Ela a noční světýlka přehled

Ela a noční světýlka https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491404/bmid_ela-a-nocni-svetylka-1ZL-491404.jpg 5 88 88

Půvabná obrázková knížka o noční víle jménem Ela. Podíváte-li se někdy pozorně na noční oblohu, možná koutkem oka zahlédnete drobounké zablesknutí. To je Ela. Maličká víla, která sbírá drobečky světla, aby díky nim mohla posvítit na cestu těm, co se ve tmě ztratili. Ela moc touží spatřit východ slunce, ale zdá se, že se jí sen nikdy nesplní - její křidélka jsou na to příliš křehká a paprsky by je mohly zničit. Pak se ale Elini kamarádi z lesa smluví, že víle pomohou její touhu splnit...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Ella´s Night Lights , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ela a noční světýlka. Přihlašte se a napište ho.

Petrush
12.11.2023 3 z 5

Krátká kniha s pěknými ilustracemi.

Terr_y
24.10.2023 3 z 5

Ilustrace jsou opravdu kouzelné, ale příběh mi moc nesedl, přišlo mi to trochu odbyté oproti ilustracím.

klarinka9974
18.10.2023 4 z 5

Krásná kniha plná nádherných obrázků, jen jsme se těšili jak si knihu přečteme a do 5 minut už jsme byli na konci. Tak to prostě budete muset číst pořád dokola. Pro malé děti je to i trochu složité na pochopení ale zase z obrázku byly nadšení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ela a noční světýlka v seznamech

v dalších seznamech3x