Onlinesnílkařka

Lidické podvečery s hvězdami IILidické podvečery s hvězdami IITomáš Töpfer

Moc krásné kniha vzpomínek jak první tak druhý díl.A moc se těším na další díly . Všem doporučuji.

Cristiano Ronaldo - oficiální biografieCristiano Ronaldo - oficiální biografieGuillem Balague

Super kniha od tohoto autora opět a na 100% doporučuji. Jak o LEO Messim tak o CRISTIANU RONALDOVI. Dvě naprosté špičky ve fotbalové kopané. Zatím nejlepší kniha od tohoto autora o těchto hráčích přeložena u Nás.

Na vandru s Reflexem VI.Na vandru s Reflexem VI.Jan Zvelebil

Co dodat další zajímavý díl na vandru. Doporučuji :)

06.09.2021

Lidické podvečery s hvězdamiLidické podvečery s hvězdamiTomáš Töpfer

Nádherné vzpomínkové rozhovory slavných a úspěšných lidí v lidické sále. Doporučuji milé oddechové čtení k zamyšlení o životních příbězích a cestách.

04.09.2021

Messi: biografieMessi: biografieGuillem Balague

Pokud hledáte za mě nejlepší biografii zatím na české trhu je to rozhodně tato. Určitě doporučuji skvěle napsaná a plná informací i mimo hřiště o skvělém hráči jménem blecha Leovi Messim.

04.09.2021

Zápasy, které změnily můj život - Poločas první 1974-2004Zápasy, které změnily můj život - Poločas první 1974-2004Jaromír Bosák

Od pana Bosáka to bude jistě pěkná kniha. Jak taky jinak že :).Už se moc těším na druhý poločas a na další jeho upřímné a veselé historky :).Moc pěkná bohatá publikace chválím :).

04.07.2021

KulkaKulkaMary Louise Kelly

Čte se dobře. Není špatná ale dalo se z toho podle mě vymáčknout něco víc.

30.05.2021

Osudová setkání - 28 povídek vycházejících ze skutečných událostíOsudová setkání - 28 povídek vycházejících ze skutečných událostíkolektiv autorů

Co dodat...prostě život...někdy krutý...jindy veselý...jindy poučný....Dobře se tato kniha četla.

25.03.2021

Manželé odvedleManželé odvedleShari Lapena

Ani špatná ani né zas tak dobrá hold detektivka☺️

15.03.2021

Záchranná pouť: Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion milZáchranná pouť: Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion milPeter Zheutlin

Velmi zajímavé a smutné téma....Snad jen můžeme na dálku všem poděkovat. Kdo se o tuto problematiku zajímá a jakým ,způsobem či pomocí se jí snaží řešit a pomáhat a chránit tyto krásné bezbrané anděli. A zachrání alespoň, nějaký ten osud a život našich čtyřnohých přátel♥️.Těm patří Naše upřímná slova děkujeme❤️.

Bláža - Moje pravdaBláža - Moje pravdaMilan Macho

Kniha se mi líbí a hezky se to četlo ☺️.Panu Blažkovi děkuji za jeho pravdu či pohled... když to může člověk říci vlastními slovy a pohledem z toho jak to vidí co prožil a zažil pak jeto to jediné čemu se dá věřit...Za mě palec hore☺️⚽

Na vandru s Reflexem V.Na vandru s Reflexem V.Jan Zvelebil

Opět další pěkný díl knihy.Krásné a zajimavé příběhy :)

22.01.2021

Život v sedle - Autorizovaný příběh Josefa VániŽivot v sedle - Autorizovaný příběh Josefa VániPavel Kovář

Josef Váňa český superman ve světě koní(•‿•)Kniha je povedená a pěkně se čte(•‿•). Doporučuji.

23.04.2020

Průvodce lucidním sněnímPrůvodce lucidním sněnímThomas Peisel

Souhlasím zajímavá kniha(•‿•). Líbí se mi i nápad vést si svůj deník snů.
Naše sny nám vždy něco říkají nebo něco znamenají.Jen ještě vnitřně dobře poznat co a naučit se v nich číst(•‿•).To je asi to nejtěžší se naučit a poznat co to znamená co se mi zdálo.Co je to pro mě za význam tenhle živý sen?!Ale taky je to svět,kdy zavřete oči uklidní se mysl a můžete být kdekoli.Být čímkoli a s kým koliv si přejete být .Je to zkrátka doslovná svoboda a chvilkové odpoutání od každodenního realného světa.(•‿•). Takže všem přeji ty nejkrásnější pozitivní sny(•‿•).

22.04.2020

Fotbalové rarityFotbalové rarityVítězslav Šlechta

Krásné fotbalové vzpomínky a statistiky (•‿•). Doporučuji hlavně pro všechny fotbalové fandy a nadšence kopané.Jedine co chybělo této knize bylo nedostatečné množství fotek s těchto už pamatečních utkání a zajímavosti.Proto hodnotím 4*.

19.04.2020

Spartakus: Před námi bojSpartakus: Před námi bojJarmila Loukotková

Kniha se čte jedním dechem (•‿•).Že začátku jsem si musela také zvykat na styl psaní autorky. Ale pak jsem si zvykla a prožívala se Spartakem tento historický známí příběh (•‿•).Před čtením této knihy,jsem nic méně viděla i seriálové dílko. A i když mi je jasné že to není tak úplně podle skutečné události. Přesto u mě trochu víc vede vydařené seriálové provedení (•‿•).Ale tuto knihu,také doporučuji(•‿•).

12.04.2020

Na vandru s Reflexem IVNa vandru s Reflexem IVJan Zvelebil

Jako předešlé díly,je také táto kniha pěkně čtivá a zajímavá.Mohu jen doporučit (•‿•).

10.04.2020

Život bez nedělíŽivot bez nedělíOtakar Brůna

Fotbalová klasika (•‿•).Aneb zlaté staré vzpomínkové časy.⚽

31.03.2020

HrdinaHrdinaRhonda Byrne

Tato kniha Vám dodává odvahu zase najít nebo objevit Hrdinu ve Vás.Každý z Nás jim je a každý má své poslání jen každý z Nás ho musí najít sám a určit si svojí cestu.A nebát se bojovat za svoje sny!(✷‿✷)

10.03.2020

Na vandru s Reflexem III.Na vandru s Reflexem III.Jan Zvelebil

Pěkné zajímavé čtení opět (•‿•).Není nad zkušenosti◉‿◉

08.03.2020

Pep Guardiola - Mág moderního fotbaluPep Guardiola - Mág moderního fotbaluDaniel Martínez

Za mě 3*:-).Pep Guardiola je klidný muž s myslí fotbalového učitele, který se nezapomenutelně zapsal do síně těch nejlepších trenérů fotbalové špičky.Kouzelnik nevím ale odborník zelených trávníků a fotbalu určitě ano(•‿•)

08.02.2020

Moje dlouhé mlčeníMoje dlouhé mlčeníErika Bezdíčková

Stateční lidé.Nosí v sobě spousty odvahy a davají dalším lidem silu,odvahu, statečnost a poselství k tomu aby samy byly odvážní a stateční a tu silu a odvahu předávali dal.....

17.11.2019

Neymar: Můj příběhNeymar: Můj příběhMauro Beting

Neni to špatné.Libí se mi že je to bráno ze dvou pohledu.Neymara a jeho otce.3* dávám,proto že si myslím,že v knize mohlo být daleko více zážitku a příběhů ze života tohoto talentovaného hráče.

01.11.2019

Můj život v jeho tlapkách - Vyprávění o Tedovi a o tom, jak mě zachránilMůj život v jeho tlapkách - Vyprávění o Tedovi a o tom, jak mě zachránilWendy Hilling

Pěkna kniha o Psích společnicích pro lidi,kteří potřebují pomoc.Hezky se to čte.Doporučuji :) .

01.11.2019

Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**leDůmyslné umění, jak mít všechno u pr**leMark Manson

Ani špatné ani zas tak dobré jak sem od toho čekala.Proto jsem v hodnocení dala 3*.

05.10.2019

Na vandru s Reflexem II.Na vandru s Reflexem II.Jan Zvelebil

Stejne jako první díl super.Zajímavé pribehy.Dopurucuji.

05.10.2019

Kdybys mě teď vidělaKdybys mě teď vidělaCecelia Ahern

Krásný příběh:-) Neviditelní přátelé, kteří nás chrání.Krásná a uklidňující představa že je někdo s námi kdo nás chrání a pomáhá nám ve složitých chvílích i těch veselích našeho života:-).I já doufám a svým způsobem věřím že to tak je;-)

15.09.2019

Prožitek tajemstvíProžitek tajemstvíTimothy Freke

Tato kniha má něco do sebe.Je tam dost myšlenek,které jsou pravdivé a na které by jsme neměli zapomínat:Každý si neseme zranění a jizvy,které nám život uštědřil.Proto k sobě musíme být laskaví a vzájemně se chránit.

15.09.2019

Na vandru s Reflexem I.Na vandru s Reflexem I.Jan Zvelebil

Češi jsou opravdu všude :) .Krásne a zajímavé příběhy.Smutné i veselé velice poučné a užitečné rady na začatek.Na cestu za dobrodružstvím a zkušenostmi do života.Hold Život je život.... :)

05.09.2019

Zinedine Zidane: Dva životyZinedine Zidane: Dva životyPatrick Fort

Legenda ve fotbalové zemi. Hvězda fotbalových trávníku.Prostě Zizu :-)

05.08.2019