Terka18 Terka18 komentáře u knih

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Jak jen to popsat. Jedním slovem nářez. A nejhorší je, že se to děje i v našem světě a ne jen v tom knižním. Brutální vraždy a pohnutky pachatele byly děsivé a až jsem měla i husí kůži. Na konci jsem pomalu nedýchala jak jsem čekala a vlastně pak zírala, kdo za tím je. Kurátora jsem ke konci odhalila. Ale toho hlavního padoucha tedy ani omylem. Bravurní thriller za mě. Zatím nejlepší ze série

23.03.2024 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Dost zajímavá detektivka potažmo thriller. Ovšem musím říct, že mi tam něco chybělo, něco čím by mě autor dokázal úplně polapit a z příběhu nepustit. Ale i tak byl příběh skvěle napsaný a rozuzleni pro mě osobně nečekané. Hlavní hrdina Poe ma něco do sebe. Tvrdohlavý a neústupný vyšetřovatel a Tilly se mi líbila tím jak byla klasická počítačová myšky. Uvidím co přinese druhý díl

09.03.2024 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Nebylo to úplně nejhorší, ale že by mě to nějak chytlo se říct nedá. Výhodou byly krátké kapitoly. Vraha jsem typovala správně od poloviny knihy. Ale chyběla tomu šťáva a na můj vkus moc postav okolo. Super byl detektiv. Ale jinak zklamání.

13.10.2023 2 z 5

Poslední slovo Poslední slovo Mary Burton

Nebylo to úplně to pravé. Chybělo mi to správné napětí a to tajemno po celý příběh. Kniha mě nechytla tak jak jsem doufala. Kaitlin mi zrovna nesedla a to mě od příběhu lehce odrazovalo. První díl byl rozhodně lepší.

23.09.2023 3 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Tento díl série byl hodně oddechový a nejslabší. Nebylo to špatně počtení,ale chyběla tomu šťáva a nějaká větší akce a romantika.

21.02.2023 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Pohodové odpočinkové čtení. Nic náročného a překombinovaného. Zasmála jsem se více než u prvního dílu, protože Hailey si nenechala nic líbit.

18.02.2023 5 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Byla jsem zvědavá na další díl a nezklamal mě. Příběh měl spád a rychle se mi četl. Musím přiznat, že jsem neodhalila viníka dříve než na to přišel Kett. Ale bylo to na jedné straně děsivé a na druhé neuvěřitelné. Ale co ten konec? Potřebuji další díl.

29.11.2022 5 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Tak tohle pro mě byla naprostá bomba. Měla jsem lehčí obavy, protože poslední kniha co jsem od autora četla nebyla úplně ono. Ale tento příběh, to byla paráda, mělo to rychlý posun v ději, akci, napětí. Možná lehce pomalý rozjezd, ale po pár kapitolách to bylo úžasné, musela jsem číst dál a dál. Něco jsem odhadla a někde jsem byla mimo. Ale závěr famózní.

16.08.2022 5 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Očekávala jsem více. Víc toho, že mě příběh chytne a nepustí, ale nestalo se. Hlavní hrdinka mi byla nepříjemná až do poloviny knihy. Nějak příběhu chyběla "šťáva a náboj". Druhá polovina byla lepší. Příběh plný bolesti z trošku jiného pohledu. Jsem ráda za ten konec, i když se autorce podařilo mě vylekat vyloženě pár stránek před koncem.
Příběh byl hezký a četl se dobře, ale něco tomu chybělo.

23.07.2022 3 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Hezký a plynulý romantický příběh, který mě chytil za srdce a nepustil. Willa a Izzy jsem si oblíbila a jsem ráda, že příběh nakonec dopadl tak jak dopadl. Autorka píše tak lehce a jemně, že jsem knihu přečetla cca za den.

07.07.2022 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

U této knihy musím začít od konce, protože byl naprosto famózní. Od takové cca 350 strany to byla jedna velká jízda a já si ji užívala. I když jsem lehce tušila, kdo je ten zlý mezi dobrými, ale to nevadilo. Na konci všechno vysvětleno, i když pro mě stále lehce otevřený úplný konec. Celkový dojem z příběhu byl suprový a tento díl byl lepší než druhý. Začátek měl na mě jen trošku pomalejší rozjezd.

17.06.2022 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Čekala jsem malinko více a ne až tak sladké čtení i když s kapkou smutku a trápení. Po sérii BAM jsem myslela, že tento příběh bude lepší, že mě více chytí za srdce. Bylo to moc hezké a příjemné, lehké čtení, ale bylo to moc sladké tentokrát. I přes tento detail dávám stejně 5* protože se příběh i tak četl úžasně.

08.06.2022 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Moc hezky se mi příběh četl. Autorku a styl jejího paní mám ráda, takže jsem si čtení užívala. Není to nic náročného a něco nečekaného, ale stejně se příběh čte moc hezky. Samozřejmě je jasné, jak to dopadne, ale proč si neužít hezkou romantiku a jen tak snít spolu s Katy a Richardem.

02.04.2022 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Moc hezké čtení. Příběh je úžasný tak jako každý ze série.

05.02.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Znáte ten pocit,když knihu chcete co nejdříve dočíst,protože je tak skvělá a na druhou stranu nechcete aby ta krása skončila? Tak tohle jsem zažívala po celý příběh,musela jsem číst, protože to nešlo jinak,ale přála jsem si,aby mi stránky v knize tak rychle neutíkaly pod očima. Smála jsem se, brečela jsem. Dokonalost.

25.01.2022 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Příběh Maddoxe se mi líbil. Není to nic náročného,ale je to moc příjemné a romantické počtení. Autorka píše tak že se kniha čte sama. Zasmála jsem se a jako romantická duše jsem měla i slzy v očích. Určitě přečtu i další ze série.

26.12.2021 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Tak tohle byla naprostá paráda. Knihu jsem zhltla během dvou dnů a suprově jsem se bavila. Užívala jsem si rychlé a urýpané dialogy mezi hlavními postavami, zasmála jsem se a i jsem skoro brečela. Úžasná kniha.

03.11.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Hezký romantický příběh. Zasmála jsem se i jsem měla slzy v očích. Super.

04.07.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Tohle nevyšlo, co je to za styl psaní?.. Pomalu jak smsky. Žádná přímá řeč, všechno ve zkratkách. Honem rychle. Velké zklamání.

12.06.2021 1 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Krása, super, paráda. Autorka nikdy nezklame. Umí krásně a moc příjemně psát až to hladí po duši i na srdci. Kniha plná emocí a lásky a tak bravurně popsané a procítěné, že mi i slza ukápla. Jedním slovem nádhera.

03.03.2021 5 z 5