Chci jen dítě

Málokdo si může být vzájemně tak vzdálen, jako vědkyně v oboru jaderné fyziky a fotbalista, který má místo mozku biceps...Nebo je to jinak?? v romantickém příběhu poznáváme Jane, pohlednou, úspěšnou, vysoce inteligentní profesorku fyziky, která je ve svých čtyřiatřiceti poněkud osamělá, biologické hodiny jí tikají a zoufale touží po dítěti, leč žádný potenciální otec není na obzoru. Je totiž přesvědčena, že kdyby zplodila dítě s někým podobně inteligentním ze svého okolí, bylo by nešťastné, neboť sama zažila v dětsví ústrky pro svou "jinakost". Chce tedy dítě s někým intelektuálně spíše bezbranným. Fotbalista Cal vypadá, že by její představy mohl splňovat, tak Jane svolí k riskantní šarádě, představí se mu jako prostitutka a zařídí, aby "placený výkon" dosáhl účelu, pro nějž jej podstupuje. Víc od Cala nechce... Leč nic není tak jednoduché, jak se zdá,- ba ani zdánlivě "jednoduchý" fotbalista......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20019/big_chci-jen-dite-OqA-20019.jpg 4.4255

Chicago Stars 3.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Nobody’s baby but mine, 1997

Kniha Chci jen dítě

Ana72154

Začátek nic moc, poté se to rozjelo a nemohla jsem přestat číst. Cal by si za některé výstupy zasloužil dostat jednu mezi oči.

allyska
22.05.2021

Moc pěkná knížka. Nejvíc se mi líbilo, jak se Jane Cala nebála a uměla se mu perfektně postavit při jeho výbuších vzteku.

Aranel15
03.04.2021

Na začátku mi trochu chyběl popis, jak se usedlá Jane měnila v ženu, po které by mohl Cal toužit, prostřední část knihy byla naopak moc rozvláčná, ale závěr už je prostě love story, která nenechá jedno oko suché.

Ennny
14.03.2021

Wow ,tak to se mi líbilo :)

IvčaH76
26.01.2021

Skvělá

AliceTief
02.12.2020

Pěkná oddechovka, nešlo se odpoutat a dost jsem se pobavila!!!

xena2711
28.10.2020

Vtipná a romantická oddychovka. Po všech thrillerech naprosto splnila úkol. Dokonalé hádky mezi Calem a Jane:-) Určitě stojí za přečtení.

Siegrid
16.10.2020

Na pobavení to jde. Hlavní hrdinka měla zjevně jiné představy než jí život naservíroval:-). Mnohdy je to humorné, místy mě chování hlavních postav přišlo umanutné a prazvláštní. Na odreagování to svůj účel splnilo.