vekkr vekkr komentáře u knih

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Audiokniha na Rozhlase.Až do poloviny jsem byla trochu znuděná a přišlo mi málo děje.Ale nakonec se mi to líbilo.Ovšem jestli bych to vydržela u knihy,to opravdu nevím.

27.11.2021 4 z 5

Dešťová hůl Dešťová hůl Jiří Hájíček

Velmi příjemné a pohodové,zároveň znepokojivé,protože ze života.Audiokniha-dobře načtená.

15.11.2021 4 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Skvěle depresivní.

02.06.2021 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Audiokniha, dobře načtená a kdybych to neposlouchala,tak to možná ani nedočtu.Bylo mi dost lhostejné jak to dopadne.Postavy takové nijaké a obyčejné.

13.04.2021 2 z 5

Entomologův odkaz Entomologův odkaz Peter May

Audiokniha. Zase to bylo výborné, závěr skvělý.

13.07.2020 5 z 5

Malinka Malinka Dita Táborská

Přečteno za večer. Dlouho mi tam ležela a moc se mi do ní nechtělo, ale nakonec jsem byla velmi zvědavá a dočetla jsem. Běsu jsem zatím odložila. Moc náročné na dobu karantény.

03.05.2020 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Audiokniha. Konec jsem si pustila asi 3x, ale pořád mi to není dost jasné a to nemám moc ráda.

16.04.2020 2 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Chvíli to bylo tak náročné, že jsem myslela, že to odložím. Vydržela jsem a stálo to za to.

08.03.2020 5 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Tak to mě baviloPřipomínalo mi to Radku Třeštíkovou,a nikoho to nepobuřuje?Má to vtip, sex a trošku děje.No mohlo by ho tam být víc.

17.11.2023 5 z 5

Srpny Srpny Jakub Stanjura

Nemohla jsem to hodnotit hned,musela jsem si nechat odstup,ale stejně nevím .Nutí vás to číst dál,ale máte z toho tíseň na hrudi.Chcete znát konec,ale rozřešení nepříjde.

27.09.2023 4 z 5

Noční brána Noční brána Peter May

Audiokniha.Je to můj oblíbený autor,ale toto je už trochu překombinované a nastavované.Někdy je lepší skončit dřív.

07.08.2023 3 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Čtu Radku Třeštíkovou,nešokuje mě.Jako u jiných autorů se mi něco líbí víc,a něco méně.Tady mi vadily přeházené kapitoly.Četla jsem to ve čtečce, a byla z toho zmatená.Myslela jsem,že je to chyba čtečky.Docela se mi to líbilo,bylo to jiné,ač téma velmi obehrané.

04.07.2023 4 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Audiokniha na ČR.Čtu knihy RT,jelikož teď vychází nová,chtěla jsem mít tuto poslechnutou.Už jsem jí jednou rozečetla,ale odložila.Jako audio jsem to dala,ale moc mě to nebavilo.

09.06.2023 3 z 5

Símka Símka Lucie Hušková

Krátké,depresivní,čtivé.

08.12.2022 5 z 5

Julinčina pekárna Julinčina pekárna Táňa Keleová-Vasilková

Oddechové knihy této autorky čtu ,a někdy jsou lepší a tahle zrovna je ta slabší.

07.12.2022 3 z 5

Tichá smrt Tichá smrt Peter May

Tak troch zklamání.Miluju v jeho podání Skotsko a tohle bylo úplně jiné,a o hodně slabší.Tak snad příště.

24.11.2022 3 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Měla jsem velkou krizi a myslela ,že to odložím.Nakonec to nebylo špatné,ale zbytečně dlouhé.Převyprávěla bych 2 větami ,tak proč 500 stran?

15.11.2022 3 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Audiokniha.Dobře načtené.Dlouho mě to bavilo,pak přišel návrat do devadesátek,což bylo pro mě zklamání.

04.10.2022 3 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

AudioknihaVelmi dobře načtené.Myslím ,že jsem jednou odložila.Nyní se trefilo do nálady ..

21.09.2022 5 z 5

Čekání na spoušť Čekání na spoušť Lidmila Kábrtová

Už už jsem knížku odložila,povídky -nic pro mě,ale naštěstí jsem četla dál a bylo to výborný.Nádherně to do sebe zapadlo.Skvělý.

19.09.2022 5 z 5