tynka65 tynka65 komentáře u knih

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Mrkni naposled. Zvládni ještě jeden den... Miluju Kazi i Jase. První díl mě bavil o malinko víc a to hlavně proto, že tady se vlekly pasáže kde nebyli Kazi a Jase spolu. A bylo jich moc... Mě prostě nejvíc baví ta jejich vzájemná láska. Důkazy, sliby, polibky, něha a poznávání se navzájem. To autorka opravdu umí, obě série se staly mojí srdcovkou a určitě jsem je nečetla naposledy a opravdu z celého srdce doufám, že má autorka další příběhy v rukávu...

07.09.2020 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Prokletý rok (společně s Nimbem) je pro mne zatím letos největším překvapením. Knížka mi vzala dech, nutila mě číst a plakat a přemýšlet. Příběh je pro mne nezapomenutelný, a vím, že se k němu v mysli ještě mockrát vrátím (tak jako k Mechanickému pomeranči). Krásně napsaný příběh, s krásným poselstvím ale děsivým průběhem... Milostná linka mě bavila neskutečně, dokonce tak moc, že jsem ji oplakala.... Prosím víc takových knížek, které mi vezmou dech a zůstanou mi v mysli... Přesně takové příběhy se stávají mými nejoblíbenějšími.

26.08.2020 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Lily se stala asi mojí nejoblíbenější knižní postavou. Ten její sarkasmus a vtip. To mě prostě bavilo!

20.08.2020 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Moje druhé setkání s autorkou a opět mi knížka vyrazila dech. L. J. Shen to prostě umí!... Skvělý příběh se skvělým badboy hlavním hrdinou. Hodně mě bavilo, když Wolf dával najevu svou temnější stránku a nechoval se jako zamilovaný blbeček, ale nadruhou stranu mi vždy poskočilo srdce spolu s Francescou, když udělal něco hezkého... Jediné co mi vadilo byl přeslazený epilog... To už bylo trošku moc. Přesně tak jako v Barvě půlnoci.

09.08.2020 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tak to byla slabota. První díl mě moc bavil. Tady se řešily jen Rushovi pocity a Gia se chovala jako blbka. Celou dobu se nic zásadního nedělo. Možná stačilo napsat jeden obsáhlejší díl a nedělit příběh úplně zbytečně do dvou knih. Hvězdičky dávám jen za poslední čtvrtinu, ta byla moc krásně a citlivě popsána. Ale když to shrnu v celé knížce jsem se nedočetla vůbec nic nového... Díky bohu, že třetí díl se nechystá. :)

03.10.2019 3 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Chtěla jsem dát 4 hvězdičky, ale ten konec mě donutil dát jich 5! Skvělé myšlenky, chvílemi opravdu děsivé a ústřední dvojici neskutečně fandím!

21.08.2019 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Tolik klišé v jedné knížce jsemsnad ještě nečetla. Pro mě bylo naprosto přehnané snad vše, co se v knížce dalo přečíst...

03.07.2019 2 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

...Hloupě jsem si uvědomil, že láska je taková – zajistí, že prostej polibek se nikdy neomrzí, vášeň nikdy nevymizí...

Stejně dojemné, úsměvné a romantické jako první díl. ♥

10.02.2017 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Asi jsem si našla novou oblíbenkyni mezi spisovatelkami. Knížky od J. Lynn hltám jedním dechem. Opravdu úžasné počtení a tak sympatické postavy, kterým prostě musíte držet palce!! ♥

01.03.2016 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Tak tohle mi vzalo dech! A zlomilo srdce.
Nádherný příběh, plný bolesti a citů. S neuvěřitelně sympatickým hlavním párem Laurie a Samem.

Knížka mi ležela doma přes rok a mě se do ní nějak nechtělo, absolutně nechápu proč?! Je úžasná! A řadí se mezi mé romantické oblíbence . A Sarah Sprinz mezi mé oblíbené autory, z německé stáje autorek je hned za Mohou Kasten ( uvidíme jak s poradím zamíchají další dva díly série).

18.10.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Colleen je moje modla, totálně miluji vše co napíše a 9.listopad není výjimkou. Nádherný příběh, který mě chytl a nepustil od samého začátku. Určitě jsem ji nečetla naposledy, tak jako většinu knížek od Colleen.

15.02.2022 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Kasie je moje guilty pleasure k opalování na lehátku u bazénu. Milý romantický příběh, žádná velká dramata a příjemná atmosféra. Tohle k létu prostě patří.

09.09.2021 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Miluju film Zrodila se hvězda a po přečtení prvních pár kapitol mi přišel příběh Idolu hodně podobný. Frontman rockové kapely se seznámí s obyčejnou holkou, spojuje je vzájemná přitažlivost a především láska k hudbě. No, ale tam, kde Zrodila se hvězda graduje, Idol upadá...

Dokud byli Killian a Libby izolování na svém ostrově neskutečně mě jejich příběh bavil a chemie mezi nimi byla takřka hmatatelná. Poté co se (asi v polovině knihy) přesunuli do "velkého" světa, šlo to s nimi z kopce. A mě příběh vlastně přestal bavit. Konec jsem dočetla spíš z povinnosti, protože nesnáším nedočtené knížky.

No uvidíme co přinesou další díly téhle VIP série.

12.07.2021 3 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

Tak tohle mě neskutečně chytlo! Skvělá hrdinka, skvělý příběh a boží Carter!! Příběhy princezen mě nikdy nepřestanou bavit! Nemůžu se dočkat dalších dílů!!

17.05.2021 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Můj ty bože! To bylo tak moc skvělé! Zamilovala jsem se do každé vrány z těch šesti! Bavily mě ty jejich propletené linky, rozvíjející se přátelství a neskutečná odvaha.. . Kaz a jeho řešení na vše, Inejina houževnatost, Jesperovo popichování Wylana a vztah Matthiase a Niny. A mnohem, mnohem víc! Kam se na tohle hrabe Nikdynoc. Okamžitě se vrhám na další díl...

29.10.2020 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Tak to byla jízda! Doslova i obrazně, sceny na závodním okruhu byly skvělé! Tate byla paličák a občas bych ji jednu pleskla a Jaredovi také, ale bez jejich paličatosti a hrdosti by žádný příběh nebyl.... Příběh byl krásný, plný bolesti z míst, kde by měla být láska. A plný lásky, která si musela svou cestu k Tate a Jaredovi chvíli hledat. Moc se těším na další díl, protože Madock byl skvělý, obzvláště na konci knížky, tam jsem se s ním opravdu nasmála. A jen doufám, že ikar má v plánu vydat i třetí díl..

06.10.2020 4 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Kasie je u mne sázka na jistotu. Pokud chci číst něco milého, romantického a oddechového, co zahřeje mou romantickou duši volím Kasie West. A Po tvém boku, je jedna (spolu s P. S. Líbíš se mi) z nejlepších knížek co jsem od ní zatím četla... Mám slabost pro badboye, kteří ve skutečnosti nejsou tak moc špatní jak si ostatní myslí. Vlastně jsou to moji oblíbení hrdinové. Takže Daxovi jsem fandila od samého začátku... Miluju ten pocit, po přečtení poslední věty, kdy mi na rtech zůstává ten přihlouplý úsměv a ten mám u Kasiiných knížek pokaždé .

23.09.2020 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Smrtce jsem dala 5 hvězdiček a Nimbu bych nejraději dala ještě o jednu víc... Je mi úplně jasné, že zas půlroku nebudu mluvit o ničem jiném. Neskutečně moc se těším na závěrečný díl!!

07.08.2020 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Krásná, milá, romantická oddechovka. Kassie mám moc ráda a další její knížky si určitě ráda přečtu.... Ale P. S. Líbíš se mi byla pro mě o kousek lepší.

22.07.2020 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Přečteno za den. Strašně mile mě příběh překvapil a geniální mi přišlo to, jak člověk neví kdo je princ a kdo je vrah... Samozřejmě jsem si to tipla obráceně... Jen tedy nevím, komu vice fandit. Až moc se mi líbí oba dva... Hned zítra beru do ruky další díl. Doufám, že bude stejně dobrý jako tenhle.

08.03.2020 5 z 5