iLuciferie Online iLuciferie komentáře u knih

Inferno Inferno Dan Brown

Stejně jako všechny Brownovy knihy - napínavá, velmi čtivá, sice s nesmrtelným hrdinou, ale to autorovi ráda odpustím :-) Po slabším Ztraceném symbolu opět návrat k starému dobrému Brownovi - u této knihy se mi navíc líbilo, že není typově tak stejná jako ostatní v sérii.

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Ztracený symbol se mi ze série líbil nejméně.

28.12.2016 4 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Brownovy knihy mimo sérii s Langdonem se mi líbí ještě více než s ním.

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Brownovy knihy mimo sérii s Langdonem se mi líbí ještě více než s ním.

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Ze mě "Nesbovec" nebude..

27.12.2016 1 z 5

Lobbista Lobbista John Grisham

Kniha, která sice nebyla nezajímavá, ale ani mě nijak extra nevtáhla. Za mě průměr, ale určitě ještě nějakou další od tohoto autora zkusím.

27.12.2016 3 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Kniha, která mě nijak extra neurazila, ale ani nenadchla.

27.12.2016 3 z 5

Planeta Interterra Planeta Interterra Robin Cook

Cookovy knihy z lékařského prostředí mam velmi ráda. Tohoto pro něj netradičního žánru se ovšem také chopil na jedničku.

Sedmikostelí Sedmikostelí Miloš Urban

Zvláštní knížka. Velmi se mi líbilo prostředí staré Prahy, z vyprávění si člověk, který je v popisované oblasti někdy pohyboval, opravdu krásně vybaví, kde se hrdina nachází. Nicméně příběh jako takový mě nebavil.

27.12.2016 2 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

K "severským detektivkám" jsem si před tímto autorem cestu vůbec nenašla, takže tato knížka je z první, co se mi líbila - sympatický hrdina, není přehnaně psychologická, četla se mi zkrátka velmi dobře.

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Nejsem sci-fi nadšenec, ale Enderova hra je opravdu velmi čtivá a zábavná.

Nezbytná smrt Lewise Wintera Nezbytná smrt Lewise Wintera Malcolm Mackay

Tohle je opravdu velice netradiční počin. Mě kniha bavila.

27.12.2016 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Kniha, která opravdu skvěle vypadá, jednoduše se čte, nicméně mi nepřišlo, že by pro mě měla nějakou extra přidanou hodnotu.

27.12.2016 2 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Za mě také nejlepší ze všech tří v sérii. Doufám, že bude p. Rowlingová pokračovat :-)

27.12.2016 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Za mě jen o něco málo slabší než první ze série, ale stále velmi dobrá!

27.12.2016 4 z 5

Prázdne miesto Prázdne miesto J. K. Rowling (p)

Za mě jedna z nejhorších knih, co jsem kdy četla..

27.12.2016 odpad!

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Po velikém zklamání z "Prázdného místa" jsem byla velice skeptická a musím říct, že mě kniha velmi příjemně překvapila. Je vidět, že paní Rowlingové detektivní žánr sedí.

Konec kruhu Konec kruhu Tom Egeland

S Brownem se opravdu nedá srovnávat. (Tedy Brownovým příznivcům opravdu nedoporučuji.)

27.12.2016 odpad!