Ani slovo

Máte prestižní povolání. Milující manželku. Dvě zdravé děti. A pak vám jeden telefonát rozerve váš idylický život na kusy – virginský federální soudce Scott Sampson a jeho žena Alison se právě dozvěděli, že jejich šestiletá dvojčata Sama a Emmu někdo unesl. Scott vzápětí obdrží speciální požadavky týkající se jeho práce. A jednoduchý pokyn: Ani slovo. Scottovi nezbývá než spolupracovat. A zkusit sám vypátrat, kdo za tím vším stojí, a to za každou cenu. Protože když jde o vaše děti, nehledíte na to, kolik a jak zaplatíte – vy nebo kdokoli jiný....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347223/big_ani-slovo-brp-347223.jpg 3.669
Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Say Nothing, 2017

Kniha Ani slovo

MarianP
22. listopadu

Kniha začne veľmi dobre, rodičom unesú dieťa, napätie stúpa, no potom sa dej zvrtne okolo súdu a to knihe ubralo na svižnosti. Stredných asi 300 strán bola len taká právnická omáčka, ktorá ma nejak nezaujala. Treba však uznať, že kniha je vo svojej podstate napísaná dobre, ale baviť bude asi len toho, kto má rád prostredie súdov. Za mňa teda slabšie 3 hviezdy.

Lucc93

Bohužel, po sto stranách jsem četbu vzdala. Nebavilo mě prostředí soudu a popis jednotlivých případů.

LusSyNDA

Bomba! Kniha mě naprosto pohltila. Děj napínavý od první do poslední stránky. Vůbec, ale opravdu vůbec jsem netušila kdo za tím vším stojí. Vsuvky z "právnických" pasáží mě bavily, knize přidali na napínavosti.
Příběh byl o tom, že soudci Sampsonovi unesli neznámí pachatelé jeho šestileté dvojčata. On jako milující otec by udělal vše proto, aby je zachránil. Podařilo se mu to?? To se každý dozví po přečtení této skvělé knihy. A ano, konec byl naprosto nečekaný a každé slovo posledních kapitol jsem hltala jedním dechem.
DOPORUČUJI!

Beky

Bezvadný námět, příběh neklidný už od samotného začátku a já vůbec nevěděla, kdo za vším stojí, byla jsem velice překvapena! Strhující a autentický příběh, který by určitě NEMĚLI číst rodiče, protože tohle si nepřeje zažít nikdo !!!
Hvězdičku ubírám za to, že tam bylo až příliš právnických pasáží a detailů z prostředí soudcovství, které by knize jistě nechyběly, kdyby je autor vynechal, rovněž by neuškodilo, kdyby byl příběh o několik stránek osekán ...
Co mě úplně zničilo byl konec, který jsem vůbec nečekala.

1Týnka

Úžasná knížka plná zvratů. Na konci této knihy jsem neudržela pláč.

Misute603
07.08.2020

kniha byla čtivá,nemohla jsem se od ní odtrhnout. Jako matka jsem ti bolest prožívala s hlavními hrdiny.Ke konci už mi trochu bylo jasné,kdo za tím asi bude,ale i tak jsem byla se závěrem knihy překvapená.Doporuciji.

Lenkafrankova
02.07.2020

Mě se knížka líbila, části od soudu byly sice delší ale nic co by se nedalo zvládnout. Příběh byl děsivý a na konci jsem si pobrečela

Nany_cz
12.11.2019

Úžasný thriller z prostředí soudu. Příběh je poutavý a plný zvratů a nechybí pořádné napětí. Vytkla bych pouze to, že by kniha mohla být o pár stran kratší, i když má jen něco okolo 500 stran. Některé pasáže byly totiž příliš popisné a zbytečně dlouhé