Kdo o tom ví?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Astrid Phelpsové je dvaatřicet a po letech, kdy se ne zcela úspěšně živila jako scénografka, se snaží začít znovu – a především vypořádat se závislostí na alkoholu, která ji už o dost připravila. I když by si to všechno představovala úplně jinak, nastěhuje se po návratu z londýnské léčebny ke své střízlivé, bohabojné matce v poklidném přímořském městečku Flinstead. Když se seznámí se sympatickým mladíkem Joshem, zdá se, že i ona možná dostane novou šanci. Všechno ale není tak růžové, jak by mohlo vypadat, protože někdo ví o jejím dřívějším životě víc, než by si přála, a chce, aby zaplatila za své hříchy. Kdo by ale mohl znát její nejtemnější tajemství?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442685/big_kdo-o-tom-vi-IIe-442685.jpg 3.5353
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Who Did You Tell?, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (109)

Kniha Kdo o tom ví?

Ivka14
14. dubna

Na psychologický thriller začínala kniha trochu pomalu, ale Astrid je natolik přesvědčivá postava, že bylo snadné spadnout do jejího příběhu. Vnitřní monolog Astrid zní docela pravdivě a mám pocit, že nám autor dává docela ostrý pohled na některé z dlouhých tváří závislých lidí. Jakmile se věci rozjedou, příběh má značné množství zvratů, některé předvídatelné, některé ne tolik.

ivca84
09. dubna

zajímavý dej knihy kniha je hodně čtiva a má zajímavé rozuzlení


PetraDD
06. dubna

Skvele s necekanym zaverem. Napeti a kratke kapitoly vas nuti cist dal a dal:)
Nerozumim tomu, proc ma kniha tak nizke hodnoceni

evin84
01. dubna

Mě se kniha velmi líbila stejně jako Fáma. Už se těším na další knihu.

Nymfadora.T.
27. března

Čtivé, zajímavý příběh, za mě dobré.

zelda7
26. března

Téma knihy není jednoduché, pojednává o boji s alkoholismem. Vypráví o abstinování jedné ženy a o tom jak ji dohání činy z minulosti, je to tedy žánrově psychologický thriller. Kniha mne bavila pokud tak mohu říct o těžším tématu, fandila jsem hlavní hrdince, aby to zvládla.

kercah
25. března

(+ SPOILER) Od knihy jsem nemela žádné očekávání ( nečetla jsem totiž ještě autorčinu prvotinu), ale velice mile mě překvapila. Četla jsem ji jedním dechem a kromě lehce mileneckého a závisláckého příběhu do poslední chvíle není patrné, kdo je pachatelem, takže velké +.

dagsvob
18. března

Pomalý rozjezd, ale závěr překvapil. Bylo zajímavé číst, co si myslí a co cítí alkoholik a co alkohol s jeho životem udělá...

1