Theresa.2679 Theresa.2679 komentáře u knih

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Taková večerní jednohubka - hned je po všem. Celkově se mi kniha líbila, byla čtivá, děj rychle plynul, občas trochu wtf pasáže, ale je to kniha, tak proč ne. Zajímavý konec.

10.03.2024 4 z 5

Černočerné srdce Černočerné srdce Robert Galbraith (p)

Super čtivé, zápletka pecka, mnoho postav mi nevadilo, naopak to mám ráda a nijak jsem se neztrácela, stránek sice požehnaně, ale vůbec mi to nevadilo a četla bych klidně ještě dál. Přečteno jedním dechem, tuhle sérii prostě miluju a už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Vytáčí mě jen čekání na to, co bude dál.

23.02.2024 5 z 5

Poirot a já Poirot a já David Suchet

David Suchet je pro mě ten nejlepší Poirot, ne-li jediný pravý a tak jsem si knihu musela přečíst. Sehnat jí byl trochu oříšek, ale podařilo se a jsem za to velmi ráda. Četla se sama, je dojemná a upřímná, občas zdlouhavá, ale to mi nijak nevadilo. Ocenila bych více fotografií, ale jelikož jsem seriál viděla snad i pozpátku, tak mi to až tak nechybělo a udělala jsem si pěkný maraton s knihou a seriálem :)

04.02.2024 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Opět báječná kniha od skvělé autorky. Četlo se to úplně samo, napínavý příběh, úžasná zápletka a zajímavý konec. Už se těším na další díl.

03.02.2024 5 z 5

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Na novou knihu od Moriarty jsem se moc těšila, ale přišlo lehké zklamání. Kniha nebyla úplně špatná, ale rozhodně už jsem od autorky četla lepší příběhy. Začátek zdlouhavý, pro mě skoro až nudný, poté se to rozjelo a konečně jsem se pořádně začetla, posledních pár stránek bylo něco mezi, už jsem byla začtená, tak mi to až tak nevadilo, ale rozhodně by se to dalo zkrátit a nevadilo by mi to taky. Občas to bylo překombinované, především mi ale vadilo šíleně dlouhé popisování úplných blbostí a omáček okolo. Příběh a námět sám o sobě zajímavý, postavy super.

22.01.2024 3 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Super napsané, napínavé, kniha se nedala odložit a stále jsem musela číst dál. Občas na mě trochu přehnané, překombinované, ale i tak podané čtivě, autor prostě umí. Už se těším na další knihy, hlavně ty s Erikou :)

04.01.2024 4 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Rychlejší konec, ale opět super kniha :)

27.12.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Opět boží, mám tuhle sérii čím dál radši, rozhodně se úroveň knih zlepšuje, těším se na další :)

20.10.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Super kniha - styl, příběh...všechno super :) osobně mám radši sérii s Erikou, ale Kate je zdatný soupeř ;)

29.09.2023 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Opět boží :)

07.09.2023 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Opět úžasná kniha, nechápu, jak to autorka dokáže, další úžasný díl, už se těším na další :)

30.08.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Prostě další úžasný díl s Kim, jen tak dál, jedna z mých nej sérií a i když už je to snad stý díl (), stále jsou knihy super čtivé a zápletky zajímavé

16.07.2023 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Autorka má i lepší knihy, přesto se mi kniha líbila, četla se skvěle, autorčin styl psaní mi sedí a děj rychle utíkal. Příběh byl zajímavý, trochu nereálný, ale zase ne moc. Rozhodně už se těším na nějakou její další knihu ;)

16.07.2023 4 z 5

Chata v horách Chata v horách Ruth Ware (p)

Rozhodně kniha, která za mě stojí za přečtení, děj mi utíkal a tak od poloviny jsem se nemohla odtrhnout :)

16.07.2023 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha se mi strašně líbila, ke konci už jsem se nemohla odpoutat, autora mám ráda už Šelmy, je super, že zase píše z trochu jiného pohledu, než jsou klasické detektivky. Zamlouvá se mi i styl psaní, děj utíká atd.
Jediné menší mínus je někdy zbytečně zdlouhavý popis různých vědecký postupů.

22.03.2023 4 z 5

Mlčet jako hrob Mlčet jako hrob Lone Theils

Super kniha, čtivá a napínavá, už se těším na další díl a na to, jak se to vyřeší s Violkou.

15.03.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Konečně jsem se dočkala pokračování s Erikou a jsem nadšená. Kniha měla spád, byla čtivá, možná trochu škoda rychlejšího konce, ale za mě opět super :)

23.02.2023 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Kniha se mi velmi dobře četla, příběh běžel jak měl, dostatečně napínavé, skvěle napsané. Finále jak má být.

17.01.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Četla se dobře, příběh rychle utíkal, konec trochu předvídatelný.

16.01.2023 4 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Opět výborná kniha, moc ráda se k této sérii vracím. Příběh byl čtivý a rychle plynul, přečteno během chvilky, protože jsem neustále musela číst, abych zjistila, co bude dál. Jen tak dál, už se těším na další díl :)

20.11.2022 5 z 5