Tereza.Fait Tereza.Fait komentáře u knih

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Krasny! =)

14.05.2021 3 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Ale jo! Ja jsem spokojena. Nenarocne cteni, laska, sex a happy end.

11.05.2021 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

No... cetla jsem v originale a vazne nevim co napsat. Urcite doporucuju k precteni; sexu mi neprislo moc; opravdu je to trochu jina kavicka, nez psala Coleen doted, ale jsem docela spoko. :-)

16.04.2021 3 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Pribeh vazne skvely! Jen mam proste problem s ceskym prekladem, ta spisovna mluva mi tam vubec nesedi.

03.04.2021 4 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Ctu to v originale a zeru celou serii!! Skoda, ze neni preklad i dilu 0 a 0,5 o Jakeovi a Aby, taky byste to milovali, stejne tak doporucuju ty dalsi dily, je to bomba!!

27.02.2021 5 z 5

Zajatec noci Zajatec noci J. R. Ward (p)

Cetla jsem zatim jen v originale a jsem naprosto spokojena! Povidky patrici do sveta BDB jsem cetla vsechny a prirostly mi k srdci stejne jako knihy bratrstva. Sice jsou kratsi, ale ctive a rozhodne stoji za precteni :-)

26.09.2020 4 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

Layla a Harry jsou top :-D

08.09.2020 3 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Hmm... me to cteni nijak neurazilo, mam tyhle oddechovky rada. Cetla jsem v originalu a cetlo se to samo. Za me dobry :-)

08.09.2020 3 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Pribeh zase pekny, fakt se mi libil. Ale nektery dialogy? Nevim jestli je to prekladem, ale takhle se mezi sebou mlady lidi nebavi - Allie a Dawn hlavne, to mi prislo kolikrat jak rady od starsi tety.

20.05.2020 3 z 5

King King T. M. Frazier

Tenhle zanr je muj! Cetla jsem i druhy dil, bez toho to neslo. Chvilku jsem se bala ze nebude happy end, kvuli tomu ja ctu, ale nakonec jdu spat s usmevem. Miluju tu myslenku osudovosti, krasne se to cte a predstavuje. Doporucuju!!

22.03.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Pribeh me bavil. Doporucuji.

15.03.2020 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Doctu vsechno, co nacnu.. ale tohle me zklamalo. Ctu kvuli stastnym koncum, tohle pro me neni.

07.02.2020 1 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Dobre pokracovani, cetlo se dobre.

Divergence Divergence Veronica Roth

Zaujala me velmi, dobry namet a pekne napsane.

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Jak tu nekdo psal, vlastne jsem cetla podruhe jednu knizku. Ale na pribehu to nic nemeni, ten byl dobry.

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Ani nevim, proc se mi do tehle moc nechtelo.. pekny pribeh!

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Libila se, prectena na jeden zatah.

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Za me taky drobet slabsi. Sice jsem ji cetla v anglictine, ale vetsinou mi to na knihach nic neubira. Je ale mozny, ze dobry preklad udela hodne.

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Taky jedna ze zivota... hezky cteni.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

O zivote proste. Za me nadherny pribeh! Precteny ctyrikrat a ne naposled.

07.02.2020 5 z 5