budu předčítat i vnučkám.

maryzka
27.06.2020

Klasická krkonošské pohádky nádherně zpracované do Večerníčku. I když k tomuto vydání mám dva výhrady i pochvalu. Z pochval- jsou zde fotografie z večerníčku. Výhrady- bylo tam pár přetištění a také když jsem četla jiná vydání tak mě připadalo, že jsou doplněna o slova, no spíš takové to . krkonošské nářečí

Ruru
23.05.2020

Krásná kniha. Miluju ji už proto že máme v Krkonoších chatu. Jinak jsem ráda že (logicky) tam nejsou žádné mobily, televize...... Prostě taková stará doba do, které bych se i ráda vrátila.

Pajina68
26.02.2020

Krásný večerníček mého dětství, kdysi jsem knihu koupila i pro mé děti.

RMarkéta
22.01.2020

Dokonala večerníčková klasika. Večerníček miluju, proto jsem sáhla i po této knížce. Prachař s Peterkou vytvořili úžasné figury. Hudba Vadima Petrova je božská. Tahle knížka mi vždycky zlepší náladu a udělá radost.

RendyaDav
18.01.2020

Čtení této knížky si syn užíval naplno....Hodně moc oblíbená knížka...Tak kdyby v dnešní době měli rodiče čas číst pohádky svým dětem , to je lepší než je zahrnovat mobily , počítači.

1