tynka65 tynka65 komentáře u knih

Sladké zapomínání Sladké zapomínání Kristin Harmel

Opravdu pěkná a dojemná kniha, která nás nechává se zamyslet ;)

11.08.2015 4 z 5

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

Příjemné letní počtení u kterého máte opravdu chuť si zamlsat ;)

11.08.2015 3 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Tak pokračování mě vůbec nezklamalo, jen doufám že bude ještě třetí kniha ;)

22.07.2015 5 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Ještě se mi nestalo aby mě Potter zklamala ;). Lásce na stopě je úžasná oddechová knížka plná barev a vůně Indie a v neposlední řadě jak jsme u Potter zvyklí i lásky :)

18.04.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha se mi moc líbila a těším se na další pokračování, ale inspiraci v Hunger games autorka zapřít nemůže. :) Ale jinak všechny hlavní postavy jsou moc sympatické a příběh je také zajímavý. ;)

14.02.2015 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Po Zrzkách jsem nečekala nic moc velkého, ale Nabíječ mě jen příjemně překvapil ;). Ocenila jsem milostnou zápletku a i to, že zde nebylo tolik pasáží věnovaným sexu. Těším se na další díl :) Simone do toho!!!

12.02.2015 4 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Tolik jsem se na tuhle knížku těšila a o to víc jsem byla zklamaná! Nelíbila se mi a dočetla jsem jí jen s opravdu velkým přemáháním.

09.02.2015 2 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Byla jsem strašně příjemně překvapena! V knihovně jsem si ji půjčila jen kvůli obálce s Eiffelovkou a čekala jsem tuctový románek, ale nemohla jsem se od knížky odtrhnou a celu dobu jsem si čtení náramně užívala. ;)

05.02.2015 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Nejdříve jsem četla Jen jeden den a čekala něco podobného, proto jsem z téhle knížky asi nebyla úplně nadšená. Není špatná, ale něco mi v ní jaksi chybělo.

04.02.2015 3 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Krásná knížka a silný příběh. Sparks mě opět potěšil ;) a ani filmová verze není k zahození jak už to u jeho knížek bývá :)

03.02.2015 4 z 5

Lucie a zázraky Lucie a zázraky Ota Hofman

Jedna z mých úplně nejoblíbenějších dětských knížek ;)

18.12.2014 5 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Skvělé! Skvělé! Z knížky jsem nadšená, miluju prostředí do kterého je zasazená - báječná Paříž... A ještě ke všemu se knížka moc dobře čte.

30.11.2014 5 z 5

Já, Klára a spousta průšvihů Já, Klára a spousta průšvihů Jitka Komendová

Tohle je knížka ke které se ráda vrátím i teď ve svých 21 letech. Jedna z mých úplně nejoblíbenějších. Pamatuji si jak jsem ji dostala k Vánocům a četla jí až do rána dokud jsem jí nepřečetla. Některé příběhy v nás už zůstanou ...

22.11.2014 4 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Tahle autorka mě zatím jen zklamala, prostě jsem od knihy čekala něco VÍC. O malinko lepší než první díl, zde se alespoň něco málo děje. Dám jí šanci ještě s Nabíječem a pak uvidím :)

20.11.2014 2 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Sparks opět nezklamal. Knížka se čte úplně sama a i přes to, že jsem nejdříve viděla filmovou verzi příběh mě úplně pohltil. :)

18.11.2014 4 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Prostě a jednoduše krásné. Knihu jsem přečetla jedním dechem a dodám jen to, že Sparks opět nezklamal ;)

11.11.2014 4 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Tohle je má čtvrtá knížka od Alexandry Potter a opět mě nezklamala, ba dokonce předčila mé očekávání. Hrdinky Potterových knížek jsou mi vždycky sympatické a celou dobu jim fandím a zatínám palce ať se jim vše vydaří. No nemůžu se dočkat až si přečtu další příběh ;)

04.11.2014 4 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Příběh 30leté herečky, která se snaží pokořit prkna co znamenají svět a pasáže jak vytržené z Fifty shades tu už prostě párkrát byly. Po přečtení recenzí jsem prostě čekala něco víc, to víc které jsem za celou dobu čtení knížky nenašla. No nebudu nad ní lámat hůl a dám jí ještě šanci s druhým dílem. :) Tak doufám, že mě tolik nezklame.

30.10.2014 2 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

V porovnání s Austenlandem, který je psaný na skoro stejné téma, je asi tak o deset tříd lepší. Není přání jako přání u mě sice nepředčila, ale i tak sem mi tenhle příběh moc líbíl.

19.09.2014 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Nádherný příběh, u kterého jsem místy takřka nedýchala ...

26.08.2014 5 z 5