snílkařka snílkařka komentáře u knih

☰ menu

Černý rytíř Černý rytíř Rina Kent

Tento díl se mi líbil o trošku víc.Ale hvězdu jsem ubrala za vymýšlení až moc přehnaných postelovych scén..To autorka vždycky podle mě pokazí v každé své knize... Někdy je méně za mě více a nebo lepší napsané by to chtělo a to samé i ty konce někdy za mě až moc přehnané a nebo až moc přesladke a někdy konec rychlí najednou atd.Ale třeba je to jen překladem....jinak autorka z Red žánru umí určitě za mě zaujmout ale zkrátka nedostatky tam za mě jsou úplně tak dokonalý to není.

24.05.2024 4 z 5


Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Já bych to ohodnotila 3*. Mám po přečtení na to tento názor.Jako příběh a děj zajímavý i když mnohdy předvídatelný.Ale je to romance o dvou lidech tak co by nemělo být u tohohle žánru nepředvídatelné že :-). Jinak co se týká postav sympatický mi byl trošku víc Knox než Ava a to jen tím jak uvažoval a jak se choval.Až jsem v některých momentech podezřívala autorku jestly si nespletla a nebo jim vyměnili hlavním postavám identity.Pač někdy se mi zdalo že Knox jedná jako žena a Avi kolikrát jako muž a to kór u toho co se jí stálo.A jednu velkou hvězdu beru za ten za mě hrozný přeslazený konec...To podle mě tu knihu zkazilo ke konci ještě víc.. hezký konec ano ale tohle za mě až moc přehnaně sladké :-).

20.05.2024 3 z 5


Jeho královna Jeho královna Irena Piloušková

Jak už někdo napsal je to pro náctileté.Ale za mě to byl pěkný a zajímavý příběh ze života který se mnohým z nás stál hlavně co se týká tématu šikané a přátelství či rozpadlé rodiny a problémů v rodině...Kdy na jednu dospívají holku je toho na jednou moc.A poznává že čím je člověk starší nic není jednoduché... vztahy... přátelé či nepřátele...rodina a hlavně vyznat se sám v sobě a pochopit co je a není správné v našem životě.

08.05.2024 2 z 5


Naše vina Naše vina Mercedes Ron

Čekala jsem hodně dlouho než se na pulty knih dostane poslední díl této série.A když mi konečně přišla domů tak jsem jí pořád odkladala zkrátka nebyl čas a někdy ani nálada.Až po novém roce jsem si na ní vzpomněla...A i když jsem v knížce třetího dílů měla jsem tam nějaké ty výhrady zkrátka něco se mi tam nelíbilo...Asi nejvíc někdy to rozmazlené až dětinský tvrdohlavý chování Noah.Tak musím říct že ukončení téhle série a příběhu.Nicka a Noah se autorce povedl.Byl to zkrátka krásný příběh dvou lidí kteří si k sobě hledali a našli svojí cestu.

08.02.2024 4 z 5


Posílám to dál Posílám to dál Lucie Bílá

Krásně napsaná kniha od Lucie.

05.02.2024 4 z 5


Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Třetí díl mě tedy osobně dost zklamal tedy respektive autorka.Proto hodnotím jen dvěma hvězdami...čekala jsem od toho zkrátka víc a lepší děj první dva díly byly za mě dobré ale zkrátka tenhle na to jak jsem se na něj těšila dlouho zkrátka musím říct že za mě velké zklamání.

14.11.2023 3 z 5


Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Kniha o tomto tématu nebyla špatná ale dala se přeložit a nebo popsat ty příběhy či příhody lépe... Mě to mnohdy přišlo psané moc na přeskáčku že jsem si kolikrát říkala při čtení tak který příběh vlastně vypráví první...Jinak taky věřím že něco mezi nebem a zemí....nebo taky mezi Bohem a ďáblem může být a existuje...a u těhlech tématech je za mě vždy mít k tomu opatrnost a respektovat tyto světy.

30.10.2023 3 z 5


Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Čte se dobře zkrátka kniha odpočinková na které se nemusí nějak extra přemýšlet.Klasicka odechova romantická limonada až někdy moc na můj vkus přeslazena.Autorka píše čtivé a vtipně.Ale přesto mě děj ani kniha moc nezaujali četla jsem daleko lepší.Jedine co mě bavilo a co se autorce povedlo byl humor mezi partnery ta Jiskra tam jsem tam byla.A o to v romantických knihách jde.

11.07.2023 2 z 5


Tvoje vina Tvoje vina Mercedes Ron

Super... Těším se na pokračování doufám že to bude stát za to a autorka nás nezklame .

06.07.2023 4 z 5


Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Knihu jsem si koupila že zvědavosti.První co jsem samozřejmě viděla byl film který je za mě pecka tedy povedený...no uvidíme jak budou vypadat i další díly které díky úspěšnosti prvního dílů určitě přijdou.A kniha byla za mě také super trochu jiná v ději než film jak už to tak někdy u filmových předlohách bývá.Ale kostra děje zůstává...A za mě i kniha byla velice povedená takže také doporučuji už mám přečtený i druhý díl a teď jen čekat až výjde třetí abych věděla jak to autorka zakončí.

06.07.2023 4 z 5


Fotbalové devadesátky Fotbalové devadesátky Štěpán Filípek

Zpracování knihy a kniha samotná byla dobrá a proto 4* nic méně jednu* uberu jen za to že si myslím že by to šlo udělat ještě lépe a rozšířit u ní témata i rozhovory lidí...a zajímavých hostů.Ale taky za mě dost smutná a hnusná co se týká špíny a peněz a nechutných a zvrácených lidí kdo ničí tuto krásnou hru a celkový sport vůbec.A vidíme to bohužel jako fanoušci pořád a z toho je nám smutno... Že s čistého sportu pro radost a spravedlnost a hrdost ze spravedlivého vítězství...Se stala jen pračka na peníze pro ty kterým je ve škerý sport u....A chtějí jen své peníze a slávu.A není to jen ve sportu... Člověk je ten největší sobecký predátor na této planetě nikdy nemá dost...A Dobrý Člověk který to chce změnit musí plavat v lidské džungli jako taková ryba která se buď utopí a nebo přežije každodenní nápor vyčuranych sobeckých žraloků...A pořád věří a bojuje že Boží mlýny meloun pomalu ale jistě .

26.05.2023 4 z 5


Vždycky upřímná Jiřina Bohdalová Vždycky upřímná Jiřina Bohdalová Petr Macek

Hezký psaná oddechová knížka.Rodina a blízký přátelé a kolegové vzpomínají a vypravují své zážitky o Paní Bohdalové alias Naší milované Bohdalce.Jak jim vstoupila do života a mnohým i do srdíčka.Zkrátka pěkné a pohodové čtení pro Nás čtenáře.

05.05.2023 4 z 5


Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Reakce na komentář Taťjana 1737.S vaším komentářem v něčem částečně souhlasím.Ale jak jste i psala je to čistě autorčina Fantazie kterou musíme také respektovat.Mě například přišlo trochu přetažené za vlasy věk hlavních hrdinů knihy asi bych ho já osobně o trochu navýšila aby tam byly znát i ty zkušenosti a prožitky s bolesti a že života.Jinak mi kniha nepřišla špatná a i děj mě zaujal na tolik že jsem neváhala koupit si druhý díl a až výjde risknu i ten 3. Není to samozřejmě žádné mistrovské dílo ale když Vás většinou kniha zaujme ať už negativně či pozitivně vždy vás něčím oslavila jinak by jste nenapsali komentář a jen ohodnocení.A tím komentářem už kniha je vždy zajímavá a nějak zaujala tak k nám vlastně promluvila nějak .

16.04.2023 4 z 5


Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Uvidíme co přinese 3.dil.Druhy díl lecos už konečně odhalil ale stále je to otevřené takže těžko hodnotit komentářem.Snad jen že částečně už můžeme chápat v čem zamilovaná dvojce vyrůstala a vyrůstá a tak se i sem tam dají pochopit jejich myšlenkové překážky či bloky.Dva lidé kteří se nenávidí a soupeří spolu na tolik že jim nevadí že ničí i to nejcennější co mají či co měli.Jak říkám počkám si na 3.díl a fantazie paní spisovatelky Kent.

09.04.2023 4 z 5


Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Musí se člověk opravdu oprostit hodně od reality.A začíst se jen do světě Zvrhlého krále.Který za mě nebyl zas tak zvrhlý jen majetnický a dost tvrdohlavý a svými hláškami někdy dost na zabití ale pokud jako hlavní postava knížky Elsa jste do něj zamilovaný a zakoukaný přijde vám to místy i roztomilé a sexy a nebo mu zkrátka někdy toužíte dát lekci a srazit ten jeho namyšlený výraz z tváře.A to doufám že se jí tedy autorce podaří ve 2 díle.Jinak si nemyslím že by byl hlavní hrdina zatím tak zlý.Má tajemství...je zamilovaný tudíž i dost žárlivý když si někdo všímá nebo ubližuje osobě kterou má rád a kterou chce zkrátka chránit a někdy až tak moc že z toho vyjde někdy jako otravný blbec...Ale ve válce a lásce je vždycky všechno dovoleno pokud se tedy oba mají upřímně rádi a touží po sobě.Pokud to je jen jednostranná láska už to není to pravé a tam je velký vykřičník stop!A tam bych dala za pravdu těm co říkají to je psychopat...Ale naštěstí hodnotíme jen knihu a autorku beru taky z rezervou pač je to cizinka a v rámci kultůry a mentality to mají zkrátka trochu jinak v něčem než mi Češi.Asi jako kdyby byla přeložena naše autorka do jejich jazyka.Taky by se líbila ale pro nějaké čtenáře jistě také s otazníkem a pohoršené i s vykřičníkem.Druhý díl si určitě přečtu snad autorka moc nezklame nebo tedy český překlad.
.

12.03.2023 4 z 5


Sí, vole! Sí, vole! Pavel Liška

Pěkná knížka.Hezky zpracovaná.Mám i audio knihu takže spokojenost.A kluci umí pobavit při cestách i upřímně zaujmout svýma historkama...zážitkama a příběhy.Zkratka knihu chválím za 5*.

12.03.2023 5 z 5


Ženy jsou šílené, muži jsou zabedněnci Ženy jsou šílené, muži jsou zabedněnci Howard J. Morris

Souhlasím s Lady Lili.Místy vtipně napsaná kniha.Ale jinak nic nového co bychom nevěděli.A to že Muži jsou občas tupý a Ženy občas šílené ;⁠-⁠).

15.02.2023 2 z 5


S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Autorka má vždy zajímavou osu příběhů.Převlada v nich náboj a humor mezi dvojici.Ale co mě na tom vadí je vždy to že kostru příběhu a ten srandovní náboj mezi dvojicí vždy až moc protahuje ve svých knížkách což je vidět i na počtu stránek které jsou mnohdy o ničem a v knize by nemuseli vůbec být.A pak po zdlouhavém protahování je hned rychle useknutý konec a je z toho taková limonáda až je to na to až příliš sladká než aby to byla v reálném životě pravda.Hold dávám jen 3*jako dobré ale fakt autorce za mě chybí větší promýšlení a děj jejich knih a příběhů zkrátka námět dobrý ale zpracování pokulhává alspoň pokud můžu říct názor za sebe jako českou čtenářku.

14.02.2023 3 z 5


Můj život mezi slzami a smíchem Můj život mezi slzami a smíchem Jiřina Bohdalová

Kniha se pěkně četla.Paní Bohdalovou jako herečku a umělkyni v tomto oboru ať už filmovém nebo divadelním tak i jako skvělou komičku či v dramatických rolí zkrátka ve všech rolí je skvělé. A mám jí ráda.Je to paní Herečka a spoutá jejich kolegů jak sama píše a kteří už bohužel nejsou mezi námi ale jsou tu po nich jejich herecká díla na které každý z nás do dnes s úctou a rád vzpomínám byly to pani a paní herci.. herečky.Jmenovat je v tomto komentáři ale nebudu vše je v této knize.A musím říct že dcera Simona Stašová je úžasná herečka také.Jako její maminka.Mají to hold holky dané do vínku v rodině.

13.02.2023 4 z 5


Opravdové zločiny 2 Opravdové zločiny 2 Lucie Bechynková

I druhý díl se za mě povedl.A moc zajímavé a pěkně rozhovory na konci knihy.

07.02.2023 4 z 5