Theresa.2679 Theresa.2679 komentáře u knih

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Super příběh, dobře se četla, zápletka se mi líbila. Trochu bych pozměnila konec, pro mě tam toho najednou bylo moc, hlavně v epilogu. Jinak skvělá kniha.

31.05.2020 4 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

bezvadný děj, skvěle se mi četla, těším se na další knihy téhle autorky

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Hodnotila bych jako nejlepší díl z trilogie, děj byl ok, utíkal, nejlépe napsáno.

16.05.2020 4 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Dobře se mi četla, takže přečteno skoro hned, líbila se mi :)

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Kniha mě hodně bavila, dobře se mi četla, děj mi utíkal.

Anonymní dívka Anonymní dívka Sarah Pekkanen

Jsem spokojená, kniha mě velmi bavila, nemohla jsem se odtrhnout :)

20.04.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Hodně čtivé, přečteno za chvilku, zajímavý příběh, bezvadná atmosféra, která se k tomuto příběhu skvěle hodila.

12.04.2020 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Co mi hodně vadilo byl fakt, že tohle by měla být první kniha v sérii. Četla jsem a stále nechápala, proč jsme ocitli v minulosti a první pár stran jsem čekala, že to nějak naváže na konec prvního dílu a ono je to jen blbě seřazené.
Jinak se mi kniha vcelku líbila, i když ke konci jsem myslela že zešedivím a nejradši bych tam na něj vlítla, trochu se mi změnil pohled na Riska a nevím, zda toto vyobrazení hlavního hrdiny bylo pro mě úplně to pravé a jak se na něj budu koukat v dalším díle.

03.04.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Bezvadná ????

20.02.2020 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Zajímavý nápad na děj. Kniha se mi skvěle četla.

17.02.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Zatím nejlepší kniha ze série, nemohla jsem se odtrhnout, na konci jsem řvala jako želva.

01.01.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Miluju celou tuhle sérii, od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Za mě vynikající jako vždy

09.11.2019 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Zajímavý námět, zajímavá kniha, silný příběh, ale hrozně mi vadilo to provedení, rozložení na mini celky, vulgarismy, raději bych to četla jako příbeh, ne krátké scénky, to mi čtení hodně kazilo

13.08.2019 3 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Výborná kniha, líbil se mi pohled více postav, styl psaní ... knihu jsem měla přečtenou za chvilku. Trochu mi chyběl závěr u dalších postav, i když lehce nastínen byl, konec za mě přišel moc rychle :D

13.08.2019 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha zajímavá, četla se dobře, zajímavě proložené zápisky z deníku, jehož autor byl pro mě asi největším představením

05.08.2019 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Jedna z nejhorších knih, kterou jsem kdy četla. Další díly jsem radši vynechala

23.07.2019 odpad!

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Ze začátku jsem se nudila, občas mi to i přilo přitažené za vlasy, ale dobře se to rozjelo

23.07.2019 4 z 5

Strach Strach Dirk Kurbjuweit

Čekala jsem něco daleko jiného, nudné, nenapívané, zbytečné ...

23.07.2019 odpad!

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Čekala jsem po tom ohlase daleko více, nic pro mne

23.07.2019 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvěle napsaná kniha, napínavá, nemohla jsem se odtrhnout

23.07.2019 5 z 5