Jsi láska ví

JSI LASKAVÝ A LÁSKA TO VÍ
Z oceánu mého srdce
nejkrásnější perly -
mé citáty

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/377682/jsi-laska-vi-qzl-377682.jpg 4.631
Poezie, Citáty a přísloví
Vydáno, Jonathan Livingston

Kniha Jsi láska ví

gargamelka
03.02.2019

Božská knížka. Čtenář se zamyslí, obsahuje pravdu, realitu, pocity, moudra... Tesat do kamene! Mimo jiné citáty je možné sledovat i na IG :)

DracoMalfoy
25.01.2019

Tak tuhle knihu miluju. Nic víc. Jen čistá láska.

Cailas
01.11.2018

Zprvu nutno upozornit na to, jak překrásně přišla knížka zabalená. Opravdu krásné počteníčko. Rozhodně Vás nenechá klidnými. Přečetl jsem ji už dvakrát a pokaždé vyvolává jiné emoce, vzpomínky... Je o mně a o Vás, je pro každého a je jedno jestli jste gay, hetero, bi... Každý si v ní najde to svoje. Je plná lásky, poezie, příběhů ze života... A já děkuji, že se někdo nebojí dát veřejně najevo něco takového. Mě osobně to dodalo hodně sebevědomí, učinit podobné kroky, ovšem s jiným úmyslem.

Sarajana
14.10.2018

velmi krásná kniha

Edona
12.10.2018

Ach, jak "jen" slova dokáží v člověku probudit toliko krásných pocitů... Děkujeme Xabyssus.

Áňa 998
03.08.2018

Tvorbu autora tohohle malého zázraku sleduji již delší dobu... A já si prostě nemohla pomoci, musela jsem si knihu pořídit domů. Vyvolala v mém nitru neskutečnou řadu emocí, od smíchu jsem se dostala až k slzám. Nádhera, která nemá obdoby, si najde místo i ve vašem srdci.

babuuo
27.06.2018

xabyssuse sleduji na instagramu už nějaký ten čas. Jeho básně a celkově vztah k psaní mě vždy velmi rychle vzaly za srdce. Knížka není výjimkou! Většina pasáží se mi z knihy velmi libila, ovšem příjde mi že oproti příspěvkům na instagramu básničky mírně pokulhávají. Najdou se tam některé pěkné ale povětšinou jsou na jedno brdo. Největším zásahem pro mne byl závěrečný text. Právě díky němu jsem zmírnila hodnocení a dala tedy knizce 4 hvězdičky

Kris-Týna
03.05.2018

Tato kniha je něco neskutečného, mnoho překrásných, naplňujících pocitů (Lásky). Nejde ani popsat slovy, jak překrásné to je. Jak moc, vás, dokážou, ta slova, vyzvednout. Tato kniha, dokazuje sílu slov. Kdyby v ní bylo napsáno, že dokážu létat, uvěřila bych. Tato kniha dodává sílu a obrovskou Lásku. K této knize se neustále vracím. A neustále v tom nacházím nové, nádherné, věci.

poezie citáty láska neopětovaná laskavost láska

Sam Xabyssus
česká, 1992