snílkařka snílkařka komentáře u knih

100 osobností světového fotbalu 100 osobností světového fotbalu Jan Švéd

Legendy, které v této krásné hře něco dokázali.

01.09.2017 4 z 5

Petr Čech Petr Čech Petr Čermák

Kniha není nejhorší nic méně nic proti autorovi, který si udělal tu práci a hledal informace a články o našem Big Petrovi a doplnil to krásnými obrázky. Ale přece jen se těším až Petr Čech udělá svojí vlastní autobiografii.

01.09.2017 3 z 5

Plavat se žraloky Plavat se žraloky Claire Bidwell Smith

Je to pěkný a smutný příběh, který nám na konci knihy ukazuje jak je důležité najít znovu sama sebe a najít cestu znovu k porozumění se svým otcem a splnit mu přání pátrat po jeho minulosti......

01.09.2017 3 z 5

Victoria & David Beckhamovi Victoria & David Beckhamovi Andrew Morton

Už je to pěkných pár let zpátky kdy jsem jí četla. Ale přesto bych Vám jí doporučila je tam spousta zajímavostí o tomto manželském páru od jejich seznámení na fotbalovém zápase Manchestru unid. Až poslavný kolotoč medii a vzniku reklamní značky Victoria a David Beckhamovi aneb Posh a Becks"

01.09.2017 4 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

jojo sladká a humorná oddechovka. souhlasím dobrá limča

17.02.2017 3 z 5

Já jsem Zlatan Ibrahimović Já jsem Zlatan Ibrahimović David Lagercrantz

Frajer Zlatan se s tím nemaže. Bez obalu Vám řekne co si myslí!! Je prostě svůj na nic si nehraje. Snad jen někdy, když se snaží dokázat jak moc mu je to všechno volný.

12.02.2017 4 z 5

Přes čáru Přes čáru Luis Suárez

Kniha se četla sama! Já Luise Suáreze nikdy moc nemusela ale potom co jsem si přečetla knihu od Stevena Gerrarda ,který je můj oblíbenec mezi fotbalisty hlavně co se týká přístupu k fotbalu.No zkrátka se dá říct že mě Steven Gerrad donutil koupit knížku o Luisi Suárezovi. A výsledek tato kniha nemá chybu a myslím že i na Luise jsem změnila názor!!

10.02.2017 5 z 5

Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Jan Palička

Prostě náš Pavel Horváth.doporučuji

10.02.2017 5 z 5

Můj příběh Můj příběh Alex Ferguson

Top trenér!!Legenda!!

10.02.2017 4 z 5

Cena mého života Cena mého života Tina Okpara

Je to síla!!!Není možné že je to podle skutečné události a jestli ano. Obdivuji hlavní hrdinku že dokázala takové ponižující peklo přežít ve zdraví a ještě o tom napsat knihu a to jestě klobouk dolu v tomto věku.

10.02.2017 4 z 5

Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Marie-Laure Picat

Život nám občas nachystá nepochopitelné plány. U kterých si říkáme proč právě Já nebo proč právě ted ?Otázka na kterou, mnohdy neznáme odpověd a musíme tedy jen doufat, že to i bez nás naši milovaní zvládnou.

10.02.2017 3 z 5

Schody do nebe Schody do nebe Lorna Byrne

Krásné a dojemné zkrátka tu nejsme sami na těžké i veselé chvíle v našem životě!!!

09.02.2017 4 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Nemám slov. Každý si musí udělat na tuto knihu názor ale za mě rozhodně palec nahoru.

09.02.2017 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Souhlasím jako oddechová kniha dobrý .Pokračování jsem ještě nečetla ale co se týká filmové verze myslím že je zajímavější.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Pěkný příběh.Doporučuji

09.02.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Viděla jsem film a hned jsem letěla pro knihu. A jak to dopadlo. Film je naprosto krásný. A kniha nelze říci než to samé.Nic méně doporučuji nejprve přečíst a pak kouknout na film nebudete zklamaní. Něco je lepší v knížce a zas to co chybí v knize najdete na filmovém plátně např: radost z čmeláčích punčocháčů a Willuv humor a Luisina střeštěnost..

09.02.2017 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Docela jsem se na ní těšila. Jak to vidí asi pan tajemný Grey?? Po přečtení!! Vážně to psala E. L. James tak to ani nemusela nechám si to raději v paměti od roztomile ANNY. Podle mě nejslabší kniha řady

09.02.2017 2 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Konec dobrý všechno dobré. A už žádný výprask to Fakt zabolí! A opět vyhráli hvězdy a květiny sláva!!!!!!

09.02.2017 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Červená knihovna v moderním stylu Má to své kouzlo proto je také tak oblíbená mezi námi ženami a tak se pánové diví co že nás to tak chytlo. Ale zatím co mi přečteme celou knížku odvážní pánové, kteří se nechají ukecat od svých drahých poloviček nebo spíše jsou donuceni svojí zvědavostí mají přečteno jen to co by zajímalo také Christiana Grey.........co to asi je že...........víc kniha Grey podle mě nejslabší z této serie

09.02.2017 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Klasická červená knihovna. On je bohatý, tajemný a samozřejmě neuvěřitelně sexy. Ona je krásná ,naivní ,nezkušená ale chytrá. Ohodnotila bych to 3 hvězdami. Film byl podle mě hezčí
než kniha.