tynka65 tynka65 komentáře u knih

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Smrtce jsem dala 5 hvězdiček a Nimbu bych nejraději dala ještě o jednu víc... Je mi úplně jasné, že zas půlroku nebudu mluvit o ničem jiném. Neskutečně moc se těším na závěrečný díl!!

07.08.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Některé knížky, bych po dotčení nejraději hned zase otočila na první stránku a začala znovu od začátku. A tohle byla jedna z nich... Už teď vím, že si ji brzy přečtu znovu.

26.07.2020 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Krásná, milá, romantická oddechovka. Kassie mám moc ráda a další její knížky si určitě ráda přečtu.... Ale P. S. Líbíš se mi byla pro mě o kousek lepší.

22.07.2020 3 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Hlavní hrdina nikde a díky Nořině ztrátě paměti se opakuje druhý díl, takže čte člověk vlastně to samé podruhé dokola... Tohle bylo fiasko, do dalšího dílu už nejdu.

22.07.2020 2 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Tak jo, jestli jsem si myslela, že mě Nora v prvním díle štvala tady bych jí zakroutila krkem! A Patch? Jak mohlo autorku napadnout odstrčit ho takhle moc stranou?Člověk čte ty knížky přece hlavně kvůli němu! Chybí mi více romantických scén a chci více Patche! Tak snad se dočkám v dalším díle.

24.06.2020 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Je to čtivé, ale tak dobré jako Stmívání to není ani zdaleka. Nedávno jsem četla na wattpadu Unbreakable, má to hodně podobné téma, ale vše co je v Zavrženém špatně je v Unbreakable správně. Nora mě neskutečně štvala! Patch je super, jen mi přijde škoda, že nemá víc prostoru. Budu doufat, že v dalších dílech se to zlepší.

24.06.2020 3 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Nejlepší ???? díl ze série! A to jsem opravdu nečekala, že příběh Kadena a Allie někdo předčí... Isaac je tak strašný sympaťák a milý kluk a strašně mě bavilo jak se postupně otrkával a získával sebevědomí. Sawyer jsem v předchozích dílech neměla vůbec ráda, ale tady jsem ji moc fandila a její dějová linka mě strašně zasáhla.... Po dočtení se nemohu dočkat srpna až vyjde další díl.

11.06.2020 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tak tohle mi vzalo dech!!!! Teď jsem dočetla a opravdu nutně potřebuji pokračování!... Bishop je děsivý, ale nějakým zvraceným způsobem mu prostě fandím! Madison je šílená, celou knížku si jen říkám, proč tam jde? A proč dělá tohle? Sakra holka, nechoď tam!! Ale musím jí zatleskat za její odvahu a dost často taky hloupost :D.... No jsem opravdu zvědavá kam celý příběh povede...

05.06.2020 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Tak nějak jsem podle hodnocení nečekala žádný zázrak, ALE tenhle příběh byl skvělý! Vůbec jsem se nemohla odtrhnou. Do Johna bych se zfleku zamilivala taky. A Edie mi byla opravdu sympatická.... Tak jedno poučení pro příště, nedej na hodnocení na databázi knih :D.

02.06.2020 4 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Příjemná oddychovka nad kterou se člověk při čtení nasmívá. P. S. Líbíš se mi, mě zaujala mnohem víc, ale tahle také není vůbec špatná. Určitě dám Kasie šanci ještě s další knížkou.

31.05.2020 3 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Myšlenky, věty a slova z této knížky mi stále doznívají v hlavě... Nádherná knížka, která byla neskutečně citlivě a čtivě napsaná... Pro mě je to jedna z knížek, o které vím, že ji dlouho nedostanu z hlavy a úmyslně chci, aby tam zůstala co nejdéle.. Emmin dopis mě dvakrát rozplakal. A nebylo to jediné místo v příběhu, kde mi tekly slzy... P.S. Já si ty chlapi zamilovala také oba dva.

14.05.2020 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Mě se kniha moc líbila. Nečekala jsem od ní skoro nic a strašně příjemně mě překvapila. Mám jen jednu výtku - Chci druhý díl!!

28.04.2020 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Do poloviny to bylo vážně dobré a pak ještě poslední dvě kapitoly. To mezi tím bylo stále se opakující vzdycháni nad Remiho sexy tělem... Druhý díl si určitě přečtu, ale žádné zázraky nečekám. Tak třeba mě mile překvapí.

28.04.2020 3 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Od knížky jsem nic velkého nečekala. Sáhla jsem po ní k odpolednímu válení na sluníčku, ale že mě chytne tak, že ji ten den přečtu jsem nečekala už vůbec. Knížka se prostě četla úplně sama, nebyly v ní žádné popisy navíc, situace u kterých by člověk protáčel oči, nic zbytečného. Příběh byl strašně milý, plný zamilovanosti a první lásky, čtení mi vykouzlilo úsměv na tváři na celý den... A teď k Lily, to byla ta nesprávnější a nejmilejší hlavní hrdinka, se kterou jsem se setkala. Přesně takovou kamarádku bych ve svých 16 potřebovala (Haha, před 10 lety. Ne, opravdu nejsem cílovka). Ty její hlášky mě opravdu bavily, rýpance do Cadea i brášků byly boží ... Byla to moje první knížka od Kasie West, ale určitě ne poslední.

09.04.2020 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Bylo to čtivé, originální, a jiné. Na mě až moc originální a občas trochu divné... Miluju Popelku, prince i ztracený střevíček. Takže některé věci na mě byly asi trochu moc. To co ztratila Cinder místo střevíčku? Jako vážně?!... Vím, že dalšímu dílu šanci určitě dám, jsem zvědavá jak to celé dopadne. A těším se na postavy z dalších dílů. Jen to není úplně můj šálek kávy, ale třeba se to s dalšími díly změní. Autorka píše skvěle, děj se nevleče a stránky ubíhají pod rukama.

02.04.2020 3 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Miluji pohádky a retellingy všeho druhu. A tenhle mi přišel opravdu povedený. Jediné co mě zklamalo byla romantická linka. Čekala jsem více romantiky, více velkých gest ze strany zvířete. Větší zamilovanost. Zrovna u pohádky tohle opravdu vyhledávám ve velké míře. To co mi v jiných knížkách přijde jako přeslazené klišé, u retellingu je na místě. A já nad tím sedím s hloupým úsměvem.

31.03.2020 3 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Po většině kladných recenzí tady, jsem čekala mnohem víc. A možná právě kvůli tomu očekávání jsem nakonec byla dost zklamaná. Celý příběh byl zbytečně natažený, a místy se vůbec nic nedělo. Ani romantická linka mě nějak zvlášť nechytla. Ještě si rozmyslím, jestli se do dalšího dílu vůbec pustím.

28.03.2020 3 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Tak tohle bylo opravdu milé překvapení. Po knize jsem sáhla jen kvůli krásné obálce a nakonec se jsem se od ní nemohla odtrhnout! Strašně se těším na pokračování! A Liama jsem odhadla dobře hned na začátku.

21.03.2020 4 z 5

Clarity Clarity Karolína Bendová

Tak to byl celkem průšvih. I romantické příběhy pro náctileté se dají uchopit lépe. Přišlo mi, že autorka strašně přeskakuje, spousta věcí byla nevysvětlená a zbytečně urychlená. Podle mě by knížce prospělo mnohem více stránek, abych se vůbec dokázala vžít do postav a děje... A slova již a neboť mě dost iritovala v celém textu.

18.03.2020 1 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

U mě má celá serie malinko sestupnou tendenci. Ale prvnímu dílu bych nejraději dala tak 8 hvězdiček, takže poslední na 5 dosáhne s přehledem... Hodně jsem četla v recenzích, že to bylo naivní. Ano trošku bylo, ale je to young adult, takže k tomu tak člověk musí přistupovat. Jen tak mimochodem, četla jsem naivnější knížky a některé byly určeny pro dospělé... Konec byl takový, jaký jsem si přála a jsem šťastná, za to jak vše dopadlo... Těším se na další sérii téhle autorky.

18.03.2020 5 z 5