snílkařka snílkařka komentáře u knih

Adrenalin - O čem jsem ještě nevyprávěl Adrenalin - O čem jsem ještě nevyprávěl Zlatan Ibrahimović

Prostě mluví Ibra tak čti a poslouchej :⁠-⁠).

08.01.2023 4 z 5

Cesta - Paměti české aristokratky Cesta - Paměti české aristokratky Cecilia Sternberg

Mě se kniha napsaná paní Cecílii Sternbergovou četla hezky . Zajímavá životní cesta české aristokratky .

08.11.2022 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Nijak kniha nenadchne ale ani úplně to není tak špatně.Zkratka klasický romantický příběh z hudebního festivalové turné.

01.08.2022 3 z 5

Moje hra Moje hra Robert Matteoni

Chorvatský fotbalový borec Luka .Co dodat více než už podle názvu Moje hra️.

01.08.2022 4 z 5

Lidické podvečery s hvězdami III Lidické podvečery s hvězdami III Robert Tamchyna

Další krásný díl se zajímavými hosty.

01.08.2022 4 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Podcast Opravdové zločiny,poslouchám pravidelně ať už při běžném domácím úklidu či při vaření a při chvílích odpočinku třeba s křížovkou.Takže na knihu jsem byla docela zvědavá jak se podařila autorce.Knihy podle skutečných událostí většinou lákají čtenáře nejvíc pač se zakládají na skutečných příběhů ze života a osudů lidí která se fakt stali
i když v tomto případě lze vždy říct že pravda je vždy někdy uprostřed a nebo by se taky dalo říci.Hoď kamenem kdo jsi bez vinny.Ale jisto jistě platí že Boží mlýny melou pomalu ale jistě.A že čas je mnohdy nejlepší lékař i soudce.A to platí i na téma kriminálních zločinu podle skutečných událostí.Tuto knihu tedy nemůžu jinak než hodnotit kladně dávám jí 4*.Jednu si ponechám pač určitě by i šlo na knížce co zlepšovat ale nechám si jí uschovanou.Protože nepochybuji o autorce že nevydá i další knihu.

17.07.2022 4 z 5

Na vandru s Reflexem VII. Na vandru s Reflexem VII. Jan Zvelebil

Jako předchozí díly i tento poslední nelze hodnotit jinak než kladně.

15.07.2022 4 z 5

Lidické podvečery s hvězdami II Lidické podvečery s hvězdami II Tomáš Töpfer

Moc krásné kniha vzpomínek jak první tak druhý díl.A moc se těším na další díly . Všem doporučuji.

21.02.2022 4 z 5

Cristiano Ronaldo - oficiální biografie Cristiano Ronaldo - oficiální biografie Guillem Balague

Super kniha od tohoto autora opět a na 100% doporučuji. Jak o LEO Messim tak o CRISTIANU RONALDOVI. Dvě naprosté špičky ve fotbalové kopané. Zatím nejlepší kniha od tohoto autora o těchto hráčích přeložena u Nás.

27.01.2022 5 z 5

Na vandru s Reflexem VI. Na vandru s Reflexem VI. Jan Zvelebil

Co dodat další zajímavý díl na vandru. Doporučuji :)

06.09.2021 5 z 5

Lidické podvečery s hvězdami Lidické podvečery s hvězdami Tomáš Töpfer

Nádherné vzpomínkové rozhovory slavných a úspěšných lidí v lidické sále. Doporučuji milé oddechové čtení k zamyšlení o životních příbězích a cestách.

04.09.2021 5 z 5

Messi: biografie Messi: biografie Guillem Balague

Pokud hledáte za mě nejlepší biografii zatím na české trhu je to rozhodně tato. Určitě doporučuji skvěle napsaná a plná informací i mimo hřiště o skvělém hráči jménem blecha Leovi Messim.

04.09.2021 5 z 5

Zápasy, které změnily můj život - Poločas první 1974-2004 Zápasy, které změnily můj život - Poločas první 1974-2004 Jaromír Bosák

Od pana Bosáka to bude jistě pěkná kniha. Jak taky jinak že :).Už se moc těším na druhý poločas a na další jeho upřímné a veselé historky :).Moc pěkná bohatá publikace chválím :).

04.07.2021 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Čte se dobře. Není špatná ale dalo se z toho podle mě vymáčknout něco víc.

30.05.2021 3 z 5

Osudová setkání - 28 povídek vycházejících ze skutečných událostí Osudová setkání - 28 povídek vycházejících ze skutečných událostí kolektiv autorů

Co dodat...prostě život...někdy krutý...jindy veselý...jindy poučný....Dobře se tato kniha četla.

25.03.2021 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Ani špatná ani né zas tak dobrá hold detektivka☺️

15.03.2021 2 z 5

Záchranná pouť: Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil Záchranná pouť: Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil Peter Zheutlin

Velmi zajímavé a smutné téma....Snad jen můžeme na dálku všem poděkovat. Kdo se o tuto problematiku zajímá a jakým ,způsobem či pomocí se jí snaží řešit a pomáhat a chránit tyto krásné bezbrané anděli. A zachrání alespoň, nějaký ten osud a život našich čtyřnohých přátel♥️.Těm patří Naše upřímná slova děkujeme❤️.

15.03.2021 4 z 5

Bláža - Moje pravda Bláža - Moje pravda Milan Macho

Kniha se mi líbí a hezky se to četlo ☺️.Panu Blažkovi děkuji za jeho pravdu či pohled... když to může člověk říci vlastními slovy a pohledem z toho jak to vidí co prožil a zažil pak jeto to jediné čemu se dá věřit...Za mě palec hore☺️⚽

15.03.2021 5 z 5

Na vandru s Reflexem V. Na vandru s Reflexem V. Jan Zvelebil

Opět další pěkný díl knihy.Krásné a zajimavé příběhy :)

22.01.2021 4 z 5

Život v sedle - Autorizovaný příběh Josefa Váni Život v sedle - Autorizovaný příběh Josefa Váni Pavel Kovář

Josef Váňa český superman ve světě koní(•‿•)Kniha je povedená a pěkně se čte(•‿•). Doporučuji.

23.04.2020 4 z 5