snílkařka snílkařka komentáře u knih

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Příběh je to silný.Jako každý příběh podle skutečných událostí a zájmena když se to týká v období války ať už před nebo během války či po válce zasáhlo to spoustu osudů a tím i vzniklo spoustu příběhů.Jako paní Věry a Nadi Mělkinovych.Ale souhlasím s komentářem pana Pauluse.1987. Také dávám 3* a já osobně spíše za styl psaní této knihy který se mi zkrátka moc nelíbil.

13.06.2018 3 z 5

Nebezpečný seznam Nebezpečný seznam Jan Picek

Za mě 40%. za humornou zahadu.Ale můj šálek kávy to není.

05.06.2018 2 z 5

Znovu a jinak Znovu a jinak Diana Keaton

Krásně napsaná kniha! Vzala me za srdicko a i malá slzička ukapla.Dekuji Dian Keatnove alias Hallove za tuto vydanou knihu.A vřele doporučuji.

05.06.2018 5 z 5

Góly nepadají náhodou Góly nepadají náhodou Ferran Soriano

Zajímavá kniha o Barcelona v letech 2003 až 2008.Je to taková příručka neboli rádce.Jak můžete vést a uvažovat a rozhodovat ve fotbalovém managementu a vedením klubu.Rady jak uvažovat v řízení velkých či malích podnicích či firem. Zajímavosti z klubu FC Barcelona ohledně hráčů, smluv, manažerů, trenérů atd...

12.05.2018 4 z 5

Klidné vedení Klidné vedení Carlo Ancelotti

Pan Carlo Ancelotti.Co k němu dodat?Snad jen zas top trenér a spravný chlap.S čistým a profesionalnim srdcem k fotbalu,hracum a lidem.Na nic si nehraje a z jeho rad a upřímnosti a klidné rozvahy si právem ziskavá respekt lidi ve svem okolí ať uz fotbalovėm nebo soukromém.

02.04.2018 4 z 5

Zločiny za časů c. k. monarchie Zločiny za časů c. k. monarchie Vladimír Šindelář

Z této knihy Vás bude tak trochu i mrazit:-). Příběhy podle skutečných událostí jsou vždy silné.A jelikož se to stalo už před více jak sto léty přijdou Vám nějaké ty případy tak trochu asi tragikomické ale z větší části z nich jsem měla husí kůži.Takže vřele doporučuji.

Nemůžete za to vy, ale on Nemůžete za to vy, ale on Georgia Witkin

Není špatná.Kazdopadne trochu povzbudí i se při ní zasmějete.

23.03.2018 3 z 5

Tarot od A do Z Tarot od A do Z Sarah Bartlett

Krásná a přehledná kniha o tarotu.

Láska a nenávist v La Lize Láska a nenávist v La Lize Sid Lowe

Skvěle napsaná kniha o la lize.Dva hlavni kluby ve Španělsku.Real Madrid a FC Barcelona věčná rivalita mezi kluby a hráči.Kdyz se střetnou tyto dva týmy spolu je to ta nejlepší fotbalová podívaná,která se nám může nabídnout.Ale i tato dobre napsana kniha nám ukazuje i stinou stránku téhle krásné hry.Politika a peníze moc ukázat kdo je tady lepší.A jak to tak bývá není to vždy fair play!

Velký skok Velký skok Suzy Greaves

Tato kniha Vám opravdu otevře oči a dokáže povzbudit a nakopnout k akci! Ale chce to zatraceně dost velké odvahy a síly.Do začátku alspon trochu pevné základy k tomu aby jste mohli uskutečnit Váš velký skok!!Hlavní je zde i Víra, jak v sebe tak i ve svůj sen......Je to dlouhý proces změny ale šance za Váš boj za změnu je tady pořád a pokud se k Vám přidá i ta malá kapička štěstí máte na půl vyhráno!!Nevzdávat se to je poselství této knihy!!Doporučuji.
ps: opravdu jí dočtěte až do konce dejte jí šanci pač tak trochu Vás může svými slovy v knize děsit ale i štvát jak je někdy blízko pravdě!

24.09.2017 4 z 5

Oddanost Oddanost Didier Drogba

Pěkné čtení. Název knihy naprosto odpovídá co najdete v knize. Oddanost ,tak Didier Drogba popisuje svůj životní příběh od dětství až po slávu fotbalového jména Drogba. Jeho oddanost a láska i respekt k rodině a ke své zemi. V klubech kde hrál ke spoluhráčům a trenérům, které za svojí karieru fotbalisty potkal.Charitativním organizacím, kterým pomáhá atd....

23.09.2017 4 z 5

Přítel s dlouhýma ušima Přítel s dlouhýma ušima Mark Reed Levin

Pes není jen zvíře je to zkrátka člen naší rodiny od chvíle kdy přejde poprvé přes náš práh. A v našich srdcích zůstává navždy je to náš věrný přítel.

Přelétavé známosti Přelétavé známosti Emlyn Rees

Nesouhlasím, není to úplně ztráta času a co můžu říct určitě Vás tato kniha pobaví s pohledu jak to vidí muž a jak žena se přeci každý rad zasměje a když se vždycky na konci dohodneme na kompromisu je konec super.....

Hoď kamenem, kdož jsi bez viny Hoď kamenem, kdož jsi bez viny Vladimír Kroupa

Dobrá kniha, nic víc psát nebudu, za to mluví název této knihy:
Hoď kamenem, kdož jsi bez viny.

Doživotí Doživotí Luboš Xaver Veselý

Zajímavá kniha z výslechu odsouzených vězňů na doživotí!! V této knize dává autor Luboš Xaver Veselý prostor odsouzeným na zodpovězení otázky proč jste to udělal a co se Vám honilo hlavou atd....

01.09.2017 5 z 5

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Pěkný a dojemný příběh, který se vrací do minulosti za nešťastnou láskou a do přítomnosti alspon naposledy si jí po letech připomenout na této cestě poprosila svojí oblíbenou kadeřnici, aby ji odvezla do Texasu na pohřeb.Ženy tedy čeká velmi dlouhá cesta. Sledujeme tedy dva odlišné příběhy z pohledu těchto dvou žen a odlišné vnímaní po letech na rasistické vztahy.

Užitečné pohlaví Užitečné pohlaví Radim Uzel

Ano tato kniha Vás určitě pobaví a určitě se něco dozvíte.

Viagrové deníky Viagrové deníky Barbara Rose Brooker

vtipná a zajímavá kniha. Věk je jen číslo Anny je 65 no a co cítí se pořad skvěle a život si chce pořad užívat. Řekla bych že má tak trochu chvílema elán Bridgit Jonesové.

Vyhnanci II - akce Kulak Vyhnanci II - akce Kulak Miloslav Růžička

Nemám slov dost dobrá a zajímavá kniha určitě doporučuji!

Vyhnanci - akce Kulak Vyhnanci - akce Kulak Miloslav Růžička

Nemám slov dost dobrá a zajímavá kniha určitě doporučuji!