Cristiano Ronaldo - oficiální biografie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První oficiální biografie nejlepšího fotbalisty světa Cristiano Ronaldo je jedním z nejznámějších fotbalistů současnosti, který proslul jak svou hrou, tak rozporuplnou povahou a kontroverzním vystupováním. Již od jeho útlého věku bylo naprosto zřejmé, že má Ronaldo mimořádný sportovní talent, v pouhých dvanácti letech proto opustil rodnou Madeiru a přestěhoval se do Portugalska, aby se stal nejúspěšnějším fotbalovým hráčem planety. Netrvalo dlouho a evropské fotbalové kluby se o něj začaly přetahovat, získal ho však Manchester United, kterému Ronaldo dopomohl ke třem ligovým titulům a vítězství Champions League. Později ho za naprosto astronomickou částku získal Real Madrid, kde však na sebe tento fenomenální fotbalista upozorňoval spíše svým soupeřením s Barcelonou a Lionelem Messim než výraznějšími úspěchy na trávníku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353732/big_cristiano-ronaldo-oficialni-biograf-yEa-353732.jpg 4.34
Žánr:
Literatura naučná, Biografie a memoáry, Sport

Vydáno: , XYZ (ČR)
Originální název:

Cristiano Ronaldo: The Biography, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Cristiano Ronaldo - oficiální biografie

Pítrs85
28. dubna

!!Komentář pouze pro fotbalové fanoušky/fanatiky!! Měl jsem obavy, že knížka bude přesně ta fotbalová biografie psaná pro desetiletý fotbalisty, spousta frází, spousta opsaných článků z webu atd. atp. Naštěstí biografie (snad dokonce oficiální, s požehnáním samotného CR7) je přesný opak, tudíž vyspělá, psaná lehkým perem a pro čtenáře, co už mají pár životopisů načtených. Možná až příliš kritická (je cítit, že autor je z "tábora Messi"), v určitých věcech repetitivní (Ronaldo málo brání, Ronaldo nemůže hrát číslo devět), ale jinak velice povedená biografie dost možná nejlepšího fotbalisty všech dob.

snílkařka
27. ledna

Super kniha od tohoto autora opět a na 100% doporučuji. Jak o LEO Messim tak o CRISTIANU RONALDOVI. Dvě naprosté špičky ve fotbalové kopané. Zatím nejlepší kniha od tohoto autora o těchto hráčích přeložena u Nás.