Chci jen dítě

Málokdo si může být vzájemně tak vzdálen, jako vědkyně v oboru jaderné fyziky a fotbalista, který má místo mozku biceps...Nebo je to jinak?? v romantickém příběhu poznáváme Jane, pohlednou, úspěšnou, vysoce inteligentní profesorku fyziky, která je ve svých čtyřiatřiceti poněkud osamělá, biologické hodiny jí tikají a zoufale touží po dítěti, leč žádný potenciální otec není na obzoru. Je totiž přesvědčena, že kdyby zplodila dítě s někým podobně inteligentním ze svého okolí, bylo by nešťastné, neboť sama zažila v dětsví ústrky pro svou "jinakost". Chce tedy dítě s někým intelektuálně spíše bezbranným. Fotbalista Cal vypadá, že by její představy mohl splňovat, tak Jane svolí k riskantní šarádě, představí se mu jako prostitutka a zařídí, aby "placený výkon" dosáhl účelu, pro nějž jej podstupuje. Víc od Cala nechce... Leč nic není tak jednoduché, jak se zdá,- ba ani zdánlivě "jednoduchý" fotbalista......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20019/chci-jen-dite-20019.jpg 4.4234

IvčaH76

Skvělá

AliceTief
02.12.2020

Pěkná oddechovka, nešlo se odpoutat a dost jsem se pobavila!!!

xena2711
28.10.2020

Vtipná a romantická oddychovka. Po všech thrillerech naprosto splnila úkol. Dokonalé hádky mezi Calem a Jane:-) Určitě stojí za přečtení.

Siegrid
16.10.2020

Na pobavení to jde. Hlavní hrdinka měla zjevně jiné představy než jí život naservíroval:-). Mnohdy je to humorné, místy mě chování hlavních postav přišlo umanutné a prazvláštní. Na odreagování to svůj účel splnilo.

LucyBooks
15.10.2020

Věděla jsem do čeho jdu, alespoň jsem si to myslela, ale knížka mě mile překvapila. Měla v sobě něco víc než jen pouhý sladký příběh bez nějakého vážnějšího tématu.
Líbily se mi určité pasáže plné pošťuchování, stejně jako pasáže smutných vzpomínek.
Jen je škoda, že mě knížka úplně tak moc nelákala, protože jsem ji četla od začátku října, možná na ni jen nebyl pořádně čas, abych se jí věnovala. Postavy byly sympatické. Obálka mi přijde vyloženě sladká. Zkrátka, ač možná chvílemi naivní příběh, tak na odreagování je povedený. Doporučuji.

janqa410
07.10.2020

(+ SPOILER) Velice milé dílko. Z počátku jsem si říkala, co to asi bude, ale jakmile jsem se seznámila s Jane a Calvinem, hned jsem věděla, že jejich příběh mě pobaví. Líbily se mi jejich slovní přestřelky, ikdyž na sebe dokázali být teda pěkně hnusní. Ale ono se říká, že od lásky k nenávisti je to jen krůček, a zřejmě to funguje i v opačném směru. Rozuměla jsem Jane ve všem, tedy kromě jejího zápalu pro fyziku, ale její postoje i reakce mě byly velmi blízké, sama jsem typ, co se nedá jen tak zastrašit a umí a především se nebojí oponovat a jen tak se nedá. A tim si mě Jane opravdu získala a moc jsem fandila nejen jí, ale i jejímu vztahu s hulvátským, ale vlastně správným chlapem Calem. Jejich vztah byl od počátku a téměř celou dobu spíš setkáním oleje s vodou a já už se obávala, jestli to alespoň jeden z nich ve zdraví přežije, ale nakonec to zvládli a i přes komplikace, nakonec Jane nedostala jen své vysněné miminko, ale i milujícího manžela, který je zbožňoval.

Zomy
19.07.2020

Tohle je příjemná (i když trošku naivní a trošku přehnaně sentimentální) odpočinková četba.

Úvod je možná trochu moc rozvleklý, svatba zase hodně rychlá, a tak pořád dokola, nahoru a dolů. Ale jejich hádky jsou perfektní, naprosto reálné a je vidět, že se na nich autorka úžasně vyřádila.

Chvílemi je to opravdu vtipné, k odpočinku jako dělané.

veronika9761
08.06.2020

Chvilema uveritelna, ale casteji neuveritelne naivní kousek. Jednohubka na destivy odpoledne.