Žij dřív, než zemřeš

Žij dřív, než zemřeš https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277061/mid_zij-driv-nez-zemres-nuA-277061.jpg 5 8 4

Jsi připraven naplnit svoje poslání? Věčný, všemohoucí, vševědoucí Bůh tě vlastníma rukama stvořil. Bůh měl sen pro tvůj život dříve, než ses vůbec narodil. Někdy je ale těžké rozeznat, co je tím snem a jak jej následovat. V knize Žij dřív, než zemřeš čerpá Daniel Kolenda z písma a ze svých zkušeností, aby ti pomohl objevit a následovat Boží povolání. Dává rady, které jsou praktické a inspirativní. Pět tajemství objevení Boží vůle. Jak se začít pohybovat správným směrem. Co dělat, když Bůh říká čekej. Jak setrvat v Boží vůli a další Ať už tě tvá cesta přivede na misijní pole nebo na lékařskou fakultu... ať se staneš stavebním dělníkem, matkou v domácnosti, podnikatelem, učitelem, kuchařem nebo pastorem – můžeš zakoušet zázrak Boží vůle pro tvůj život a zažívat v něm dobrodružství, které pro tebe Bůh připravil.... celý text

Duchovní literatura
Vydáno: , Křesťanský život

Live before you die

Zlatinka.Emilly
14.02.2023 5 z 5

Super kniha. Daniel Kolenda má můj obdiv za to, co dělá.

kacaabba
23.07.2021 4 z 5

Určitě se mi kniha líbila, v řadě obrazů/příměrů byla pro mne skvělá. V několika věcech jsem měl pochybnosti, jestli se autor nedal strhnout jednostranností, ale možná se mýlím. Každopádně to pravděpodobně nebude poslední kniha od tohoto autora.

Terka18
14.01.2018 5 z 5

Úžasný kazatel, báječná kniha.

ThrisaManx
24.11.2017 5 z 5

Úžasně povzbudivá kniha. Často člověka donutí zamyslet se nad sebou a na konci ho nechá tak plného odhodlání a energie, že je to úžasné. Jednou přečíst rozhodně nestačí.

2013  95%Žij dřív, než zemřeš
2016  0%Uvolnění zázraků skrze víru a modlitbu