Šifra mistra Leonarda

V pařížském Louvru dojde k vraždě. Na místo činu je povolán znalec symbolů Robert Langdon, prototže oběť byla nalezena za mimořádně podivných okolností. Tak začíná jeden z nejčtěnějších thrillerů všech dob, Šifra mistra Leonarda od Dana Browna, ve kterém s LAngdonem objevujeme po staletí střežené tajemství ukryté v obrazu Leonarda da Vinci Poslední večeře. Rychlé tempo, tajemné šifry, vedoucí k dalším indiciím a dalším zločinům, překvapivé zvraty i nečekáný závěr, který svého času vyvolal pobouření v katolické církvi- to vše je zárukou skvělého čtenářského zážitku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299049/big_sifra-mistra-leonarda-1T7-299049.jpg 4.46305

Robert Langdon 2.

Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Argo

The Da Vinci Code, 2003

Kniha Šifra mistra Leonarda

roman9276

Strašně dávno jsem viděl film, který se mi líbil, avšak jsem se místy ztrácel. Kniha mi tohle všechno doplnila a byla to zase jízda jako v prvním díle, který se mi líbil kapánek víc, ale tohle bylo o tom, že jsem věděl jak to dopadne a doplnil jsem si mezery v příběhu. Naprosto skvělý příběh, mega mě to bavilo. Tahle série mě úplně pohltila a já se těším na další díly.

Hoblinka

Přečteno jedním dechem.

evineckY

Perfektně načtená audiokniha a přitom se mi odvíjel před očima film, protože se vůbec neodchýlil od knihy. Super.

RMarkéta

Nejdříve jsem viděla film, až pak jsem se dostala ke knize. Příběh je velmi dobře propracovaný. Čte se úplně sám. Pan spisovatel to výborně namixoval. Mám ráda, když se šikovně propojí historie s fikcí. Brown si s tím dal velkou práci, protože to, o čem se tu píše bylo opravdu přesvědčivé a fascinující. Až jsem si začala pohrávat s myšlenkou, že to tak skutečně mohlo být. Takže bylo o čem přemýšlet a debatovat. Měla jsem pochybnosti o těch všech zažitých náboženských pravdách a dogmatech. A stále mám. Pořád je tam ten červíček, který bude hlodat a hlodat. Zamyšlení se nad vírou a církevní institucí taky nebylo k zahození. Šifra je zábavná konspirační literatura.

Rurian98

Stručně řečeno: velmi čtivá, zábavná, odpočinková četba kterou si obzvlášť užijete pokud vás zajímá historie, církev, památky a umění.

potok

Mistrovsky čtivé dílo

Eliwen.Nika

Čteno již po několikáté a vždy dokonalé.

milan6667

Dobrý den, mám dotaz ohledně překladu knihy Šifra mistra Leonarda: Jaký překlad byste mi doporučili? Pošlete mi prosím odpověď jako zprávu z databazeknih. Děkuji všem předem. M.