TerkaM TerkaM komentáře u knih

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Od Dana Browna mám moc ráda všechny knihy včetně této, kromě tedy Ztraceného symbolu.. ale Anatomie lži se mi četla velmi dobře a určitě se k ní ještě někdy vrátím, až mi z hlavy vyprchá děj, závěr, atd. a mám ji doma na poličce mezi Anděly a Démony (má nejoblíbenější) a právě tím jeho neblaze proslulým Ztraceným symbolem, takže vrátit se k ní nebude těžké :)

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Četla jsem to už před delší dobou, ale kniha se mi moc líbila a to hlavně z důvodu, že se mi i hodně dobře četla :)

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Kniha se mi moc líbila a přišla mi i daleko víc dojemnější než první díl :) a samozřejmě se těším i na třetí, který jsem bohužel zatím nenašla v knihovně..

Dědička Dědička Amanda Hocking

Když jsem ji spatřila v knihovně, musela jsem si ji okamžitě půjčit a pak jsem ji také ihned začala i číst a líbila se mi :) a při mnohých scénách jsem měla pocit, že se rozbrečím, i když to až ke konci a taky při scénách s Finnem :)

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Kniha je opravdu jiná než seriál, a když jsem viděla první díl seriálu, tak mě to tehdy hrozně zklamalo, ale teď už na něj nedám dopustit a přijde mi daleko lepší než kniha, která je zkrátka průměr. Ale třeba tu sérii časem dočtu do konce. Skončila jsem zhruba u osmého dílu, kdy jsem v knihovně ztratila přehled o tom, který má zrovna následovat.

14.12.2013 2 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Velmi odpočinková kniha, a když nebudete brát příliš vážně fakt, že se v ní upíři třpytí na slunci, tak to může být fajn počtení, ale není to nic extra... jak jsem řekla, pro odpočinek dobrá kniha. :)

14.12.2013 3 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Myslím si, že je to nejlepší Brownovo dílo, kde je hlavní postavou Robert Langdon :) tedy, alespoň z těch, co jsem četla a nečetla jsem zatím jenom Inferno.. jinak jsou mými oblíbenými knihami i ty, kde profesor Langdon neúčinkuje :)

Mám hrozně ráda Brownovy romány :)

04.12.2013 5 z 5