Terr_y Terr_y komentáře u knih

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Vzhledem k tomu, že jsem před touto knihou četla Možná jednou a Odvrácená tvář lásky tak jsem musela ubrat jednu hvezdu, protože se mi ty knihy líbili o něco víc. I tak se mi ale kniha strašně líbila a určitě doporučuji. Je to opět kniha nabitá emocemi takže určitě nezůstane oko suché. Colleen je prostě třída :)

27.04.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Už se budu asi opakovat ale musím vyjádřit svůj názor. Ano Knížka byla úúúžasná! Spoustu napětí, zvratů, lásky, nenávisti...toto vše v knize najdeme a rozhodně se nebudete nudit. Je neuvěřitelné jak jsem u této knihy žila spolu s hrdiny. Jakmile jsem měla knihu v ruce, okolní svět pro mě neexistoval. Rozhodně se do tohoto světa vydám od začátku ještě několikrát.
Na závěr jsem velmi ráda, že se mi tato série dostala do rukou a že mi zdobí knihovničku.

P.S.: Rozhodně by mě moc zajímala dějová linka Tamlina. Jak to asi vše cítil on? A proč dělal to co dělal?

23.04.2018 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

druhý díl jsem přečetla ještě rychleji než ten první. Byla jsem plná očekávání a kniha mě nezklamala! No a ten konec ten mě opravdu dostal...teď si budu netrpělivě kousat nehty čekáním na třetí díl :(

27.08.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Po přečtení této knihy se občas zadívám na svého pejska a řeknu si "jestli pak opravdu přemýšlí jako pejsek v knize?" Opravdu dobře napsaná kniha do které jsem se začetla hned po první stránce. Vřele doporučuje nejen pejskařům :)

10.08.2017 5 z 5

Ela a noční světýlka Ela a noční světýlka Lucy Fleming

Ilustrace jsou opravdu kouzelné, ale příběh mi moc nesedl, přišlo mi to trochu odbyté oproti ilustracím.

24.10.2023 3 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

No, musím říct že ze začátku jsem si myslela, že to ani nedočtu. Za boha jsem se nemohla začíst a zvyknout si na autorčin styl psaní. Za půlkou už jsem byla ráda že jsem odolala a vydržela to dočíst! I když příběh není nic nového v tomto žánru, mě to bavilo. Mám tyto knihy ráda a nakonec hodnotím kladně. Doufám že druhý díl se bude číst lépe a že nezklame. První díl mohu ale doporučit, vydržte stojí za to :)

15.08.2018 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Skvělý příběh! Nic moc extra přeslazeného ale bylo to takové milé. Super oddechovka u které jsem se i dost nasmála. :)

25.07.2018 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Druhý díl super, ta zápletka se mi moc líbí a jsem natěšená na poslední díl kdy se dozvíme jak to se Sof bude dál! .)

18.06.2018 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Začátek knihy byl trochu pomalejší (což se dá čekat u prvního dílu, jako uvedení do děje). Už od začátku se tam ale objevovalo to tajemno které mě hodně oslovilo. Na knihy s tématem podsvětí a mafie moc nejsem ale v provedení s dávkou té romance se mi to zamlouvá. Takže hodnotím velice kladně a těším se na pokračování!

18.05.2018 4 z 5

Dřív, než půjdem spát Dřív, než půjdem spát Petr Wagner

Zkrátka roztomilé!

29.12.2017 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Prostě paráda! Tato kniha byla velice čtivě napsaná a hrozně mě bavila. Už se těším na druhý díl který je prý mnohem lepší :)

24.12.2017 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Poslední díl jsem přečetla nejrychleji protože mě strašně zajímalo jak to celé dopadne! Líbilo se mi že byl 3 díl obohacen tou kriminální zápletkou a opravdu mě to bavilo byla jsem napjatá jak struna! detektivky moc nečtu a proto jsem vážně netušila kdo by to mohl udělat. Celou sérii hodnotí kladně. Jen škoda že jsme se nedozvěděli víc o Estonovi protože ten kluk se mi vážně líbí a myslím že nejsem jediná :P

03.10.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Sérii selekce jsem si zamilovala hned a byla jsem šťastná za to že to pokračovalo dílem Dcera ale myslím si že Koruna už bylo takové spíš prodloužení celé serie, myslím, že by se dcera a koruna daly dát do jedné knihy. Poslední kniha byla docela předvídatelná ale i tak musím uznat že mě to bavilo protože prostě tuto sérii opravdu miluju. Nakonec to bylo příjemné čtení ale i tak dávám jen 3* protže predchozí díly mě bavily o něco víc :)

15.06.2017 3 z 5

Kniha se mi do ruk dostala v dobu, kdy jsem ji opravdu ocenila. Kdybych ji četla jindy možná bych nehodnotila tak kladně ale i když to není pro mě nějak zvlášť veledílo, nakonec se mi to opravdu líbilo.

11.01.2019 4 z 5

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Mě to prostě baví..:)

21.08.2018 4 z 5

Lexikon kávy ...prostě milujeme kávu Lexikon kávy ...prostě milujeme kávu Jiří Plšek

Kdo hledá stručnou knihu o kávě je to právě tato. Ano může se zdát až příliš stručná ale proč ne? Pro někoho kdo se o kávu zas tak moc nezajímá ale přece jen chce něco vědět je to dokonalé. Knížka je hezky vyobrazená pro úplné kávové začátečníky. Za mě doporučuji aspoň nahlédnout v knihkupectví.

20.05.2018 5 z 5

Kávové opojení Kávové opojení Anette Moldvaer

Výborná kniha pro milovníky kávy co se chtějí dozvědět víc.

18.05.2018 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Tato série se velmi dobře čte. Vyhovují mi kratší kapitoly kde se střídají s vyprávěním hlavní postavy. Příběh celkově se mi moc líbí, opravdu se to čte rychle a má to spád. Konec mě překvapil, protože tohle jsem opravdu nečekala a proto se moc těším na pokračování! Určitě doporučuji :)

12.03.2018 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Úžasná kniha. Tuhle sérii mohu jen vřele všem doporučit. Už aby tu byl 3 díl!!

17.02.2018 5 z 5

Pes Blůma na cestě k dokonalosti Pes Blůma na cestě k dokonalosti Emma Chichester Clark

Ilustrace v knize jsou úžasné. je to kniha u které vás to nutí se usmívat :)

29.12.2017 4 z 5