Já jsem Zlatan Ibrahimović

Vzrušující pohled do zákulisí špičkového fotbalu. Ibrahimović vypráví o době, kterou strávil v dorosteneckém týmu Malmö FF, a o tatíncích z lepší části města, kteří se ho z něj snažili vystrnadit. Dozvíme se všechno o konfliktech v Ajaxu, prodeji do Juventusu, úspěších v Itálii i skandálu, který mu málem zničil kariéru. Poví nám o výhrách s Interem Milán, o Mourinhovi, o svých nejslavnějších gólech. Vypráví o Heleně, dětech a svém životě mimo hřiště. A vůbec poprvé se dozvíme celou pravdu o tom, co se ve skutečnosti stalo mezi ním a Pepem Guardiolou v Barceloně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/208000/ja-jsem-zlatan-ibrahimovi-adn-208000.jpg 4.5148
Literatura faktu, Sport
Vydáno · Host

Kniha Já jsem Zlatan Ibrahimović

Dotcom

Výborne napísané a okrem toho Zlatan je bohužiaľ opomínaný medzi najlepšími futbalistami sveta. Len prosím autora, preboha - drž sa, Ševče, kopyta! - a už žiadne Milenium!!!

EricNor

Zlatan bud nechape nebo se divi. Pak se nastve, praskne dvermi a dotceny nechape a divi se. "Nejsem arogantni, jsem jen extremne sebevedomy". Knihu jsem poridil, po sledovani par rozhovoru na youtube. Ze Zlatana tam delaji druheho Chucka Norrise. Pod videi je spousta dobrych hlasek. Ale ten zivitopis me vazne bavil a potvrzuje i muj nazor, ze potrebujete v tymu hrace, ktery chce vyhravat. A to je presne Zlatan. Muzete mit jedenact super fotbalistu, ale kdyz nechteji vyhravat az na dren svoji duse, tak vam jsou k nicemu - mam na mysli konkretne Arsenal. Nekdy mam pocit, ze se moc chlubi, ale stejne se jedna o fascinujici pribeh. Nakonec je potreba rict jednu vec: Chtel bych byt Zlatan!!

tlllk
21.12.2018

K objektívnemu životopisu to má ďaleko, druhá strana tu nedostáva priestor, ale i tak sa to číta celkom dobre, svojimi opismi spoluhráčov Vám dáva pocit súnáležitosti so všetkými tými hviezdami, a aj keď slnko vychádza len preto že mu to Zlatan dovolí, jeho prínos futbalu by sa dal len ťažko poprieť.

freestyla
12.12.2018

"Jak si dokážete u všech vynutit takový respekt?"
"Respekt si nevynucujete. Respekt si získáváte," odpověděl Capello novináři.

"Můžete dostat chlapce z Rosengardu, ale Rosengard z chlapce nikdy nedostanete."

Bolomsson
27.11.2018

Velice povedená kniha ze sportovního prostředí. Zlatan byl vždycky svůj a ať už jste jeho fanouškem či nikoli, tak je ve fotbalovém světě, i přes svou velice kontroverzní a nevyzpytatelnou povahu, neskutečným pojmem. Dá se říci, že kam přišel, tam slavil úspěch, teda...až na tu jeho osobní nepovedenou štaci v Barceloně, ale jinak před jeho fotbalovou kariérou člověk musí skutečně smeknout a přiznám se, že být trenérem a mít Ibru v týmu, tak rozhodně do svého realizačního týmu přibírám o psychologa navíc:-), protože ukočírovat Ibru asi není vždycky jednoduché:-)...své o tom ví i jeden z nejlepších trenérů světa Guardiola:-). Ale jinak super odpočinkové čtení, bavil jsem se a Ibrakadabra je prostě démon:-).

Vesmich
12.08.2018

Styl, kterým je kniha napsaná, mě uchvátil. Zlatan by těžko mohl sepisovat knihy a někdo, kdo by si na jeho jménu potřeboval udělat to svoje, by mohl čtenáře otrávit nějakými oslavnými řečmi. Takto je to reprezentativní vhled do života kluka, kterému fotbal pomůže ke slávě, penězům a všemu, co si kdy přál. Zrovna na tomto příběhu je vidět, proč je to taková pohádková hra pro děti ulice.

kilometr
04.07.2018

I když jsem nikdy nebyl velkým fanouškem "IBRY",tak se mi tato kniha velmi líbila.Příjemné "oddychové" čtení.80%.

Rudol.n
27.06.2018

Zajímavé čtení . Zákulisí přestupů . Doporučuji .

TIP: Máte rádi Databázi knih?

sportovci

Autoři knihy