vera4669 vera4669 komentáře u knih

Dárek Dárek Sebastian Fitzek

Teda.. Celou dobu si můžu strhnout mozkové závity, co z toho vzejde, ale stejně je nakonec vše jinak :D kniha mě hodně bavila od první stránky, konec mě překvapil, Fitzek prostě píše skvěle, jeho knihy jsou zárukou kvality :)

03.12.2021 4 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Musím říct, že první polovina knihy mě úplně nebavila a stále jsem si říkala, kam to vše povede ... ovšem potom se vše rozjelo a já už se nemohla odtrhnout, konec jsem tušila, jak dopadne Katie ..jen jsem nečekala, kdo za ní přijede :) Určitě se těším na pokračování

01.12.2021 4 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Četla jsem celou sérii kromě prvních dvou dílů, ke kterým se konečně dostávám zpětně, protože nejsou k sehnání a musím říct, že to zase byla jízda :-) Kniha není nijak obsáhlá, ale je v ní prostě vše..top autorka

29.11.2021 5 z 5

Tátovy holky Tátovy holky Sarah Flint

Pro mě zatím nejhorší díl série, který mě vůbec nebavil.. Konec to trošku vylepšil, ale vyšetřování bylo takové nijaké, žádné napětí, hodně průměrná kniha

28.11.2021 3 z 5

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Kniha se mi zatím líbila nejvíce, spisovatel píše lépe a lépe.. Některé scény byly teda nechutně popsané :D
Nechybělo napětí, zajímavý konec a já se těším na další díl

23.11.2021 4 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Musím dát plný počet.. Rychlost střídání postav a vyšetřování mě baví, za den přečteno, a kniha se velmi povedla.. Budu muset pořídit i další díl :)
A ten konec mě potěšil :)

21.11.2021 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Téhle sérii jsem se vyhýbala delší dobu, protože moje oblíbená byla série s Erikou... Nakonec jsem tomu dala šanci, Kate je sympatická a kniha se četla vážně dobře.
Ale bát se u knihy? :D to nee.. Trošku vlažnější kniha, nedostavil se žádný wau efekt nebo překvapení, přesto si ráda přečtu další díl

21.11.2021 4 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

Brutální, ujeté, nechutné... Autor si nebere žádné servítky, vražda střídá vraždu a slabší povahy nemusí detailní popisy nést dobře... Ale.. Vražda přeci nemá být krásná. Tady se prostě popisuje realita a je to pěkný hnus.. Fanoušci Cartera budou tleskat :) tempo bylo vražedné a ani chvilka oddechu, musím dát plný počet i když bych takovou brutalita nemusela číst každý den :D ale líbilo se mi téma, i závěr, další díl si určitě dám

19.11.2021 5 z 5

Smrtihlav Smrtihlav Franck Thilliez

Konečně jsme se dočkali vydání chybějícího dílu, kterým se vysvětlilo pár věcí,.. (vydavatelství, které není schopné vydat v pořadí za sebou bych vraždila).
Opět musím dát plný počet, ačkoliv z nových dílů je znát, že autor posouvá neustále hranice a píše lépe a lépe... A když už si myslím, že mě nemá čím překvapit, vždy se šeredně pletu :)
Skvělá kniha a nedočkavě budu čekat nový díl.. Top autor

17.11.2021 5 z 5

Sirény Sirény Joseph Knox

Tak tohle bylo opravdu ostré jako břitva ..nečekané překvápko, Aidan mě hodně bavil, krátké kapitoly udržují ve střehu, spousta zvratů a překvapení, skvělá kniha, skvělý závěr, nemám co vytknout

16.11.2021 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Chtěla jsem se rozepsat, ale naprosto souhlasím s Red-haired.. Není co více dodat

15.11.2021 3 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Kniha se četla dobře, takový obyčejný milý příběh... Ale něco tomu chybělo, každopádně za přečtení stojí, na odreagování v chladných podzimních večerech

13.11.2021 4 z 5

Lhářka Lhářka Cate Holahan

Námět nezajímavý, vyprávění neupoutalo, žádné napětí, žádné překvapení, za mě podprůměr a ztráta času, rozhodně jsou lepší knihy ke čtení

09.11.2021 2 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Krásná kniha, začala jsem číst hned po přečtení první části a obě knihy za víkend přečteny.. Zakončení knihy bylo skvělé a já si čtení moc užila

07.11.2021 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Skoro každý si v životě nese nějakou zátěž, se kterou je těžké se svěřit .. Sage se s tím pere a její příběh je smutný, bolavý, ale stále jde vpřed a snaží se s tím rvát..
Kniha se mi moc líbila, jsem ráda, že se mi do rukou dostala až nyní, když jsem si rovnou mohla přečíst pokračování

07.11.2021 5 z 5

Spící nymfa Spící nymfa Ilaria Tuti

Teresa a Massimo mě moc baví, druhý díl byl snad ještě větší jízda než první.. I když je kniha hodně obsáhlá, tak tam není nic navíc, nechybí napětí, a konec jsem nečekala, pro mě rozhodně nová oblíbená série

05.11.2021 5 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Tak tohle byla pecka.. Zatím rozhodně nejlepší díl ze série.
Tempo je doslova vražedné, příběh se rozplétá a když už si myslíte, že je cílová páska za vámi tak přijde poslední bomba, ze které spadne čelist.
Skvělá, čtivá série, tentokrát rozhodně plný počet, konec byl top

30.10.2021 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Poe a Tilly - to je prostě správná dvojka a ty jejich hlášky mě vždy pobaví..
Ale samozřejmě nechybí ani napětí, tentokrát jsem se vůbec nechytala a nevěděla kdo a proč až do konce, kdy mi teda spadla čelist... Smutná pravda, když zradí někdo od koho to nečekáte.
A jako vždy - nemůžu se dočkat dalšího dílu :D

30.10.2021 5 z 5

Rychle domů Rychle domů Roz Nay

Kniha se mi hodně líbila... Nic není jak se zdá. Od začátku člověk hádá, co se stalo a kdo je dobrý a kdo ten špatný :D
Postupně rozpletení příběhu, střídání postav, nebylo hluché místo, přečteno za pár hodin :))

28.10.2021 4 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Kniha se četla dobře, první půlka byla lepší, pak přišel takový Úsvit mrtvých :D a stala se z toho vtipná pohádka pro dospělé.. Ale jo, špatné to nebylo, ale kdybych se už nedostala k dalšímu dílu, vadit mi to nebude

25.10.2021 3 z 5