Saturnin se představuje

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ač se to může zdát k neuvěření, Saturnin nebyl sluhou odjakživa. Přesto už jako jinoch prožíval řadu neuvěřitelných příhod. Jak vypadaly jeho mladické eskapády, do nichž byla skoro vždy zapletená nějaká ta žena? Proč se jeho matka rozhodla pro jméno Saturnin? A jak se dostal až do služeb svého pána v obklopení tety Kateřiny a dalších příbuzných? Saturninova minulost je pestrá jako jeho představivost – a nyní ji poznáte do všech zábavných podrobností!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480035/big_saturnin-se-predstavuje-Ne9-480035.jpg 3.917
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Saturnin se představuje

petrarka72
23. listopadu

Ha! Neuvěřitelné! První kniha Miroslava Macka, kterou jsem prousmívala...

Pepasch1
16. listopadu

Krásně nahláškováno, příjemné čtení, výborně jsem se pobavil. Díky.


Lukas12345
29. října

Mám za to, že v prvních dvou pokračováních se Mackovi relativně povedlo zachytit atmosféru Jirotkova Saturnina a docela se mi to líbilo. Tohle mě ale zklamalo. Přišlo mi, jako by se autor na co nejmenší plochu snažil namačkat co nejvíc otřepaných historek, glos a recyklovaných bonmotů, které už jsem v lepším kontextu četl jinde, navíc v rámci minimálního děje. Po několika stránkách se to stane monotónním až otravným, a jako celkový dojem z knížky ve mě zůstal jen pocit intelektuální onanie autora.

em75
19. října

Tahle kniha má jednu chybu .. je moc krátká. Klidně bych si o Saturninově mládí přečetla dalších pár stran navíc. Pokud bude takhle pan Macek pokračovat dál, budu jen ráda.