Zmrzlinové sedmé nebe

Zmrzlinové sedmé nebe

Když Imogen a Anně náhle zemře babička a odkáže jim cukrárnu na pláži, jejich životy se převrátí naruby. Jenže staromilská retro cukrárna potřebuje zoufale získat zákazníky, jinak dědictví babičky Vivien zmizí nadobro. Blíží se léto a Anna s Imogen se rozhodnou, že to nevzdají a že právě jejich zmrzlinárna se dostane na mapu gurmánských zážitků na jižním pobřeží Anglie. Jenže zatímco Imogen zůstane za pultem, Anna se vydá do Itálie pochytat nejnovější trendy ve světě zmrzliny – a přitom zjistí, že práce po boku špičkových odborníků může přinést nejen nové znalosti…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207728/zmrzlinove-sedme-nebe-gdy-207728.jpg 3.671

Viviens Heavenly Ice Cream Shop (2012)

Vydáno:, Argo

MT23

Sladká knížka.. :))

05.11.2017

V této knize se nepochybně ukrývá život. Život má jeden veliký dar - zanese nás do míst a situací, které bychom si nepředstavili ani v nejdivočejších snech.. Ale to je na něm to nejkrásnější, ne?

Nikdy nečtu tento typ knih, když mě k ní však život přivedl, už jsem nedokázala přestat číst.

VeronikaZ
09.10.2017

Knížka splňuje přesně co jsem od ní očekávala. Růžový, slaďoučký odpočinek v náročném období.

jluky
29.08.2017

Milé zmrzlinové letné osvieženie.....

ctenarkaEva
26.07.2017

Pohodová odpočinková kniha (nejen) na léto

rajen
26.01.2017

Jednoduchá, nenáročná, lehce naivní četba. Obal tu knížku naprosto vystihuje. Sladký a růžovoučký, u této knížky netřeba nijak myslet a happy end zaručen. Komu to vyhovuje nebo zrovna potřebuje mezeru mezi něčím těžším, tak doporučuji. Kdo hleda v knize přece jen něco víc než jen sladký románek, tak ať hledá dál.

kika 13
27.09.2016

Ty to víš také co máš dělat......musíš ztlumit všechny ty ostatní hlasy a poslechnout ten jediný svůj.
Letní četní a dá se točíst i v teple domova.
Při čtení hrozí veliké nebezpečí chuti dát si zmzlinu.A nakonec proč ne.Krásně psaný příběh o touze si splnit sny svoje a i našich nejblizších.

hannah2000
20.09.2016

Příjemné, odpočinkové čtivo, které působí stejně mile a sympaticky jako obal a název. A na konci najdete i pár receptů na zmrzliny :-).

sandra292
15.09.2016

Odpocinkova cetba.Pribeh se mi libil.Bylo to ctive. Celou dobu jsem mela chut na zmrzlinu az jsem si ji po precteni musela dat:-)

suezie
06.07.2016

Tahle knížka je tak sladká, až se bojím ji nějak zkritizovat...(Ale upřímně...zaslouží si to)
Jako letní čtení ano. Zmrzliny, léto, slunce, moře, sexy Ital... co víc si přát? Oddechovka u které vypnete a máte chuť dát si pořádnou zmrzku.
Ale... je to strašně naivní, povrchní a šíleně předvídatelné.
Takže, pokud se do tohoto dílka pustíte, raději moc nemyslete...

martinkaLLL
29.06.2016

Super, bomba, paráda. Tak krásný příběh, tolik chutí, prostě krásná kniha. A jdu si dát zmrzlinu.

Riela
24.06.2016

Mrzí mne trošku negativnější komentář. Od knihy jsem hodně očekávala a rozhodně je milá, potěší, čtivá, ale na můj vkus je až příliš nenáročná a až příliš průhledná je i zápletka. Za pár dní na knihu zcela jistě zapomenu, nezanechala nijak silný dojem.

alnahu
04.06.2016

Krásná obálka mě nalákala, příběh sester ,které zdědily po babičce cukrárnu a nazvaly ji "Zmrzlinové sedmé nebe"a co vše je čekalo ,aby byla zase cukrárna slavná ,jako za vedení jejich babičky Vivien, se mi líbil.Na konci knihy je dokonce několik receptů na zmrlinu.Odpočinková kniha.

Ivanule
29.05.2016

No teda,to člověk opravdu ani tuhle knihu nemusí číst,když ví,co bude na další stránce...Ale to jsem jen odbočila:D Mně se teda knížka moc líbila,ono zdědit podnik,který sice tu slávu už měl dříve větší,ale i tak to musí být náročné dát ho znovu dohromady,aby všechno fungovalo a začalo hlavně fungovat jak má,je náročné a je vidět,že píle a odhodlání se vyplatí,knížka se čte krásně lehce,oddechové čtení,třeba když chcete po celém týdnu v práci vypnout a od všeho si odpočinout....

zuzuzajda
27.04.2016

Jako čtení k vodě se to dá, ale i na tento žánr je obsah knihy strašně předvídatelný. Na můj vkus až moc. Nevadí mi, když člověk na začátku knihy ví, jak to dopadne. Přece jenom je to slaďárna, od té se jiný konec očekávat nedá. Na druhou stranu, když v jedné kapitole přesně víte, co se stane na další stránce, v další kapitole .....už to potom ztrácí to kouzlo. Počtení příjemné, ale víc než 2 hvězdičky nedám. :-)

petvet
03.04.2016

Úžasná kniha :) moc hezky napsaná (Anna i Imogen byly sympatické-každá zažívala svůj příběh. Nejdříve změny, zklamání a nakonec láska).
Jsem rada, že vše dopadlo tak dobře.
Knihu od Abby Clements jsem četla poprvé, ale rozhodně jich bude více!

PS: Pozor, kniha je jedna velká "prodejna na sladkosti" ! A ty zmrzliny... :D mňam

Alethea_k
24.03.2016

Konečně jsem u některé z knih mohla vypnout a užívat si krásný příběh. Sice každý od začátku a v průběhu knihy ví, jak to dopadne, ale to ničemu nevadí. Nechat se odnášet vlnami a v mysli jíst zmrzku ještě nikomu neuškodilo, ne? :)

Ivuska.09
18.02.2016

Příjemné odpočinkové čtení. Nemusíte přemýšlet, jen si užíváte příběh :)

Radííí
19.11.2015

Oddychová milá kniha...

Market = )
21.10.2015

Knížka se mi vážně moc líbila. Pokud chci něco, co mě chytne a zaujme, čtu krimi, pokud chci knihy k zamyšlení nebo duševnímu obohacení, čtu krásnou literaturu. Jak mí kamarádi říkají "růžovou knihovnu" vyhledávám ve chvíli, kdy si chci odpočinout od krve a hlubokých myšlenek. A tohle pro mě tato knížka splnila naprosto přesně. Navíc oceňuju, že mě až na "jednoho nevěrníka" nikdo z hlavních postav nerozčiloval :-). Taková oáza klidu a navíc s moc krásnou obálkou.

lea6493
24.09.2015

milá nenáročná oddechovka s nádechem romantiky :) od knihy jsem si moc neslibovala a nakonec příjemně překvapila. Hlavní hrdinky jsem si hned oblíbila a už brzy jsem začala tušit, jak to skončí.

tynka65
11.08.2015

Příjemné letní počtení u kterého máte opravdu chuť si zamlsat ;)

johannis
08.08.2015

Uz obal knihy napovida, ze se jedna o pohodove letni pocteni. Oddychovka, ktera ctenare nabije. Prijemne prostredi, leto, more, recepty na skvelou zmrzlinu, laska, cestovani. Jednoduchy, predvidatelny dej, ale o to tu jde ;-)

nikol2178
08.07.2015

Super oddechovka na léto, moc jsem si oblíbila hlavní hrdinky! :)

acupoflucy
24.02.2015

Výborná oddechová kniha doporučuji. :)

Ada23
24.02.2015

Hezké pohodové čtení na léto. Moc se mi kniha líbila. A všem kdo mají rádi nenáročné a pohodové knížky mohu vřele doporučit.

blanickaa1
15.12.2014

Obal sladký tak, až mně z toho bolí zuby, jedna retro cukrárnička, dvě sestry, jedna dokonalá a druhá rebelka. Dvě zlomený srdce a dva úžasní noví chlapíci v dohledu. Zmrzlina, zmrzlina a zase zmrzlina. Kýč jak bič, ale na mně to nějak zabralo. Kniha se mi líbila.

ddomikk
28.10.2014

Milé nenáročné čtení, ketré nikoho neurazí.:) I takové knihy jsou někdy potřeba!

bookcase
10.08.2014

Milé, letní odpočinkové čtení. Knížku jsem přelouskala za jeden den, moc se mi líbila. Příběh dvou sester, které zdědily cukrárnu a vyrábějí zmrzlinu. Samozřejmě, že to směřuje k dobrému a hlavně romantickému konci, ale tak to u takových příběhů má být. Všeho tam bylo tak akorát. Humoru i romantiky.

Márinka
04.08.2014

Letní nenáročná pohodovka s hrozbou, že přiberete na váze :)