Theresa.2679 Theresa.2679 komentáře u knih

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Opět výborná kniha, moc se líbila, děj rychle utíkal a byl velmi emotivní

23.10.2022 5 z 5

Slib mrtvým Slib mrtvým Victoria Jenkins

Dobrá kniha s moc pěkným příběhem

08.10.2022 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Opět úžasná kniha, já prostě tuhle sérii miluju od začátku do konce :D

01.09.2022 5 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Přečtená rychle, bavila mě, ke konci trochu překombinované, ale dojem mi to nezkazilo.

11.07.2022 4 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Úžasné, dokonalé a já nevím co ještě, i když má kniha skoro tisíc stran, tak mi to vůbec nevadilo, ohromně mě bavila a nutně potřebuji další díl :D
Za mě zatím nejlepší díl, přijde mi, že knihy jsou čím dál lepší, příběh byl zajímavý a odhalení vraha bylo napínavé.

05.07.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Opět úžasná kniha, skvělá zápletka a úžasně napsáno, už se těším na další díly :)

09.05.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Úžasná, čtivá, přečtená jedním dechem. Knihy od autorky se mi líbí čím dál tím víc.

19.04.2022 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Kniha se mi líbila, zápletka také a styl psaní autorky mi vyhovuje. Nebála jsem se, jak jsem očekávala, ale i tak se kniha líbila a ráda si od autorky zase něco přečtu

18.04.2022 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Miluju knížky téhle autorky, vždy mě vtáhne do děje a ani se nenaději a už je konec, stejné to bylo s touto knihou, palec nahoru ;)

18.04.2022 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Super příběh, čtivě napsaný, námět i celé zpracování se mi velmi líbilo :)

17.03.2022 5 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Za mě nejlepší autorova kniha a myslím, že od své první knihy se hodně posunul, už Konec hry mi přišel lepší než Loutkář a Imitátor mi přijde ze všech knih nejlepší.
Zápletka mě bavila, příběh utíkal, celkově zajímavý námět a ty ilustrace k tomu - pecka.

12.02.2022 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Čtivě napsáno, thrillerem bych to úplně nenazvala, ale kniha se četla dobře, děj rychle utíkal, předchozí knihy za mě lepší, ale i tato kniha se mi velmi líbila.

28.01.2022 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Za mě nejlepší díl série, přečteno za den, nemohla jsem se odtrhnout a četla jsem, dokud nebyl konec a nejradši bych četla dál, nemůžu se dočkat dalšího díla. Čtivé, dobře napsané, zajímavá zápletka. V něčem se dalo tušit, co se stane, ale to mi vůbec nevadilo, i tak bylo napětí dost :)

18.01.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Super kniha, tuhle sérii miluji a ani tento díl nezklamal. Strašně ráda jsem sledovala začátky týmu a jsem moc ráda, že jsem si opět mohla přečíst díl, ve kterém vystupuje Dawson. Knihu jsem přečetla za dva dny a nemohla jsem se odtrhnou, už teď se těším na další díl.

15.01.2022 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Skvělá kniha, tuhle sérii mám moc ráda a už se těším na další díl, je to čím dál tím lepší

29.08.2021 5 z 5

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Prví část super, konec za mě už trochu moc protahovaný a kdyby přišel o něco dřív, asi bych dala lepší hodnocení. Jinak se mi kniha četla dobře, děj (až na ten konec) mi utíkal, vždy jsem se v pohodě začetla.

09.08.2021 3 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Kniha se mi četla velmi dobře, příběh byl fajn

20.07.2021 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Jako vždy úžasná kniha, super příběh, bezvadně napsaný, byla jsem napnutá od začátku do konce a knihu jsem ani nemohla odložit.

20.07.2021 5 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Námět super, kniha se mi vcelku líbila, ale občas se to vleklo, celkově jsem spíše spokojená. A díky ní jsem se dozvěděla o aplikaci BME a už mám staženo, za mě super tip jak pomáhat

21.05.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Úžasné, už se těším na další knihu. Tato byla zajímavá, napínavá, děj utíkal. Nadpřirozeno jsem čekala, to je prostě tato autorka.

28.04.2021 5 z 5