Terka18 Terka18 komentáře u knih

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Velmi povedený nápad, příběh plyne sám a občas jsem měla trošku i husí kůži z některých scén a přemýšlela jsem jak to může dopadnout. Takový konec jsem teda nečekala. Za mě povedený psychotriller.

24.09.2018

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

Krásná kniha pro člověka, který miluje psy a ví jací jsou. Nejde nebrečet a ani se pak nesmát štěstím, protože kniha dopadne tak skvěle. Když si uvědomíte, že jste na Lucasově místě, tak prostě brečet musíte. Protože to co musel podstoupit, je pro pejskaře hrozné utrpení. Nádherná knížka.

10.09.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Skvěle napsané. Knížka mě bavila a ještě k tomu krátké kapitoly. Četla se sama.

30.08.2018 5 z 5

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Nemůžu si pomoct, ale mě se kniha nelíbila. Prostě mi v ní něco podstatného chybělo, co by mě chytilo a měla bych chuť knihu číst dál a dál a neodkládat. Za mě velké zklamání, čekala jsem něco úžasného, ale v příběhu jsem to nenašla.

10.08.2018 1 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Poutavý příběh, i když trošku víte, kdo je vrah a jak to vlastně všechno je. Musím uznat, že autorka napsala skvělé dílo. Dokázala úžasně ukázat, jak si s vaší psychikou lidé dokáží pohrát, především ti co jsou vám nejblíže a také jak je lidská psychika křehká. Skvělá kniha. I když autorčina první kniha,byla o kapánek lepší.

04.08.2018 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásná kniha. Příběh ženy, která to neměla v životě vůbec jednoduché, ale i tak byla šťastná a zažila nádherné chvíle. Příběh, který vás chytne za srdce a jen tak nepustí.

07.07.2018 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Krásná kniha. Popis sourozenecké lásky, nalézání staré lásky, která nikdy nezmizela,jen se utlumila, ale stačí pár souvislostí a všechno se dá do pořádku. Vivien mě dost rozčilovala, to její chování. A Russ takový pravý chlap, který doufá až do konce. Zase jsem brečela, u Sparkse to ani jinak nejde. Nádherný příběh.

15.05.2018 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Každý díl ze série má své kouzlo a tak je tomu i u tohoto příběhu. Brocka si nejde nezamilovat, takové zlatíčko. Příběh krásně plyne a nutilo mě to číst dál, abych věděla jak to s nima dopadne, i když to jde předvídat. Krásná kniha

18.04.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha mě překvapila. Lepší než prvotina- Manželé od vedle. Trošku jsem věděla, jak to dopadne, ale i tak jsem byla z určitých detailů překvapena. Příběh se četl docela dobře, rychle plynul, žádné zbytečné natahování, něco málo bych upravila.

07.04.2018 4 z 5

Šarlatová nit Šarlatová nit Francine Rivers

Od knihy jsem očekávala docela hodně. Ze začátku jsem byla trošku skeptická, nemohla jsem se začíst a myslela jsem, že to bude příběh nic moc. Pletla jsem se, příběh mě příjemně překvapil a pohladil mě po duši. Já věřím v Boha a to co se v knížce psalo mi otevřelo oči v mnoha směrech. Někdy si člověk musí projít tím nejhorším a jen se ptá proč? Proč se mi to všechno děje, tak jako se ptala Sierra, aby se mohli stát daleko větší věci, díky kterým budete šťastní a najdete sami sebe.

02.04.2018 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Brad Parks

Knížka je moc zdlouhavá na to aby u příběhu vydržel každý. Prvních pár kapitol mělo rychlý spád a pak najednou zdlouhavé popisovaní děje a právnických pouček. Občas jsem myslela, že knihu odložím a ani nedočtu. Děj se vlekl, kdyby měla kniha o 150 stánek méně, bylo by to lepší a konec. Až moc akční a strašně rychlý zase. Kniha mě docela zklamala.

18.03.2018 2 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Příjemná oddechovka. Příběh měl své kouzlo, hezky plyne. Není to nic náročného. Krásný konec, doufala, jsem, že to autorka zakončí dobře a stalo se.

02.03.2018 3 z 5

Naděje na konci světa Naděje na konci světa Sarah Lark (p)

Knihu jsem si koupila a dost se na ni podle anotace těšila, bohužel jsem ji nedočetla, byla jsem skoro v polovině, ale dál jsem to nedala. Zklamání, pro mě kniha o ničem co by mě donutilo číst dál.

18.02.2018

Návraty domů Návraty domů Debbie Macomber

Kniha se mi moc líbila, byla oddychová, ale velice pěkná. Nic mi v ní nechybělo, hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila. Pro mě opravdu moc povedený příběh lásky.

16.02.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Autorka umí psát, to se musí nechat. Kniha hezky plyne, i když musím říct, že bych i možná trošku zkrátila a nenatahovala to tak. Ale to je jen můj názor. Příběh je odpočinkový, ale zároveň chcete číst dál, aby jste věděli jak to všechno dopadne. Samozřejmě konec jde předvídat, ale i tak je to krásná kniha o koních, ale ne jen o nich. Čtěte a uvidíte sami, stojí to za to.

10.02.2018 5 z 5

Dům na prahu noci Dům na prahu noci Catherine Banner

Hodně odpočinková kniha. Nic náročného. Příběh vás zavede na krásná místa na úžasný ostrov, kde zažíváte příběh velké generace. Pro mě trošku zdlouhavé, knihu bych trochu zkrátila a byla by pro mě zajímavější.

28.01.2018 3 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Nedočteno, moc jsem se na knihu podle anotace těšila, ale přišlo velké zklamání.

25.01.2018 1 z 5

Žij dřív, než zemřeš Žij dřív, než zemřeš Daniel Kolenda

Úžasný kazatel, báječná kniha.

14.01.2018 5 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Na knihu jsem se moc těšila a očekávala od ní docela dost. Naneštěstí mě zklamala, ze začátku mě kniha moc nebavila až ke konci jsem se docela začetla. Zajímavý námět a dověděla jsem se něco nového, ale prostě jsem čekala víc.

06.01.2018 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha splnila to co jsem od ní čekala. Povedený psychothriller. Možná jsou i lepší, to nemůžu posoudit, ale tento byl povedený. Občas jsem měla husí kůži z toho, že něco takového se děje ne jen v knihách. Trošičku uspěchaný konec, ale na druhou stranu, proč to zbytečně natahovat, aby čtenáři přestali mít chuť knihu dočíst. (Ester byla dost chytrá a všímavá, když se nad tím zamyslíte)

30.12.2017 5 z 5