Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Nebudu originální, po Tsuanami pro mě další velké a příjemné překvapení. Je doufám, že spisovatelka nepřestane psát.

01.01.2023 5 z 5

StarDance ... když hvězdy tančí StarDance ... když hvězdy tančí Bohuslava Holubová

Letos bohužel Star Dance není. Tak drobné připomenutí

27.12.2022 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Tušila jsem co je vlastně zápletka. Nic méně je pro mě kniha velké a milé překvapení. Už se sháním po další knížce od autorky.

17.12.2022 5 z 5

Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech Iva Roze (p)

Tak to byl mazec, vůbec si to nedovedu představit. Tady je vidět, že vše se omrzí a co ze začátku může vypadat jako brnkačka je na konci pěkná šichta.

08.12.2022 4 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Ani nevím jak, ale tentokrát jsem tušila kdo za tím vším je.

05.12.2022 5 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Kimberly McCreight

Konec knihy mi přišel až moc prekombinovaný. Nic méně to mělo spád a dobře se to četlo.

25.11.2022 4 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Je to krátké a dobře se to čte, ale přišlo může tomu něco chybí.

20.11.2022 3 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Na dobrý i špatný vztah jsou dva. Nikdy to není jen o jednotlivci.

17.11.2022 4 z 5

To je tvá smrt To je tvá smrt Peter James

No tak to je dobré, takhle otevřený konec. Jak dlouho budeme muset čekat.....

10.11.2022 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Tak musím říct, že tahle dvojce, trojce mě baví více a více..

03.11.2022

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Podle mě není potřeba psát dlouhé komentáře. Přečtěte si to sami. Jen ke konci je dobré mít po ruce kapesník.

27.10.2022 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Výborné. Občas je potřeba fandit i těm zdánlivě špatným.

19.10.2022 5 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Opravdu to je hodně svižné. Celou dobu se zdá motiv složitý a nakonec je to dost jednoduché.

08.10.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

No jo romantika, od začátku tušíte jak to dopadne...., ovšem jako oddechovka je to fajn

07.09.2022 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Číst se to určitě dá. Ale není to můj šálek kávy.

31.08.2022 4 z 5

Na mušce Na mušce Mark Greaney

Další pohádka pro dospělé. Court je James Bond Jason Bourn a Ethen Hunt dohromady. Ale mě to baví.

31.08.2022 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Délka mi nevadila, ale musím přiznat, že jsem se občas ztrácela a už dávno jsem vzdala snahu vypátrat vraha. Počkám si na konec a vysvětlení.

15.08.2022 5 z 5

Ronja, dcera loupežníka Ronja, dcera loupežníka Astrid Lindgren

Četla jsem hlavně kvůli výzvě a uvědomila si, že ji skoro zám nazpaměť. Jo jo mladší mozek si holt toho více pamatuje.

12.08.2022 5 z 5

Muž bez tváře Muž bez tváře Peter May

Je vidět, že i spisovatelé se vyvíjí. Poslední díla, která jsem četla před touto knihou neúměrně zvedla očekávání. Číst ji jako první od autora, určitě bych ji chválila více.

12.08.2022 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Neurazí, ale ani moc nenadchne.

07.08.2022 4 z 5