Clarity

Clarity Gregory jede se svými bratry na tábor. Má se o ně starat a dávat na ně pozor. Clarity tábor nezajímá, nechce ani sportovat. Do cesty se jí navíc připlete Cameron Grimes, syn hlavního vedoucího a frajer, který se ke všem chová nadřazeně. Jak Clarity zvládne setkání s takovým klukem? A je skutečně Cameron takový, za jakého se vydává?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411536/big_clarity-3tG-411536.jpg 3.1104

Kniha Clarity

Kika28

Na knížku jsem neměla moc velká očekávání a jsem za to ráda, jelikož byla taková nijaká.
Postavy mi moc nesedli Clarity byla taková průměrná hlavní hrdinka a nějak se mi nepodařilo víc se s ní sblížit a Cameron mi přišel strašně nafoukaný a byl mi celkem nesympatický.
Děj byl takový nic moc a mi vadilo, že poslední třetina knížky se už neodehrává na táboře, ale v jejich městě. Celkově děj mě nijak moc neuchvátil, čekala jsem , že tam bude trochu více popsaný táborový život.
Finální hodnocení: Myslím si, že by se knížka mohla líbit mladším čtenářkám. Knížce dávám 2,5* z 5*

michaela4776

Kniha Clarity je o dívce, která jede na tábor se svými bratry.
Clarity na tábor jela z donucení svých rodičů, ale když přijeli do tábora hned druhý den si našla kamarádku Caru.
Na táboře se všichni museli rozdělit do skupin, Clarity byla Cameronem a dalšími dětmi.
Camerona si na začátku moc neoblíbila. Myslela si že je hrozně arogantní a nepříjemný.
Postupem času se ale začali sbližovat a našli k sobě cestu.
Kniha mě bavila a ráda si jí někdy přečtu znovu.

Audrey122

Kniha spíše pro mladší čtenáře, nebylo to špatné ale hodně jednoduché, klišé a sladké.

Nikychlupova
14.12.2020

Takový průměr. Pro mladší.

tereza7804
04.11.2020

I přes mou velkou averzi k novodobým českým autorům musím uznat, že to až taková tragédie nebyla :D. Hodně podobné na způsob Kasie West, jen uspěchanější a prvních 50 stran byla vážně bída .... Nic u čeho bych lapala po dechu nadšením, ale prostě průměrná, jednoduchá jednohubka. Nenadchne nezamrzí. :)

Market116
31.10.2020

Mohla to být celkem pěkná kniha, jen kdyby tomu dala autorka něco víc...tohle bylo vážně klišé...nudné a nezáživné. Navíc mi přišlo, že některé stránky na sebe ani nenavazovaly...chyby v textu se taky nedaly přehlédnout a hlavní postavy? Radši nekomentovat...připadalo mi to, jako bych četla telenovelu...vlastně ne, telenovela by byla záživnější. Škoda

Suzanne07
18.09.2020

Hoodně průměrná kniha! Vlastně bych ji spíš popsala jedno velký klišé. Na wattpadu to možná byla hodně čtená povídka, ale měla zůstat tam. Kdybych ji nečetla, o nic bych rozhodně nepřišla!

kozelkarel
10.09.2020

Knihu jsem četla už na Wattpadu a je to moje srdcová záležitost:) Pravda, na Wattpadu obsahovala trochu víc scén, ale vzhledem k tomu, že knihu jsem četla už od jejího úplného počátku, hrozně moc jí fandím:)