veselaa veselaa komentáře u knih

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Na knihu jsem se těšila a bohužel nenaplnila moje očekávání a moc mě nenadchla.Měla jsem problém se začíst.

20.02.2019 2 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Jedna z mála knih,které na mě zapůsobily. Kniha mě v táhla do děje hodně rychle.Propojuje se minulost a budoucnost postav,je to tajemné a napínavé čtení.Krásné přátelství dívek z internátní školy a jejich příběh z minulosti, Fiona která hledá odpovědi a také Mary Handová....
Mary Há,Mary Há,mrtvá Mary Handová,dávno v zemi pohřbená...
Šálí vábí kamarádky,nepouštěj ji dál!
Mohu jen doporučit

26.01.2019 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Kniha která popisuje jak se v tehdejší době zacházelo s nepohodlnými a neposlušnými členy rodin.Čtenáře až chvílemi zamrazí, jak se zacházelo s těmito lidmi a zanechá to v něm pocit lítosti.Příběhy postav jsou emotivní a dojemné,chvílemi bylo čtení pochmurné...

13.01.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Knihu jsem přečetla za pár dní a hodně se mi líbil děj.Kniha je poutavá,někdy to bylo až přehnané,ale to mi nevadilo.Určitě si přečtu více knih od Keplera.

13.01.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Ikdyž má kniha velmi dobré recenze a je čtivá,moc mě nezaujala a nenadchla:Má krásný obal.Je to takové nenáročné čtení,asi jsem od knihy čekala více.

13.01.2019

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Z této knihy jsem docela taková rozpačitá...v podstatě je ten příběh hodně smutnej,tajemnej a docela drsně mrazivej,ale jinak než detektivka,toto je jako by ze života. ???? Já mám bohužel velkou představivost,tak to bylo náročné čtení,ale jinak se kniha pěkně čte je to poutavý příbeh,závěr knihy je pěký...není to můj žánr četby,ale jsem ráda,že jsem si knihu přečetla.

08.11.2018 3 z 5

Smrtící extáze Smrtící extáze J. D. Robb (p)

Tato serie není špatná,čte se to lehce,není to pro náročné čtenáře.Detiktiv Eva mi je sympatická.Je to z budoucnosti a je zajímavé číst o tom v jakém prostředí bychom mohli žít,létat na jiné planety ..

05.11.2018 3 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Na knihu jsem se velice těšila,dokonce jsem kvůli ní odložila rozečtenou do výzvy :D a opět skvělé čtení,tato série opravdu stojí za přečtení.Je sice pro silnější povahy ohledně typu vražd,ale všem doporučuji.Nemohla jsem se odtrhnout a přečetla jedním dechem.Už ted se těším na další :)

05.11.2018 5 z 5

Až se mě dcera zeptá Až se mě dcera zeptá Halina Pawlowská

Nemůžu říct,že by kniha byla špatná,ale pro mě nezáživná.Některé rady jsou fajn,ale není to kniha podle mého gusta.

30.09.2018 2 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Kniha je čtivá,zajímavý příběh s moc pěkným koncem.Nápad je to pěkný vstupovat do knih a toulat se tam,mě osobně by se to moc líbilo :D

30.09.2018 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Carter opět nezklamal,tento díl se mi líbil hlavně proto,že jsem se více dozvěla o minulosti detektiva Roberta.Jinak opět děsivý,zajímavý,napínavý,poutavý,nemilosrný,dojemý příběh.Motiv a pouto,které váže pachatele k Robertovi je chvílemi děsivé.Kniha se moc dobře četla a je mi líto,že nemohu přidat hvězdičku k hodnocení.

01.07.2018 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Moje první kniha od Cartera,koupila jsem si ji na doporučení zde.A musím říct,že jsem ráda.Kniha se moc pěkně četla,krátké kapitoly,super příběh.Mohu jen doporučit a těším se na další díl :)

31.05.2018 4 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Na knihu jsem se těšila,ale nenaplnila úplně mé očekávání,ale chápu,že se spisovatel musel držet určitého scénáře Shakespeara .Kniha je jiná než HH,ale to už se dalo očekávat dle názvu.. touha po moci, dobro a zlo v jedné osobě,ochota udělat pro lásku cokoliv..je to projekt Shakespeare 400 .Kdyby šlo přidat k mému hodnocení hvězdičku udělila bych ji.

31.05.2018 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Tato kniha mě nijak nezaujala,do čtení jsem se musela celkem přemáhat.Pro mne takový průměr,ale dočetla jsem ji :)

01.02.2018 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný příběh, plný citů a emocí,že i s nesprávným rozhodnutím se musíme vyrovnat a naučit se žít dál.Tato kniha je prostě krásné a působivé dílo,dokáže čtenáře v táhnout do děje a vcítit se do postav .
Přečetla jsem ji jedním dechem a zůstalo plno smutku a dojetí.Jsem ráda,že tuto knihu mohu zařadit do přečtených knih,všem mohu doporučit

01.02.2018 5 z 5

Klid je síla, řek tatínek Klid je síla, řek tatínek Zdenka Fantlová

Drsný příběh velice sine ženy, neuvěřitelné čím vším si musela projít a nejen ona,zvednout se a bojovat dál .Kniha po přečtení zanechá opravdu silný dojem a každý se zamyslí nad svým pohodlným životem.Všem doporučuji...krásná,ale drsná kniha k přečteni a zamyšlení.

15.07.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Na knihu jsem se velice těšila a opravdu mě nezklamala,až na ten závěr.Kniha je napínavá až dokonce.Už ted se těším na další knihu s HH.

19.05.2017 4 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Má první kniha od Michaely Klevisové a česká detektivka.Zajímavý příběh se zápletkou,krásně popsaný ostrov a postavy.Rozmotávání příběhu bylo zajímavé a překvapující závěr.Mohu doporučit.

05.05.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ačkoliv má kniha velkou reklamu,mě osobně nepohltila.Měla jsem problem se začátkem knihy,nějak mě nezaujal.Chvílemi jsem se i ztrácela,ale jak se kniha blížila ke konci žačal se příběh rozplétat,byl děj zajímavější.Knihu bych nezařadila mezi top 2017

22.04.2017 2 z 5

Útulek pro padlé ženy Útulek pro padlé ženy Katy Darby

Z hodnocení této knihy jsem celkem rozpolcená.Ve své podstatě nebyl příběh až tak špatný,moc se mi líbil popis přátelství a lásky v této knize,ale nebylo to co jsem od knihy očekávala.Téma nebylo špatné i zápletky a napětí tam nescházelo.Příběhy jednotlivých osob byl celkem zajímavý,ale kniha mě moc neoslovila,spíše jsem z knihy rozpolcená,ajk už jsem psala.

09.04.2017 3 z 5