vera4669 vera4669 komentáře u knih

Tanec v ohni Tanec v ohni Graham Masterton

(SPOILER) Uff, tohle bylo náročné čtení... Brutální, smutné.. Trošku mě štve, že si Katie neustále musí krýt záda a má smůlu na nadřízené. Kniha mě bavila, ale je mi smutno, že obětovala Barnyho..To se úplně dobře nečetlo
Jsem zvědavá na další díly, ještě, že tento je zatím poslední, chce to od téhle série chvilku pauzu

21.01.2022 4 z 5

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Tak nějak jsem si říkala, kam kniha asi povede. Takový duchařino thriller :)
Kniha se mi líbila, konec jsem nečekala, autor nepíše špatně a určitě stojí za přečtení

18.01.2022 4 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Start nové série a já musím říct bravo :) kniha má od začátku spád, Cyrus mi sedl a nenudila jsem se ani chvilku, konec napínavý a už teď se nemůžu dočkat pokračování, doufám, že bude brzo :))

16.01.2022 5 z 5

Amnézie Amnézie Michael Robotham

Zarazilo mě nižší hodnocení této knihy, ale byla to pecka :D sarkastický Ruiz mě baví a spolu s Joem jsou skvělá dvojka.
Kniha byla od začátku skvěle rozjetá a nezklamal mě ani konec, vše bylo super propracované, musím si dát autora do oblíbených, dílo se mi líbilo víc než první díl, tak jsem zvědavá na další knihy :)

15.01.2022 5 z 5

Pro svět mrtví Pro svět mrtví Graham Masterton

Tak tohle byla zase pěkná jízda..někdy si říkám, že autora bych asi potkat ani nechtěla :-D
Kdo toto vymyslí ...u některých scén jsem se vážně i zašklebila. Minulý díl mě moc nebavil, tohle bylo 100x lepší a až do konce nechybělo napětí a otázka jak toto dopadne...
konec byl jak na horské dráze. Říkala jsem si, že v tom všem se aspoň vyřešil osobní život Katie a pak přijde poslední stránka a zase zvrat :-D nemám autora ráda, mohl jí už dopřát trochu klidu a štěstí :-)

13.01.2022 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Musím souhlasit s "Květ", že pasáže s nespisovnou češtinou typu vodškodný, vobvinit, vodebrat otisky, vočekávání... byly vážně za trest.. naštěstí takto nebyla psaná celá kniha, jinak bych ji ani nečetla. Příběh jako takový nebyl špatný, ale byla to od autorky slabší kniha, než jsem zvyklá, chtěla jsem dát hodnocení za 3*, ale protože konec byl super a byl pro mě překvapením, celkem nakonec za 4*

10.01.2022 4 z 5

Sběratelé zla Sběratelé zla Mark Griffin

Kniha mě absolutně nebavila... Vyšetřování nemastné, neslané,.. Plno "omáčky" okolo, žádné napjaté momenty až na konec, podprůměrný thriller, asi jsem na něj byla natěšená až moc, o to větší je zklamání
Ta pár dní nebudu vědět o čem toto bylo, vyšší hodnocení nemohu dát

08.01.2022 2 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Tohle bylo luxusní čtení ..autorka opravdu umí. Kniha má sice přes 500 stran, ale jsou přečtené za 2 dny jako nic, na posledních 100 stránkách jsem byla už napnutá jako kšandy, a do posledních se nenudila. Jedna z top autorek

06.01.2022 5 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Průměrná kniha.. Nic mě moc nepřekvapilo a Lukasz si nezasloužil vyváznout tak snadno... Každý máme volbu, jak se zachovat.
Neurazí, ale ani nenadchne

02.01.2022 3 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Vůbec jsem nečekala, jakým směrem se kniha ubere, ale bylo to naprosto skvěle napsané, líbí se mi krátké pasáže a rychlé střídání postav, to pak nejde přestat číst.. Poslední kapitola bylo skvělé zakončení, akorát se trošku bojím dalšího dílu, kde budu doufat v happy end pro Fawleyho rodinu :) super čtení, kniha od knihy lepší a lepší

31.12.2021 5 z 5

Cesta domů Cesta domů Sebastian Fitzek

Další kniha autora a další slušný psychothriller.. Od prvním stránek autor rozehraje hru a jen čekáme co se z tohodle vyvrbí :D nic není jak se zdá, příběh samotný nebyl žádné velké terno, ale rozhodně nepostrádá napětí a promyšlený klam.. Mě se styl autora hodně líbí a na další knihy se budu těšit

30.12.2021 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Graham Masterton

Teda... Čtivé to bylo, autor umí některé situace opravdu skvěle nechutně popsat, ale Katie dělala jednu "botu" za druhou a nějak jsem nechápala, že jedná jak jedná.. Konec mě moc nenadchnul a jsem zvědavá jak si Katie to své soukromí ještě zamotá, jestli to tedy jde ještě hůř než do teď

28.12.2021 3 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Tenhle díl mě hodně bavil, autor se zlepšuje knihu za knihou, líbí se mi dějová linka Katie, která v tomto díle dostává dost zabrat...a po tom jak se John zachoval už by si u mě neškrtl, ale jsem zvědavá, jak se osobní život Katie bude dál vyvíjet
Jinak byla kniha napínavá až do konce, četlo se jedním dechem

28.12.2021 5 z 5

Pasažér 23 Pasažér 23 Sebastian Fitzek

Fitzek je prostě záruka, že se fakt u knihy nudit nebudete.. Od začátku do konce čtivé a na závěr schované finální překvápko :D jeho styl mě neskutečně baví a určitě můžu ke čtení doporučit všechny jeho knihy

19.12.2021 5 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Tohle bylo úžasné čtení... Ostatně stejně jako první díl,.. Tímto mám potvrzeno, že jde o další skvělou sérii, kde budu netrpělivě čekat na další a další díl...
Nenudila jsem se ani chvilku, dej plyne, napětí stoupá a skvělý závěr.
Jen tak dále..

18.12.2021 5 z 5

Zabije tě Zabije tě Charlie Gallagher

Kniha mě bavila asi stejně jako první díl, Maddie i Harry mě baví, ale něco mi na knize chybí ..konec mě tolik nebavil a nedostavil se žádný wau efekt, nicméně si ráda další díl přečtu, kniha je čtivá a pasáže s Grace jsou opravdu skvěle popsány

14.12.2021 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Pro mě jsou knihy s Kim jako na houpačce,.. Jednou bída a jednou pecka, tahle se řadí mezi ty lepší a líbila se mi od začátku do konce, nápad pěkný, ukázat jak to vše začalo.. :)
Oddechovka na jedno odpoledne

11.12.2021 4 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Další pro mě nová série a musím říct se mi líbila, ovšem konec mi přišel takový rychlý a klidně bych něco přidala .. ale jako prvotina slušných 4/5 a ráda se pustím do dalšího dílu

08.12.2021 4 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tohle bylo celkem celkem psycho a takového spratka doma nechcete :-D
Chris mě štval s tím omlouváním všeho a souhlasím s tím, že neměl být zaslepený a mohlo se spoustě věcí předejít.
Docela zajímavá kniha, určitě stojí za přečtení

07.12.2021 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Zkusila jsem tuhle novou sérii, ale hlavní hrdinka mi k srdci nějak nepřirostla.. Tuctový příběh, žádný wau efekt, průměrná kniha, která neurazí, ale rozhodně nenadchne

04.12.2021 3 z 5