TerkaM TerkaM komentáře u knih

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Nejednalo se o žádnou převratnou knihu, ale číst se dala a samotnou mě překvapilo, že mě na konci doslova a do písmene rozbrečela. Tři hvězdičky nejsou moc, ale domnívám se, že je to nejvyšší počet, jaký si kniha zaslouží. :) Ačkoli uznávám, že kdybych ji četla jako patnáctiletá a níže, asi bych hodnotila plným počtem...

05.07.2015 3 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Nejlepší kniha, kterou jsem za poslední dobu četla. Bavila mě od začátku až do konce a nedokázala jsem se od ní odtrhnout. :)

05.07.2015 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Moc pěkná a zajímavá kniha, která mě opravdu bavila číst a nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Vážně moc příjemné čtení. Nedokážu si představit, že bych si tuto knihu nikdy nepřečetla a už se opravdu moc těším na další díl. :)

13.11.2014 5 z 5

Nicka dobývá Ameriku: strastiplná pouť české studentky Nicka dobývá Ameriku: strastiplná pouť české studentky Veronika Valentová

Ze začátku mi kniha přišla taková nijaká,.. zklamalo mě, že se na tom táboře tvůrčího psaní moc nezabývala a dále to, že se v Americe odehrávaly jen asi tři kapitoly,.. nepůjčila jsem si ji z knihovny kvůli Americe, ale hlavně kvůli tomu psaní. Pak se začala kniha vylepšovat a já si oblíbila i hlavní hrdinku, proto dávám čtyři hvězdičky. :)

02.11.2014 4 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Velmi dobrý nápad ve čtivém zpracování. Už jen proto dávám plný počet hvězd. :)

28.09.2014 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Sice jsem ji četla tři týdny, za což se stydím, ale to nic nemění na tom, že se mi moc líbila a určitě stojí za přečtení. :)

04.09.2014 5 z 5

Proměna Proměna Franz Kafka

Kniha se mi četla dobře a to i navzdory tomu, že to je do povinné četby, ale už dlouho jsem si ji chtěla přečíst a jsem ráda, že jsem tak uskutečnila. :) Měla jsem ji přečtenou během jednoho dne a vlastně ani nechápala, proč tu knihu někdo nemá rád a neláká ho, ale samozřejmě je to každého věc, mně se kniha líbila. :)

23.02.2014 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Moc příjemné čtení, které mě neuvěřitelně bavilo a já jsem ráda, že jsem v knihovně našla zbylé dva díly :)

03.02.2014 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Když jsem začínala číst, mnoho jsem od této Brownovy knihy neočekávala, ale jsem si jistá, že je to mnohem lepší dílo s Robertem Langdonem než předchozí Ztracený symbol, který se mi moc nezamlouval, i když se mi do jeho přečtení líbily všechny jeho knihy :) a souhlasím s tvrzením, že si tímto počinem napravil po Ztraceném symbolu svou reputaci a já jsem ráda, že jsem knihu neodložila a že jsem četla dál a opravdu jsem byla překvapena tím, jak mě celý děj překvapil :) a mělo to úplně jiný spád než jsem původně očekávala, takže za mě plný počet hvězd :)

10.01.2014 5 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Kniha se mi opravdu líbila a myslím, že ji mohu i doporučit :) nečekala jsem od ní mnoho, protože mě nezaujaly Čapkovy povídky, ale tohle se mi líbilo :) asi jsem spíše na ty dramata :)

Hodně mile mě překvapil závěr :)

06.01.2014 5 z 5

Pulz Pulz John Lutz

Tato kniha mě opravdu bavila a nemůžu jinak než ji doporučit, ale některé scény byly opravdu trochu nevhodné pro děti a mladistvé.. ale pro mě to už neplatí a pokud pro vás taky ne, tak ji doporučuji všem, kteří mají rádi napínavé thrillery :)

17.12.2013 5 z 5

Leda Leda Ed O'Connor

Knihu jsem jednoho dne viděla v knihovně a tak jsem si ji vzhledem k anotaci půjčila :) a je to už sice delší doba, ale opravdu se mi ta kniha líbila a nemůžu než jinak než to doporučit :)

17.12.2013 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Když pominu fakt, že se tam upíři třpytí a že je ta představa docela nereálná, tak je to dobrá oddechovka :)

Ilúzie Ilúzie Aprilynne Pike

Určitě si celou tu sérii budu muset přečíst znovu a musím někde sehnat i poslední díl, protože si už pořádně po tom roce nepamatuji o čem to vlastně je, ale vím, že se mi to četlo dobře, takže toho určitě nebudu litovat, když si to přečtu znovu :)

Kouzlení Kouzlení Aprilynne Pike

Velmi dobrá kniha, četla se mi opravdu moc dobře :)

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Četla jsem všechny díly, teda až na ten poslední, který jsem nenašla v knihovně vlastně ani teď, po necelém roce, kdy jsem tuto sérii četla.. a přečetla jsem ji jedním dechem, to je vlastně tak jediné co si pamatuji - asi si budu muset osvěžit paměť a přečíst si ji znovu :)

Pád Pád Lauren Kate

Kniha se mi líbila a určitě se k ní ještě vrátím, protože jsem ji četla před delší dobou a vlastně si už nevzpomínám, o čem byl děj, ale vím, že se mi líbila. :) A že jsem tehdy v knihovně nenašla další díly... a už jsem se poučila - když čtu nějakou sérii, je lepší si knihy koupit rovnou všechny nebo si v knihovně ty díly zajistit. :)

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Od Shakespeara jsem četla zatím jenom Hamleta, ale jeho styl psaní mě zaujal natolik, že si určitě v nejbližší době přečtu ostatní jeho dramata, :) Čekala jsem, že ho budu číst týden, ale nemohla jsem se od něj odtrhnout a měla jsem ho přečteného za necelé dva dny. :) Takže za mě plný počet hvězd. :)

Zemřela jako Sadie Zemřela jako Sadie Ed McBain

Knihu jsem přečetla celou, ačkoli jsem vlastně celý děj předvídala, ale berme to tak, že jsem to chtěla mít rychle přečtené a nechtěla jsem to jen tak odložit... něco mě stále nutilo číst. Navíc to nebylo dlouhé. Celkově mi to ale přišlo jako plýtvání papírem.

14.12.2013 3 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Ze začátku se kniha četla dobře a vlastně i celkově se dobře četla, ale závěr mě hodně zklamal a vlastně jsem ho ani nepochopila.. možná knihu přečtu ještě někdy jindy a třeba ji i pochopím, ale i tak bude navždy patřit mezi mé nejoblíbenější knihy Dana Browna Andělé a démoni a vždy ji všem budu doporučovat přečíst :) tedy alespoň do doby než začnu číst Inferno na které se nesmírně těším až ho dostanu k Vánocům :)

14.12.2013 4 z 5