Beky

Profil

Poslat zprávu

B V (1992, žena) · Moravskoslezský kraj · statistiky

Aktivní:dnes v 03:12·poprvé 19.09.2015
Body:611
Palce: 539 za komentáře ·7 ostatním
Hodnocení v bazaru: 17/0

Kdo jsem

... co dalšího miluji kromě knih ...

Jsem závislák na knížkách už od základní školy ... Poslední dobou se k mé vášni vracím čím dál víc a hltám jednu knihu za druhou :) 
Často se nechávám inspirovat videi na youtube, kde se o různých knížkách mluví, dohledávám recenze a komentáře ostatních, a pokud něčím zaujmou i mě, jdu do toho! :)

Co se mé osoby týče - jsem spíše domácí typ, možná i samotářka, protože se hodně věnuji právě četbě knih a chození do práce, kdy se po náročném dni skutečně těším domů jen na ticho, klid a správnou knihu do ruky. :)
Nejsem tedy zrovna zastánkyní "kalení" a vymetání hospod, či diskoték v každý volný večer a víkend, ale dávám přednost pohodě a relaxu. :)

Nemám asi vyhraněný žádný žánr, na který bych se zaměřovala, i když v mé "knihovně" převládá spíše literatura pro ženy, pro mládež, sem tam thriller a občas něco málo z doby světových válek ... z čehož vyplývá, že nejsem moc příznivcem sci-fi literatury a fantasy, mám raději knihy ze života a z reálného prostředí.

**********

„Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy.“( Zdeňka Ortová )