Když jsem tě ztratila

Když se Leo a Molly vezmou, jsou bez sebe štěstím a zamilovaností. Léta manželství uplývají. Leo je válečný dopisovatel a při jedné misi se přihodí nečekaná tragédie; je vážně zraněn a ztratí paměť. Molly se o něj oddaně stará, pomáhá mu vzpomenout si na jejich lásku a brzy se do sebe začnou znovu zamilovávat. Jenže Molly něco tají. Jak se s manželem nanovo sbližují, bojí se, aby se mu paměť nevrátila úplně. Vzpomněl by si totiž, že s jejich manželstvím to už před zraněním bylo nahnuté. Co když ho Molly bude muset ztratit i podruhé?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347482/kdyz-jsem-te-ztratila-rZy-359503.jpg 4.2106
Vydáno · Ikar (ČR)

When I Lost You · 2016

Kniha Když jsem tě ztratila

Lofda

Krásná kniha! Jsem moc ráda, že se mi do rukou dostal tento mnohovrstevný příběh o druhých šancích. Střídání časových rovin a vyprávění z pohledu obou vám postupně rozkrývá příběh a vy sledujete, jak se velká láska postupně mění, protože oba jsou tak rozdílní, tvrdohlaví až možná zabednění, neochotní nebo možná neschopni kompromisů.. A když chybí komunikace, je to začátek konce. Autorka popisuje ty situace a mně za ně bylo tak smutno a říkala jsem si To přece ne, to nemůžete připustit, vždyť když jste se brali, věděli jste to o tom druhém a teď si to vyčítáte? Upřímně, dlouho jsem dávala spíš vinu Leovi a nechápala ho. A jak se příběh rozkryje, pochopíte, že už není cesta zpátky.. A tím jste vlastně na začátku příběhu ;-) a vy doufáte, že tu druhou šanci, co jim život dal, už nepromarní. Nádherná knížka co donutí k zamyšlení. Doporučuji!

MíšaS.

Ze začátku mě kniha moc nebavila, pak jsem se začetla, ale od druhé části už mi to přišlo hodně cukrkandlové a prvoplánové a postupně začal příběh ochabovat. Konec už jsem vysloveně protrpěla.

Š.Ala

Úžasný příběh, který mně vtáhl do sebe od první stránky.

hlavajda93

pěkný příběh, ale při čtení kapitol Molly z minulosti jsem měla dosti smíšené pocity

mariva

Romantický příběh o tom, že nám život někdy dá druhou šanci a jak důležitá je komunikace ve vztahu.

LadyHip

Krásný příběh o tom, jak snadné je všechno ztratit, a kolik sil a uvědomění stojí náprava.

cukrovka

Čtivá kniha, která je vyprávěna ve dvou časových rovinách. Díky tomu poznáváme jak se vyvíjel vztah Molly a Lea a jak postupuje v současnosti. Je to citlivý příběh o lásce, emocích, kompromisech, vzájemné toleranci a komunikaci, ale také o druhé šanci.

Květinka008

Takhle moc mě už dlouho žádná kniha nepohltila... Byla jsem schopna přečíst víc než 100 stran za den, členění mě pohánělo pořád dál a dál. Příběh se vyvíjí krásně postupně. Ač čtenář tušil, jak to dopadne, dostával se hlouběji do vztahu hlavních hrdinů a v polovině přišlo i velké nečekané překvapení... Rozhodně doporučuji.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

prolínání minulosti a současnosti manželská krize ztráta paměti, amnézie tělesné postižení australská literatura

Kelly Rimmer
australská