tynka65 tynka65 komentáře u knih

Coco Chanel Coco Chanel Henry Gidel

Inspirující ...

25.08.2014 3 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Kdo by nechtěl prožít takovou lásku? ...

21.08.2014 4 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Prostě a jasně báječná! Ačkoli jsem si nemyslela že to bude můj šálek kávy je více než to. Přečetla jsem jí jedním dechem a nemohla ji ani odložit ;)

26.01.2014 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Je fascinující jak Coelho dokáže promlouvat takřka formout pohádky do našich duší. Kniha mě naprosto pohltila a mohu ji jen doporučit

04.12.2013 5 z 5

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Jsou knihy, které přečtete a po měsíci na ně zapomenete, ale Mechanický pomeranč přečtete a v paměti vám zůstane snad už napořád. Knihu jsem doslova zhltla a toto není vůbec můj šálek kávy. Samotnou mě překvapilo jak až moc mě kniha zaujala ...

14.10.2013 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Knihu jsem přečetla jedním dechem, obsah se mi opravdu líbil. Jediné co mi vadilo bylo to jak netvor vypadal. Nejdříve jsem totiž viděla film a naprosto mě uchvátil netvorův vzhled (tetování, jizvy) a v knize je to prostě chlupatý zvíže s tesáky. Do moderního zpracování jako je toto se mi prostě jen víc hodí filmový netvor. Ale jinak mohu jen doporučit. ;)

15.08.2013 4 z 5

Vítězný oblouk Vítězný oblouk Erich Maria Remarque (p)

Nejlepší knížka jakou jsem od Remarqua četla. Dokonce bych se nebála ji zařadit mezi jednu z nejlepších knížek vůbec. Příběh doktora Ravica mě naprosto uchvátil je plný emocí a pravdy.

13.08.2013

Skvělá knížka, která se čte sama od sebe. V porovnání s Pánem prstenů byla bezkonkurenční více čtivá a děj měl větší spád. Mohu jen doporučit ;)

13.08.2013 5 z 5