vera4669 vera4669 komentáře u knih

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

Dneska musím dát o hvězdičku méně, protože kniha se mi nějak hůř četla. První půlka byla taková zdlouhavá, nezajímavá až jsem si rikala, co to sakra je? Naštěstí se to pak v dobré obrátilo a byla to stará dobrá Cara a až do konce už jsem se nenudila.
Ovšem něco málo tomu chybělo, a v dalším díle se doufám dočkáme pokračování..

11.05.2022 4 z 5

Sleduji tě Sleduji tě Michael Robotham

Autor mě vždy spolehlivě dostane... Kniha za knihou víc a víc v topu, miluju tyhle jeho zápletky, napětí, nějaký ten nečekaný zvrat.
Jeden z nej autorů tohoto žánru, neustále mě o tom přesvědčuje.
Doufám, že se dočkáme pokračování, když teď píše sérii jinou :) ale ta také stojí za to

02.05.2022 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Tohle je prostě dokonalost, thriller jak má být. Autor mě baví víc a víc, nepotřebuje nechutné scény a xx rozebrání násilí, přesto vás naprosto pohltí a čtěte a čtěte.. Dokáže mě dostat tím stylem, že nevnímám okolí, srdce mi tluče a já prožívám celou knihu naplno.
Málo takových autorů :)
S radostí se jdu pustit do dalšího dílu

23.04.2022 5 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Autorku mám ráda, ale nevím, zda tato série bude úplně můj šálek kávy. Četlo se to dobře, ale námět nic moc, konec překombinován, a nějaké velké napětí se jaksi nekonalo.
Zkusím další díl a uvidíme

14.04.2022 3 z 5

Prorokova smrt Prorokova smrt Håkan Östlundh

Na začátku jsem se nějak nemohla začíst, což se mi u předchozích dílů nestalo.. Pak se to vše krásně rozjelo, nechybělo napětí, ale... Čekala jsem asi větší vyvrcholení, konec mi přišel stále otevřený, čekala jsem více odpovědi na to, že to bylo zakončení trilogie. Je to velká škoda.. Každopádně za přečtení stojí

02.04.2022 4 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Souhlas s názorem níže... Lottie pořád nesnesitelná.. I když tady nejméně z těch 3 dílů.. Ke konci už to s ní i šlo.
Příběh komplikovaný a tentokrát mě i docela bavil, ale pořád je to průměr..
Nevím, zda ještě sáhnu po další

27.03.2022 3 z 5

Vraky Vraky Michael Robotham

Jedna z nej od autora.. nemůžu si pomoct, tohle téma mě prostě baví. Ano, kniha je to trošku náročnější, těžké téma, hodně postav, změny míst, musí se člověk více soustředit, ale mě tohle baví a knihu jsem si užila.. pro mě je autor knihu za knihou lepší a lepší

16.03.2022

Smrtící skalpel Smrtící skalpel Tess Gerritsen

Tess mám vážně ráda. Kniha se četla sama, ale jak se píše níže - byla to hodně červená knihovna a ještě bych řekla pro náctileté. Vše takové předvídatelné,.. Žádné velké překvapení a přeslazený konec to moc nevylepšil, autorka má zajímavější knihy

13.03.2022 3 z 5

Jsi láska ví Jsi láska ví Sam Xabyssus (p)

Podle komentářů zde jsem se vážně těšila.. Bohužel velké zklamání plně klišé.
Za mě jsou určitě lepší knihy, tohle vážně ne..

13.03.2022 2 z 5

Vykrvácet Vykrvácet Michael Robotham

Prostě super čtení... Zase mám pocit, že je autor lepší a lepší, důmyslně propracované a i když mají knihy více stran, tak se nenudím ani na jediné. Joe a Ruiz jsou prostě skvělí. Jen si někdy říkám, co by ta policie bez nich dělala :D
Rozhodně se těším na další díl

05.03.2022 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

První polovina mě upřímně moc nebavila.. Lottie mi není úplně sympatická, a dost často by potřebovala proplesknout, chová se jako fracek, co kolem sebe jen kope, na všechny naštvaná, místo aby radši začala u sebe.. No druhá polovina se rozjela, nějaké překvápka a zajímavý konec, rozhodně to vylepšilo hodnocení.
Další díl si dám, ale zatím je to spíš průměr

25.02.2022 3 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Mám přečtenou celou sérii, jen mi tento chyběl, ale bohužel zklamání... To snad byl nejslabší díl, vyšetřování mě nenadchlo, opět vratka k jedničce, zajímavé jak poslední dobou v každé druhé knize uprchne ten nejvíc brutální zločinec nebo je pomalu nadčlověk a ten rychlý konec tomu moc nepomohl.
Určitě pak série stojí za to, ale tento díl si člověk klidně může nechat ujít a nic se nestane

19.02.2022 3 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Opět další povedený kousek v sérii... Nemohu dát zatím u žádné 5*, "něco" mi tam chybí, ale to nic nemění na tom, že je to napsáno velmi čtivé, baví mě řešení odložených případů, kdy řeší soukromý vyšetřovatelé a ne jen policie.
Konec jsem stále nějak tušila, ale i tak pár překvapení bylo a tahle dvojka Kate a Tristan mě baví.
Už aby byl další díl

12.02.2022 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Kniha se mi rozhodně líbila více jak první díl... Autor má vzestupnou tendenci, stejně jako v sérii s Erikou.
Od začátku se kniha dobře četla a dej plynul v krátkých kapitolách, a vše do sebe zapadlo.
Už mám nachystaný další díl

11.02.2022 4 z 5

Malé temné lži Malé temné lži Sharon J. Bolton

Musím říct, že knihy Sharon mám hodně ráda, ale tahle byla velmi slabá oproti jiným.
Prvních cca 200 stran jsem si stále říkala, jestli vůbec číst dál, nebavilo mě to, pak se naštěstí kniha trošku rozjela, říkám si bezva, je to ok, ale konec to teda zabil. Jako kdyby autorka nevěděla jak ukončí a tak tam něco naplácala. tentokrát docela zklamání, zase si dám chvilku pauzu před další její knihou

10.02.2022 3 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Bože to byla lahůdka... Každý díl lepší a lepší. Od prvních stran jsem hltala děj, místy se zasmála, místy naopak napnutá jak kšandy. Tak to má být.
Neskutečně mě autor baví a to nejen tato série.
Příběh je skvělé vystavěn a do konce se rozhodně nudit nebudete.
Já si dam brzo další díl

06.02.2022 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Vůbec jsem nevěděla, co od knihy čekat a zase mě Sharon překvapila, jak to ona umí..tohle nemělo od začátku až do konce chybu, tak skvěle zamotané a originální, jsem víc než spokojená, a konec mě dostal, skvělé čtení

03.02.2022 5 z 5

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

Kniha není úplně můj žánr, ale chtěla jsem změnu.
Je hodně o zamyšlení a již název mluví za vše..
Líbila se mi a určitě si něco podobného ještě dám od Odeonu

02.02.2022 4 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

První kniha série mě i bavila, ale o téhle to říct nemohu. Příběh jako takový by špatný nebyl, ale vyšetřování amatérské, není kapitola, kde by se nefňukalo o tom, co si Kate prožila, sama Kate je buď strááášně rozzuřená nebo naopak ubrečená chudinka. Už toho bylo v knize až moc.
Takže já další díly ságy Kate zatím pouštím k ledu.

27.01.2022 2 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Tuhle sérii mám dlouho na seznamu a konečně na ni došla řada a jsem moc spokojená.. Od začátku mě kniha bavila, napětí se stupňovalo, něco málo mi v knize chybělo, ale napjatý konec mě potěšil, uvidíme jak se budou vyvíjet další knihy série, na které se určitě chystám

23.01.2022 4 z 5