terijans terijans komentáře u knih

Probudím se na Šibuji Probudím se na Šibuji Anna Cima

Nejvíce se mi líbil vložený překlad Milenců, jinak pořádně nevím, co si o knize myslet. Chvilku jsem si říkala, jak je to skvělé čtení na 5 hvězdiček, v zápětí jsem měla dojem, že čtu něco úplně jiného. Nicméně, zaujal mě zápal hlavní hrdinky pro věc.

17.05.2019 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Místy velmi čtivé, ale některé části hrozně nudné...

11.01.2020 2 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Na knihu jsem slyšela ódy, autorka je mi sympatická, ale bohužel jsem nedočetla, nebavilo mě to vůbec. Téma samotné je ovšem velmi zajímavé.

27.04.2018

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Souhlasím s některými zdejšími komentáři, přesto moc zajímavá a poutavá kniha, která mě chytla za srdce.

31.12.2018 4 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Pan Karika je určitě skvělý autor, ale Tma mě teda příliš neoslovila, škoda.

16.01.2020 2 z 5

Připomnělo mi to skvělý první díl, tento byl taky skvělý. Opět jsem se několikrát zasmála nahlas!

19.10.2018 5 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Tuto knihu můžu číst pořád dokola!

20.06.2018 5 z 5

Sedm let v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále Sedm let v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále Obonete S. Ubam

Surové, drsné, čtivé.

05.03.2020 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Spíše zklamání, i když atmosféru to mělo dobrou, hlavně teda v první půlce knihy. Co mě štvalo bylo časté opakování jména hlavní hrdinky v textu v rámci kapitoly. Adrienne udělala, několik vět o nečem jiném a následovalo Adrienne věděla...

16.11.2019 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Výborná kniha, nápad na 2v1 hodnotím velmi kladně, první jsem četla Jáchyma a potom Veroniku.

11.04.2019 5 z 5

Darda Darda Irena Dousková

Moje pocity jsou rozporuplné, Hrdého Budžese miluju, Oněgin byl Rusák byl taky fajn, ale Darda se mi četla ze všeho nejhůře, a nebylo to kvůli pochmurnosti.

28.02.2019 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha mě nadchla, přestože nejsem fanouškem thrillerů, jen konec byl příliš strohý, přečteno za den.

24.10.2018 5 z 5

Autismus & Chardonnay Autismus & Chardonnay Martin Selner

Pana Selnera sleduji i na Twitteru, kde jsem se o knize vlastně dozvěděla. Je to kniha smutná, dojemná, veselá i hluboká, přečetla jsem za jeden den. Skvělý počin!

20.06.2018 4 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Asi nejlepší z Greenových knih.

30.05.2018 4 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Skvělá oddychovka, která vzala za srdce. Pěkná kniha.

02.05.2018 4 z 5

Všichni lžou Všichni lžou Seth Stephens-Davidowitz

Zajímavé poznatky, dobrý nápad a čtivě napsáno.

09.02.2020 4 z 5

Díky za každé nové ráno Díky za každé nové ráno Halina Pawlowská

Příjemná oddychovka.

16.09.2019 3 z 5

Biomanžel Biomanžel Michal Viewegh

Nepřijde mi to jako úplný průšvih, jak je hodnoceno níže. Ano, jsou lepší autorovy knihy, ale tady oceňuju upřímnost a otevřenost. Podruhé nepřečtu, ale jsem ráda, že jsem dočetla.

30.08.2019 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

První polovina se mi četla dobře s druhou už to bylo horší, hlavní postava mi nebyla vůbec sympatická, neurazilo ani nenadchlo.

13.04.2019 3 z 5

Trojdílné plavky Trojdílné plavky Martina Formanová

Souhlasím s komentářem níže, čte se dobře, neurazí, ale ani výrazně čtenáře nezasáhne.

14.03.2019 2 z 5