šipek šipek komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Dost dobře napsaná detektivka. Kniha má spád a napětí, postava inspektorky Eriky je příjemná akorad to odvolávání od případu mi dost vadilo. Doporučuji knihu k přečtení.

16.11.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velice dobrá a čtivá detektivka. Po přečtení této knihy mám již připravenou k přečtení celou sérii s inspektorkou Erikou Fosterovou, která je dost sympatická. Je to pohodové a srozumitelné čtení. Trošku mě zklamal závěr knihy. Bylo to jak z nějaké bondovky.

04.11.2018 4 z 5

Vor v zakone - hlava mafie Vor v zakone - hlava mafie Vítězslav Jareš

Má druhá kniha od tohoto autora a nedá se nic jiného dělat než udělit opět pět hvězdiček. Pohled do zákulisí ruské mafie a praktik čtenáře až vyděsí. Závěr knihy byl moc rychlý, kniha by snesla o pár stránek více. Moc dobře se kniha čte a rychle.

24.10.2018 5 z 5

Pyrofobie Pyrofobie Jack Lance (p)

Po této knize jsem sáhl čistě náhodou v knihovně a nebylo to vůbec špatné čtení. Kniha měla spád a závěr byl strhující a nečekaný. Doporučuji k přečtení.

24.10.2018 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Tak po přečtení série s Martinem Servazem se mi tato kniha zdála o trošku slabší, ale tím nechci říci že byla špatná. Četla se velice dobře,zajímavá zápletka. Závěr knihy nezklamal, ale Servaz mi chyběl.

02.10.2018 4 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Tak trošku tato kniha byla pro mě zklamáním. Kniha Pět od této spisovatelky byla pro mě lepší. Přečetl jsem a za chvilku nebudu vědět o čem kniha byla, moc mě nezaujala.

02.10.2018 3 z 5

Sedmá oběť Sedmá oběť Alan Jacobson

Tak naprosto souhlasím s hodnocením knihy zde na databázi knih. Průměrná detektivka přečíst se dá ale nic moc to nedá.

17.09.2018 3 z 5

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Super detektivka,Agatha opět zaměstnala mé mozkové buňky. Čtenář do poslední chvíle netuší kdo je vrah. Vřele doporučuji, na knihu je potřeba mít klid a přemýšlet.

13.09.2018 5 z 5

Smrt staré posluhovačky Smrt staré posluhovačky Agatha Christie

Tak jsem chtěl procvičit své mozkové buňky a Agatha Christie opět nezklamala. Klasická detektivka, při které musí být čtenář neustále ve střehu a přemýšlet. Mám rád knihy této spisovatelky a jednou za čas po takovéto knize rád sáhnu.

03.09.2018 5 z 5

Kruh smrti Kruh smrti Chris Tvedt

Tak jsem po této knize sáhl čistě náhodou v knihovně a v žádném případě nelituji. Hodně zajímavý příběh advokáta jak se při obyčejném soudním procesu může vše obrátit proti němu. Tuto knihu vřele doporučuji všem svým známým zde na databázi knih.

03.09.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se mi moc líbila. Oddechové pohodové čtení. U mě mezi 4-5 hvězdičkami. Zajímavě uspořádané krátké kapitoly z pohledu různých žen. Doporučuji tuto knihu přečíst. Koukám,že většina mých známých tuto knihu má již přečtenou.

26.08.2018 5 z 5

Duel Duel Arnaldur Indriðason

Dle hodnocení zde na databázi knih jsem nic moc nečekal, ale byl jsem překvapený. Kniha se četla velice dobře, zápletka zajímavá. Jelikož jsem nedávno navštívil Island tak jsem se dokázal vžít lehce do tamního prostředí. Prostředí šachového duele v období studené války je zajímavé a děj je reálný.

26.07.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tak dávám čtyři hvězdičky. Zajímavý styl psaní z pohledu tří hlavních postav této knihy. Nechybí spád, děj je zajímavý, jen mě mrzelo, že jsem nejprve viděl film a následně četl knihu. Tohle se mi stalo poprvé a naposledy.

16.07.2018 4 z 5

Zlý úmysl Zlý úmysl Lisa Jackson

Od této autorky jsou knihy velmi čtivé a vždy jsem spokojený. Kniha má spád stále se něco děje a moc dobře se čte. Postavy dvou detektivů super.

09.07.2018 4 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Tato kniha mě moc nezaujala. Sáhl jsem po této knize v knihovně, jelikož se jednalo o mé oblíbené téma tak jsem se na knihu těšil. Přečetl jsem jí celou, ale několikrát jsem jí měl v ruce, že jí odložím.

22.06.2018 2 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Knihy od této dvojice autorů jsem si zamiloval. Ne nadarmo mám tohoto autora v oblíbených. Kniha má spád, zajímavá zápletka, Joon Linna opět vynikající, ale něco málo mi v této knize oproti ostatním knihám od tohoto autora chybělo. Asi jsem přísnější než na ostatní autory ale jednu hvězdičku ubírám. A co říci k tomu závěru knihy? Nezbývá nám než se těšit na další díl.

22.05.2018 4 z 5

Cesta beze jména Cesta beze jména Howard Linskey

Souhlasím se slabším hodnocení této knihy zde na databázi knih. Ani mě tato kniha moc neoslovila. V knize je dost pravopisných chyb a překlepů. Je to tak knihu přečíst a nic více od ní neočekávat, za pár dní nebudu vědět, že jsem jí četl.

21.05.2018 3 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Výborný detektivní román. Dal jsem tuto knihu po mém oblíbeném spisovateli Carterovi na klidnější čtení, ale způsob vražd opět dost morbidní. Kniha se pomalu nedá odložit jak má strhující děj. Dějové linie se krásně prolínají až se nakonec spojí v jeden celek. Závěr pro mě dost překvapivý. Není to má první kniha od této autorky a po této knize si ji přidávám mezi oblíbené.

24.04.2018 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Opět vynikají počteníčko a skvělý Hunter. I když čtenář zná pachatele tak je to opět neskutečná jízda. Ani nevím , že to je příběh dle skutečné události. Kniha se čte velice dobře, špatně se odkládá. Chce si to na čtení udělat čas a pak zbývá jen číst a číst. No a teďka musím šáhnout po lehčí knize brutality bylo dost.

16.04.2018 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Tak kniha se neskutečně dobře čte, má spád a pomalu se nedá odložit. Příběh je dost realistický, tak nečekejte žádné bombastické změny. Lež a přetvářka se táhne celým dějem tohoto psychothrilleru. Trošku jsem byl zmatený v chatovacích minikapitolách. Nevěřil jsem co muže způsobit jeden polibek v opilosti manžela Claire paní učitelce Billyho a Claire rozhodování zda kvůli tomu opustit manžela nebo mu odpustit.

27.03.2018 4 z 5