Theresa.2679 Theresa.2679 komentáře u knih

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Kniha mi sedla, četla se mi velmi dobře a děj mi rychle uběhl, přečetla jsem za den, byl to fičák. Trochu mi bylo líto, že nebylo vše dořešeno, ale možná i to je plus a rozdíl od jiných knih. Už se těším na další knihy od této autorky.

17.04.2021 5 z 5

Notting Hill pod sněhem Notting Hill pod sněhem Jules Wake (p)

Takový krásný, miloučký Vánoční příběh :) Zápletka byla vcelku jasná, i konec, ale na zimu a Vánoce se skvěle hodí, nádherně mi to navodilo tu správnou atmosféru (četla jsem před Vánoci).

07.04.2021 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Množství chyb mi trochu kazilo dojem, ale jinak? Ach můj Bože. Miluju celou ságu, Stmívání jsem kdysi dala na jeden zátah, jak jsem se nemohla odtrhnout a teď to bylo to samé, možná horší. Edwardův pohled se mi líbil snad více než Bellin, seděla jsem jako přikovaná a nemohla se odpoutat. Tak ráda jsem se vrátila a sledovala to znovu, ale jinak, občas jsem si vzala i samotné Stmívání a vnímala oba pohledy dohromady, doplňovala si mezery. Jsem ráda že tohle vzniklo a nemůžu uvěřit, že mám dočteno, potřebuji číst dál, úplně cítím potřebu sednout si pokračovat, i když není k čemu. Vůbec by mi nevadilo, kdyby i další díly byly sepsány z Edwardova pohledu. Délka knihy mi nevadila, naopak :) Prosím, potřebuji pokračování, jsem závislák :D

05.04.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Super příběh, zápletka, přečteno rychle, těším se na další :)

11.02.2021 5 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Kniha se mi líbila, děj mi rychle utíkal a najednou byl konec. Hlavní hrdinka trochu hysterická, ale zase být v její situaci asi taky nebudu klidná :D Pěkná oddechovka.

27.01.2021 4 z 5

Děti ohně Děti ohně Victoria Jenkins

Kniha se četla skvěle, moc jsem na ní těšila a rozhodně nezklamala :)

27.01.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Úžasná kniha, líbil se mi pohled ze strany muže i ženy, vyprávění bylo čtivé, vtáhlo mě do děje, až jsem vše prožívala s hlavními hrdiny a na konci řvala jak želva. Přečteno za den, nemohla jsem jí odložit.

31.12.2020 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Maximální spokojenost, miluju tuhle sérii a nemůžu se dočkat dalšího dílu. Kniha opět nezklamala - četla se skvěle, příběh byl super a nemohla jsem se odtrhnout, skvělé jako vždy.

28.12.2020 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Super, přečetla jsem za den, byla úžasná, děj se mi líbil a styl autora mám ráda už od Dívky v ledu :)

27.12.2020 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Pěkný Vánoční příběh, zápletka mi byla vcelku jasná hned, ale je to takové milé, romantické, vánoční, prostě Vánoce ideál :)

27.11.2020 5 z 5

Vánoční příběhy Vánoční příběhy Charles Dickens

Nelíbí se mi překlad, především ve Vánoční koledě. Samotné příběhy jsou pěkné.

12.11.2020 3 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Kniha se mi četla dobře, děj mi utíkal, líbilo se mi propojení - sledovat děj přes obě hlavní postavy, ale vadil mi konec, za mě nedomyšlený a odbytý, rychle ukončený. Trochu ho prodloužit a dát mu lepší formu a bylo by to skvělé.

09.11.2020 3 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Kniha se mi četla skvěle, děj mi rychle utíkal. V knize je hodně postav, což mi nevadí, takové mám nejradši. Zajímavý příběh, klidně bych brala delší.

09.11.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Trochu mi to připomínalo Kinga - tedy tou Jámou a tím co by se v ní mělo dít. Řadila bych jí spíše k průměru. Hlavní hrdina mě rozčiloval.

27.10.2020 3 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Kniha se mi líbila, velmi jsem se na ní těšila po Motivu X. Děj mi rychle utíkal, dějové linky mi přišly vyvážené a nemohla jsem se odtrhnout. Menší zklamání přišlo na konci, ale i tak už se těším na další díl a třeba se v něm dočkám toho, co jsem čekal zde :D

27.10.2020 4 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Kniha se mi četla dobře, dočteno po pár dnech. Napínavá, nenudila jsem se ... těším se na další díl.

16.10.2020 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Úžasná, napínavá, příjemná ... asi nemám výhrad. Děj mi rychle utíkal, četla jsem a najednou koukám, koukám a on konec :D

27.08.2020 5 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Není to nejhorší kniha co jsem kdy četla, ale rozhodně mohla být o dost lepší. Vláčný průběh, pak se najednou něco dělo a šup otevřený konec. Radši bych začátek a střed kratší a delší konec s lepším koncem, navíc mě hrozně rozčilovala hlavní hrdinka, pro mě nepochopitelné jednání, myšlenky, úsudky ...

08.08.2020 3 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Nejlepší. Miluji sérii s Kim a za mě jsou knihy čím dál tím lepší. Příběh, napětí, vykreslení děje a postav ... už aby byl další díl.

28.06.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Super příběh, přečteno za pár hodin.

07.06.2020 5 z 5