Sladké zapomínání

Se šestatřicetiletou Hope se život zrovna nemazlil: nedávno jí zemřela matka, manžel ji opustil kvůli dvaadvacetileté blondýnce, její účet zeje prázdnotou a ona se ze všech sil snaží vychovávat dospívající dceru a zároveň udržet krachující pekárnu. Na dobré konce ale není nikdy pozdě: stačí jen trocha odvahy, víry a neutuchající naděje...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176393/big_sladke-zapominani-QOb-176393.jpg 4.4148

Vydáno: , Motto

The Sweetness of Forgetting, 2012

Kniha Sladké zapomínání

alexis818

Moc krásná kniha. Spisovatel in styl psaní mám moc ráda. Její knihy vytáhnou a nepustí. Super, doporučuji.

mira399

Příběh se mi líbil. Moc hezky se to četlo. Trošku kniha připomíná titul Dopisy, které nikdo nečetl. I když tady o dopisy nejde vůbec. Koupeno kdysi v Levných knihách a opětovně se z nákupu vyklubala pěkná kniha.

Ivulik7
04.11.2020

Začátek knihy nic extra, tak trochu máte pocit, že to bude typická červená knihovna. Ovšem nepřestávejte číst, příběh se roviny v napínavé čtení. Odhalování nevyřčené minulosti osoby jenž je vám blízká, ale minulost je pro ni tak bolestná, že mlčí. Tématika holokaustu je v současné době oblíbená, ale v tomto příběhu nejde o žádné hrůzné detailní popisování života v koncentračních táborech. Příjemné prostředí rodinné pekárny doplněno o recepci, které máte opravdu chuť upéct. Za mě kniha splnila očekávání a příjemně překvapila. A dobrý konec je jen třešnička na dortu. I tak smutná tématika holokaustu může mít "dobrý konec" . Doporučuji

tami1
12.05.2020

Nádherná kniha plná rodinných tajemství, vzpomínek, víry v lásku a vůně sladkého pečiva.
Doporučuji

jaroslava1
16.04.2020

Krásné čtení

veverka@ořech
20.06.2019

Příjemná oddechovka. Podle obálky kniha vypadá, jakože půjde o prvoplánovou romantiku, ale opak je pravdou. Romantika a láska sice zaujímají v románu hodně prostoru, ale ne všechen. Ten příběh napříč generacemi je zajímavý a silný, navíc čtivý.

Miška.Miška
14.04.2019

Výborně jsem si u této knihy odpočinula. Člověk se snadno začte a příběh ho vtáhne. Ještě na vrch super recepty.

veronikovera
20.09.2018

Bavilo mě prostředí pekárny a jídla, ale konec na mě byl až moc "sladký".