Když jsem tě ztratila

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když se Leo a Molly vezmou, jsou bez sebe štěstím a zamilovaností. Léta manželství uplývají. Leo je válečný dopisovatel a při jedné misi se přihodí nečekaná tragédie; je vážně zraněn a ztratí paměť. Molly se o něj oddaně stará, pomáhá mu vzpomenout si na jejich lásku a brzy se do sebe začnou znovu zamilovávat. Jenže Molly něco tají. Jak se s manželem nanovo sbližují, bojí se, aby se mu paměť nevrátila úplně. Vzpomněl by si totiž, že s jejich manželstvím to už před zraněním bylo nahnuté. Co když ho Molly bude muset ztratit i podruhé?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347482/kdyz-jsem-te-ztratila-rZy-359503.jpg 4.2106
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno · Ikar (ČR)
Orig. název

When I Lost You · 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (36)

Kniha Když jsem tě ztratila

Přidat komentář
Lofda
12. října

Krásná kniha! Jsem moc ráda, že se mi do rukou dostal tento mnohovrstevný příběh o druhých šancích. Střídání časových rovin a vyprávění z pohledu obou vám postupně rozkrývá příběh a vy sledujete, jak se velká láska postupně mění, protože oba jsou tak rozdílní, tvrdohlaví až možná zabednění, neochotní nebo možná neschopni kompromisů.. A když chybí komunikace, je to začátek konce. Autorka popisuje ty situace a mně za ně bylo tak smutno a říkala jsem si To přece ne, to nemůžete připustit, vždyť když jste se brali, věděli jste to o tom druhém a teď si to vyčítáte? Upřímně, dlouho jsem dávala spíš vinu Leovi a nechápala ho. A jak se příběh rozkryje, pochopíte, že už není cesta zpátky.. A tím jste vlastně na začátku příběhu ;-) a vy doufáte, že tu druhou šanci, co jim život dal, už nepromarní. Nádherná knížka co donutí k zamyšlení. Doporučuji!

MíšaS.
16. září

Ze začátku mě kniha moc nebavila, pak jsem se začetla, ale od druhé části už mi to přišlo hodně cukrkandlové a prvoplánové a postupně začal příběh ochabovat. Konec už jsem vysloveně protrpěla.

Š.Ala
11. září

Úžasný příběh, který mně vtáhl do sebe od první stránky.

hlavajda93
03. září

pěkný příběh, ale při čtení kapitol Molly z minulosti jsem měla dosti smíšené pocity

mariva
30. srpna

Romantický příběh o tom, že nám život někdy dá druhou šanci a jak důležitá je komunikace ve vztahu.

LadyHip
26. srpna

Krásný příběh o tom, jak snadné je všechno ztratit, a kolik sil a uvědomění stojí náprava.

cukrovka
22. července

Čtivá kniha, která je vyprávěna ve dvou časových rovinách. Díky tomu poznáváme jak se vyvíjel vztah Molly a Lea a jak postupuje v současnosti. Je to citlivý příběh o lásce, emocích, kompromisech, vzájemné toleranci a komunikaci, ale také o druhé šanci.

Květinka008
25. dubna

Takhle moc mě už dlouho žádná kniha nepohltila... Byla jsem schopna přečíst víc než 100 stran za den, členění mě pohánělo pořád dál a dál. Příběh se vyvíjí krásně postupně. Ač čtenář tušil, jak to dopadne, dostával se hlouběji do vztahu hlavních hrdinů a v polovině přišlo i velké nečekané překvapení... Rozhodně doporučuji.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Štítky

prolínání minulosti a současnosti manželská krize ztráta paměti, amnézie tělesné postižení australská literatura

Autor a jeho další knihy

Kelly Rimmer
australská

Podobné knihy

Kniha Když jsem tě ztratila je v

Právě čtených5x
Přečtených134x
Čtenářské výzvě14x
Doporučených13x
Knihotéce120x
Chystám se číst202x
Chci si koupit40x
dalších seznamech2x