Chci jen dítě

Chci jen dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20019/bmid_chci-jen-dite-OqA-20019.jpg 4 284 78

Chicago Stars série

Málokdo si může být vzájemně tak vzdálen, jako vědkyně v oboru jaderné fyziky a fotbalista, který má místo mozku biceps...Nebo je to jinak?? v romantickém příběhu poznáváme Jane, pohlednou, úspěšnou, vysoce inteligentní profesorku fyziky, která je ve svých čtyřiatřiceti poněkud osamělá, biologické hodiny jí tikají a zoufale touží po dítěti, leč žádný potenciální otec není na obzoru. Je totiž přesvědčena, že kdyby zplodila dítě s někým podobně inteligentním ze svého okolí, bylo by nešťastné, neboť sama zažila v dětsví ústrky pro svou "jinakost". Chce tedy dítě s někým intelektuálně spíše bezbranným. Fotbalista Cal vypadá, že by její představy mohl splňovat, tak Jane svolí k riskantní šarádě, představí se mu jako prostitutka a zařídí, aby "placený výkon" dosáhl účelu, pro nějž jej podstupuje. Víc od Cala nechce... Leč nic není tak jednoduché, jak se zdá,- ba ani zdánlivě "jednoduchý" fotbalista...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Nobody’s baby but mine , 1997

Doubravka1975
03.04.2018 5 z 5

Vtipná, romantická oddechovka za plný počet hvězd.

Narissa
30.03.2018 4 z 5

Neuvěřitelně vtipné! Skvěle napsané, bez okolků rovnou na věc. Zápletka i děj jsou k popukání, vážně stojí za přečtení!
A pátou hvězdičku nedávám kvůli tomu porodu na konci... ale ne ták!

Etule
06.02.2018 4 z 5

To jsem se ale pobavila. :) Od autorky jsem četla Rozeného svůdce, který mě taky moc bavil. I tady byl skvělý humor, úžasné hlavní postavy (i když občas lehce natvrdlé :D). Moc pěkná oddechovka, která zahřála u srdíčka.

Evka3814
22.01.2018 5 z 5

Kniha co mě uchvátila hned od začátku,vtipná a propracovaná.

Adelin239
11.12.2017 5 z 5

Velmi dobrá kniha, u které se dokážete velmi pobavit. Kniha mě hned zaujala neobvyklým obsahem a rozhodně nelituji, že jsem si ji přečetla. Rozhodně nezklamala :-)

Evaho73
15.11.2017 5 z 5

Výborný oddychový príbeh, ktorého námetom sa stala nenaplnená túžba po materstve. V tomto prípade autorka dokázala aj z minima vyťažiť maximum skvelé vystupňovaným dejom, osviežujúcimi dialógmi, dobre vyprofilovanými charaktermi postáv a vystížnymi opismi. Príbeh sa niesol v humornom tóne a bavilo ma aj vzájomné doťahovanie a špičkovanie medzi postavami. Jeden z mála príbehov tohto žánru, ktorý po jeho dočítaní chcete začať čítať znovu, lebo ste sa dobre bavili. Odporúčam ako skvelé pobavenie !

cukrovka
12.11.2017 5 z 5

Vtipná, příjemná kniha, která se čte sama.

natan22
31.10.2017 5 z 5

Také super,moc hezky napsané.A dost jsem se nasmála.

LilianaFalcon
13.09.2017 5 z 5

Tak v první čtvrtině knížky jsem se doslova málem počůrala smíchy. Začala jsem číst před spaním, ale ten specifický humor mě naprosto probral :-D
Strašně mě bavilo jak ze sebe Cal při hloupých dotazech schválně dělal většího a většího hlupáka. A i pak jak v tom pokračoval při poznávání Jane.
Pro mě je to od autorky první knížka, takže tam schéma zatím nevidím jen cítím, ale i tak to byla pecka a strašně se těším na další! Schéma ne-schéma chci další :-D

hrosulik
12.08.2017 5 z 5

Pěkná, líbila se mi.

helena19
23.06.2017 5 z 5

Skvělá, (spoiler) každou stránku jsem žrala Janinu ironii a Calův vztek měnící se v lásku, o které sám do poslední chvíle nevěděl.

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

U této knihy jsem se velmi bavila jaký naschvály si mezi sebou dělali. Čtivý, humorný, romantický,super.

Nessa
02.04.2017 5 z 5

Tak. Jako u knihy Rozený svůdce musím hodnotit jen kladně. Zajímavý nápad na příběh, originální, osvěžující. :) Ke knize jsem se několikrát vracela a vracet ještě budu. Takže neváhejte a čtěte. Opravdu stojí za přečtení a je to zážitek. :)

AnetV
19.03.2017 4 z 5

Od knihy jsem moc neočekávala, takže jsem byla mile překvapená. Jane a Cal se k sobě opravdu moc nehodí, takže jejich spojení vyvolá hodně humorných situací, vedlejší linie vyprávění o Calových rodičích bylo dost smutné, až jsem si říkala, že ta jeho matka musí být snad svatá. Konec byl hodně dojemný

snílkařka
17.02.2017 3 z 5

jojo sladká a humorná oddechovka. souhlasím dobrá limča

alzbeta4340
02.11.2016 5 z 5

Výborná limonáda! Začala jsem číst v kavárně a měla jsem problém nesmát se nahlas. Konec pak byl až dojímavý. Oddechovka v tom nejlepším provedení.

moudivlacek
11.10.2016 5 z 5

První setkání a říkám super, není to žádný světoborný příběh, to ne. Ale mistrovsky napsané - to ano, u některých pasáží se tak budete smát, že si budete držet bránici. A jelikož je to červená knihovna, jaký asi může být konec.
Přesto, že se hlavní hrdina zdá pitomec, byla jsem spíš na jeho straně, protože - podvádět se prostě nemá, ani za cenu splnění svého snu.
Naštěstí pro oba hrdiny to dopadne dobře.

kik68
27.09.2016 4 z 5

Vlastně vůbec nevím, kdy se mi tahle kniha začala líbit :-). Jediné co vím je, že na začátku to nebylo. Nějak mi neseděla ta fyzika (bylo jí tam na mě až moc :-)).
Když se ale do "věci" vložil Cal tak se to změnilo a z knihy se stal opravdu poutavý příběh.
Opět skvělé slovní přestřelky mezi oběma hrdiny příběhu a i tentokrát to nebyl jen příběh o hlavní dvojici, což se mi moc líbilo.
Konec je dokonalý :-).
Už se moc těším na "Splněný sen" - Gabeův příběh a děkuji za něj jluky.

Samira
26.09.2016 5 z 5

Již si troufnu tvrdit, že autorka v oddechové, ale kvalitní literatuře nemůže zklamat. Její knihy jsou prostě skvělé. Pravda mají podobný základ, ale barvitost a originalita vykreslení jednotlivých postav a osudů jsou naprosto ojedinělé a obdivuhodné.
Její humor je pak na zvláštní kapitolu. Z této knihy doslova tryskal z každé jednotlivé strany. Dlouho jsem se tak nezasmála.
Kouzelné, odpočinkové a prostě úžasné.
Doporučuji!

Arwen329
14.08.2016 5 z 5

Výborná kniha, legrační, romantická i žhavá. Moc se mi líbila. :-)