Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Závan smrti Závan smrti J. D. Robb (p)

Nevím, ale já se docela nudila. Manžel poručíka Dallasové, vždy někdy vytáhne z rukávu trumf, je tak dokonalý až to leze na nervy. Nevím, ale detektivka, kde se zápletka popíše 100 stran před koncem mě moc neoslovila.

13.03.2022 2 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Četlo se to skvělé, jen si myslím, že tam nebylo moc indicií, jak poznat kdo za tím vším vlastně je.

05.03.2022 4 z 5

Doupě Doupě Jakuba Katalpa (p)

Popis knížky mě dost vyděsil. Knihu jsem si půjčila po přečtení Zuzanina dechu. Čtení jsem oddalovala, ale nakonec přečteno za dva dny. Neskutečně to plyne. Dle mého se děje linií moc neprolnou, konec je zvláštní, ale to vůbec nevadí.

27.02.2022 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Mě se to moc líbilo, vůbec mi tam detektiv nechyběl. Byla jsem dost ráda, že jsem z města. Do Jelení Hory opravdu jen na určitě krásnou dovolenou, ale jen dovolenou.

26.02.2022 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Detektivka je super, akorát mě trochu otravovala neustále řešená Harryho závislost.

23.02.2022 4 z 5

Tanec v ohni Tanec v ohni Graham Masterton

Nechápu proč Katie musí v každém díle ( poslední dva) o někoho přijít.

15.02.2022 3 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Toho kdo všemi manipulovat jsem odhalila. Ovšem i tak zde bylo dost překvapení

07.02.2022 5 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Další knížka, kde to z prvu vypada jako zmatek a následně do sebe začne vše dokonale zapadat. Čekám na další vývoj vztahu mezi detektivy.

01.02.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Výborný. Ovšem souhlasim, že vysvětlení na konci mohlo být detailnější.

29.01.2022 5 z 5

Šedý muž Šedý muž Mark Greaney

Připomíná mi to Jacka Reachera. Court je vyloženě sympaťák. Fajn oddechovka po severských detektivních a thrillerech

23.01.2022 5 z 5

Hořící stromy Hořící stromy Kristina Ohlsson

Další kniha od autorky co se musí přečíst hned. Konec překvapil

17.01.2022 5 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Nejsem moc fanda povídek, a i tady se mi to potvrdilo.
Romány od autora jsou skvělé. Tohle se dá přečíst, první povídka mě namlsla, ale ostatní už tak dobré nebyly.

11.01.2022 3 z 5

Expert Expert Dick Francis (p)

Autora jsem četla zase po dlouhé době. A překvapilo mě, že dostihy to byly opravdu jen velmi okrajové. Whisky a víno teklo do slova proudem.

05.01.2022 5 z 5

Henryho tajemství Henryho tajemství Kristina Ohlsson

Těch souvislosti tam bylo opravdu dost. Ovšem knížky od autorky mám fakt ráda.

01.01.2022 5 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Knížku jsem přečetla na základě nějaké upoutávky buď tady nebo v knihovně. A musím napsat, ze se mi to líbilo moc. Jen je opravdu strašné co si můžeme od svých rodičů odnést.

30.12.2021 5 z 5

Saturnin se představuje Saturnin se představuje Miroslav Macek

Milé překvapení. Dost jsem se bála, ale bylo to úsměvné odpoledne s knihou. Jen mi to přišlo krátké.

23.12.2021 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Až do konce jsem čekala, že se Zuzana dozví, kdo je udal gestapu. To se nestane. Celé je to smutné a v podstatě i konec je smutný.

20.12.2021 5 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Lidskost je to, co by mělo hýbat světem. Ne chamtivost, zloba a lhostejnost.

14.12.2021 5 z 5

Varšavský protokol Varšavský protokol Steve Berry

Chápu, že udržovat pořád vysokou úroveň knih je těžké. Nicméně pár zajimavosti o Polsku se tu dozvíte a zase zvítězí ti hodní.

08.12.2021 4 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Mám ráda ty knížky, kde příběh prostě plyne. Dvě knihy na sebe navazující.

03.12.2021 5 z 5