Theresa.2679 Theresa.2679 komentáře u knih

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Konečně jsem se dočkala pokračování s Erikou a jsem nadšená. Kniha měla spád, byla čtivá, možná trochu škoda rychlejšího konce, ale za mě opět super :)

23.02.2023 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Maximální spokojenost, miluju tuhle sérii a nemůžu se dočkat dalšího dílu. Kniha opět nezklamala - četla se skvěle, příběh byl super a nemohla jsem se odtrhnout, skvělé jako vždy.

28.12.2020 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Úžasné, dokonalé a já nevím co ještě, i když má kniha skoro tisíc stran, tak mi to vůbec nevadilo, ohromně mě bavila a nutně potřebuji další díl :D
Za mě zatím nejlepší díl, přijde mi, že knihy jsou čím dál lepší, příběh byl zajímavý a odhalení vraha bylo napínavé.

05.07.2022 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Za mě nejlepší díl série, přečteno za den, nemohla jsem se odtrhnout a četla jsem, dokud nebyl konec a nejradši bych četla dál, nemůžu se dočkat dalšího díla. Čtivé, dobře napsané, zajímavá zápletka. V něčem se dalo tušit, co se stane, ale to mi vůbec nevadilo, i tak bylo napětí dost :)

18.01.2022 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Opět báječná kniha od skvělé autorky. Četlo se to úplně samo, napínavý příběh, úžasná zápletka a zajímavý konec. Už se těším na další díl.

03.02.2024 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Super kniha, tuhle sérii miluji a ani tento díl nezklamal. Strašně ráda jsem sledovala začátky týmu a jsem moc ráda, že jsem si opět mohla přečíst díl, ve kterém vystupuje Dawson. Knihu jsem přečetla za dva dny a nemohla jsem se odtrhnou, už teď se těším na další díl.

15.01.2022 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Kniha se mi četla velmi dobře, příběh byl fajn

20.07.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Super příběh, přečteno za pár hodin.

07.06.2020 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Opět boží, mám tuhle sérii čím dál radši, rozhodně se úroveň knih zlepšuje, těším se na další :)

20.10.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Super kniha - styl, příběh...všechno super :) osobně mám radši sérii s Erikou, ale Kate je zdatný soupeř ;)

29.09.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Prostě další úžasný díl s Kim, jen tak dál, jedna z mých nej sérií a i když už je to snad stý díl (), stále jsou knihy super čtivé a zápletky zajímavé

16.07.2023 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Skvělá kniha, tuhle sérii mám moc ráda a už se těším na další díl, je to čím dál tím lepší

29.08.2021 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Jako vždy úžasná kniha, super příběh, bezvadně napsaný, byla jsem napnutá od začátku do konce a knihu jsem ani nemohla odložit.

20.07.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Super příběh, zápletka, přečteno rychle, těším se na další :)

11.02.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Super, přečetla jsem za den, byla úžasná, děj se mi líbil a styl autora mám ráda už od Dívky v ledu :)

27.12.2020 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Kniha se mi velmi dobře četla, příběh běžel jak měl, dostatečně napínavé, skvěle napsané. Finále jak má být.

17.01.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Opět výborná kniha, moc ráda se k této sérii vracím. Příběh byl čtivý a rychle plynul, přečteno během chvilky, protože jsem neustále musela číst, abych zjistila, co bude dál. Jen tak dál, už se těším na další díl :)

20.11.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Opět úžasná kniha, já prostě tuhle sérii miluju od začátku do konce :D

01.09.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Úžasná, čtivá, přečtená jedním dechem. Knihy od autorky se mi líbí čím dál tím víc.

19.04.2022 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Množství chyb mi trochu kazilo dojem, ale jinak? Ach můj Bože. Miluju celou ságu, Stmívání jsem kdysi dala na jeden zátah, jak jsem se nemohla odtrhnout a teď to bylo to samé, možná horší. Edwardův pohled se mi líbil snad více než Bellin, seděla jsem jako přikovaná a nemohla se odpoutat. Tak ráda jsem se vrátila a sledovala to znovu, ale jinak, občas jsem si vzala i samotné Stmívání a vnímala oba pohledy dohromady, doplňovala si mezery. Jsem ráda že tohle vzniklo a nemůžu uvěřit, že mám dočteno, potřebuji číst dál, úplně cítím potřebu sednout si pokračovat, i když není k čemu. Vůbec by mi nevadilo, kdyby i další díly byly sepsány z Edwardova pohledu. Délka knihy mi nevadila, naopak :) Prosím, potřebuji pokračování, jsem závislák :D

05.04.2021 5 z 5